Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5) Ariadne


Ariadne
őstag

Na rajtam gyerekkoromban minden létező antibiotikumot megpróbált a dokim ahelyett, hogy kiszedette volna a manduláimat, így a legújabb huncutságokat kivéve rám már nem hatnak. Thx, dokinéni...

A gyógyszertárban kapható, gyógyszerként nyilvántartott Boiron homeopatás gyóccereket próbáltam, a köptető szirupuk iszonyú édes, de nekem teljesen bevált, meg államvizsga előtt valam idegkisimító dolgukat is megpróbáztam, az is jó volt. De most a megfázásra rendszeresített bogyókkal megjártam (Coryzalia). Az rendben, hogy ideiglenesen felerősíti a tüneteket, de azért négy napig hidegrázás lenyomhatatlan 38 feletti lázzal (tényleg, semmilyen lázcsillapító nem hatott) azért mégiscsak kicsit durva, pláne hogy még tüszős mandulával sem voltam anno sosem lázas. De a jó kis antibiotikum kisegített... Szóval most nem igazán tudom, mit higgyek, mindenesetre egy barátnőm évtizedek óta gyermekorvos anyukája amióta csak elérhetőek, ilyenekkel kezeli a kis pácienseit, és ő nagyon hatásosnak tartja ezeket.

"In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.