Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#153) D1Rect válasza Csapoati (#151) üzenetére


D1Rect
félisten

Az IQ az ember problémamegoldó képességét méri.

Mari néni nem termel szinte semmit, ez egy illúzió.
A hús és tejipar termel.

(#154) Csapoati válasza D1Rect (#153) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Igen, csak más problémák merülnek fel egy nyugati nagyvárosban, mint egy szavannai faluban.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#163) D1Rect válasza moha21 (#160) üzenetére


D1Rect
félisten

(#165) moha21 válasza D1Rect (#153) üzenetére


moha21
addikt

És a tejiparban szerinted mekkora IQ-val rendelkezők aránya a nagyobb?. Vagy az építőiparban.

Egy az emberre jellemző sok mérőszám közül. Magas IQ-val is lehet valaki hülye, ha lusta.

És fordítva is. A google linket nem tudom miért kaptam.

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#166) D1Rect válasza moha21 (#165) üzenetére


D1Rect
félisten

Végképp elvesztettem a fonalat, hogy miről van szó.
De már nem is olyan mókás. :(

(#167) moha21 válasza D1Rect (#166) üzenetére


moha21
addikt

Nyilván mivel töröltetted a hsz-eket. Függvényestől mindenestől. Most meg játszod magad.

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#168) t72killer válasza moha21 (#167) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Ha már bűnöst keresel, én voltam, nem tűröm a mocskolódást és a személyeskedést a posztom alatt (hogy pontosan melyik posztok kerültek törlésre, abba nem volt beleszólásom). Ha ez folytatódik, a komplett kommentszekciót kiszedetem, tessék felnőtt ember módjára viselkedni.

[ Szerkesztve ]

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#169) Vladi válasza moha21 (#167) üzenetére


Vladi
nagyúr

Valami marinéni, meg íkú - mondjuk ezt én hoztam be először - meg tejtermelés. Tejiparban mekkora iqval dolgoznak? 20-30-al többel, mint random afrikai. :U

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#170) moha21 válasza t72killer (#168) üzenetére


moha21
addikt

Most ezt nem tudom miért nekem írod... Volt itt egy függvény amire reagaltam az törölve lett. Utána meg megy a csodálkozás h mit mire ir az ember. Felőlem toroltetheted az összes hsz-et pont annyira érdekel. P.s. Sot majd ha nem telőről leszek magam kerek egy moderatort töröljék innen a hsz-eim, mert total foloslegesek.
És ha offoltol , akkor legalább rakjátok off-ba.

[ Szerkesztve ]

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#171) t72killer válasza moha21 (#170) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Szerinted miért neked írom, ha a kollégát gyanúsítod olyannal, amit én kértem?

Nem mellesleg az egész IQ körüli hadakozásnak nem sok köze van a TÉMÁHOZ, az emberiség IQ-tól függetlenül is előszeretettel gyilkolja le az őt körülvevő élővilágot, elég csak a "first world" Ausztráliára és a "nagyonzöld" Németországra gondolni.

[ Szerkesztve ]

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#172) moha21 válasza t72killer (#171) üzenetére


moha21
addikt

Lényegtelen, kiszaltam innen. És o nem kollega. Nem en hoztam be az iq harcot a témába. En csak leírtam mi az a normális eloszlás. De megismetlem , toroltetem az összes itteni hszem.

[ Szerkesztve ]

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#173) Hieronymus válasza t72killer (#171) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

A nagy zöld Németországra nem kéne hivatkoznod már ezzel a cikkel.
Az illetékes német bíróság leállította a kitermelést a zöldek keresetének elbírálásáig.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#174) Ringman válasza Hieronymus (#173) üzenetére


Ringman
nagyúr

az usában egyébként perelték már be a kormányt a klímaváltozás miatt: [link]
The United States Supreme Court on Monday refused to halt a lawsuit that represents a novel attempt by children and teenagers to sue the federal government over its inaction on climate change.

First filed in 2015 by a group of young Americans in Oregon, the lawsuit claims that the federal government's refusal to address climate change threatens the constitutional rights of young people and future generations who will come of age in a world of greater scarcity and danger. As Pacific Standard reported in 2016, the 21 plaintiffs allege that "the U.S. government's knowing inaction on climate has violated their right to 'life, liberty, and property' as enshrined in the due process clause of the Fifth Amendment."

(#175) Fred23


Fred23
nagyúr

Ez azért durva.

Lauda: Attól még kár érte szerintem!

[ Szerkesztve ]

(#176) Lauda válasza Fred23 (#175) üzenetére


Lauda
félisten

Elég buta egy madár akkor, ha fel sem ismeri az ennivalót.

(#177) t72killer válasza Fred23 (#175) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

:Y . A humanoid torkán nyomnám le, amelyik eldobta:(((

#176: kukacformájú műanyag. Ha egy madár nem járt kémiaórára, már mehet is a kipusztulósdiba?

[ Szerkesztve ]

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#178) Lauda válasza t72killer (#177) üzenetére


Lauda
félisten

Ha egy madár nem járt kémiaórára, már mehet is a kipusztulósdiba?

Nem, csak azt írtam, hogy elég buta egy madár, ha nem ismeri fel az ennivalót.

(#179) t72killer válasza Lauda (#178) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

A madarak nagyrésze formájáról ismeri fel a kaját, a szaglásuk nagyon béna.:( Most, hogy monodod, valóban a legtöbb műanyagos kártételt madarakkal szokták ábrázolni:(:

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#180) Lauda válasza t72killer (#179) üzenetére


Lauda
félisten

:Y Jesszusom. :(

(#181) Hieronymus válasza Lauda (#180) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

A kamuképek nem segítik a valós gondok megoldását.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#182) t72killer válasza Hieronymus (#181) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Szerinted Attenborough kamuzik??

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#183) Hieronymus válasza t72killer (#182) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

A kép az biztosan kamu.
Egy felnyitott madártetem van teleszórva szeméttel. Akkora darabokkal, amit egyetlen alkalommal sem tudna lenyelni az a szerencsétlen madár, nemhogy többször.
A beleit és a többi belső szervét meg megette a műanyag vagy hogyan van, ha nem kamu a kép? :F

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#184) _drk


_drk
őstag

Átlag ember, főleg itt MO-n, sok mindent nem tud csinálni.
Jók ezek a dolgok, szelektív hulladék gyűjtés, kis gazdaságos autó. Csak kevés! Már most sokkal de sokkal több mindent kellene csinálni, odafigyelni, de ez csak törvényileg lehetőséges, országosan, sőt világ szinten. Gyakorlatilag az ENSZ-nek NATO-nak kopogni kéne Brazíliába hogy fiúk nem kéne ezt. Viszont ezt belehetne hajtani a nyugati országokban. Egy kicsit rajtunk is akár.
Csak itt ahogy előbb írták a lehetőségek korlatozottak. Örül az ember hogy kocsit vesz, nem azt nézi milyet...

Ui: mondjuk én vennék alternatív dolgokat mint kínai sz*rokat. A nagy kínai tömeg gyártassal, meg az inflációval elő jött az hogy a legolcsobb termékeket nem érdemes megvenni, anyámnak több éve ezt magyarázom, mert még nála az olcsó a kevésbé jó termék volt és nem a sz*r!

[ Szerkesztve ]

(#185) t72killer válasza Hieronymus (#183) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

A SMITHSONIAN publikációjából van a kép, nemhogy a PH fórum által elvárt "impresszumos forrás", de egy köztiszteletben álló, saját reputációjára adó intézményről van szó, nem valami kamu grínpísz csoportról. Velük trollkodj, ne velem.

A belek pedig párezerszer gyorsabban bomlanak le, mint a műanyag, és párszázszor gyorsabban, mint a tollak-csontok. Az nem tűnt fel, hogy a madár nyaka is lebomlott már? Sok sikert egy ilyen kép bekamuzásához, ha sikerül, tuti melód van a hárombetűsök nyomeltüntető csapatában.

[ Szerkesztve ]

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#186) Hieronymus válasza t72killer (#185) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

Bármit mondasz, az a kép egy beállított kompozíció.
Arra viszont megkérlek, hogy fogd vissza magad. Nem engem minősítesz hanem saját magad.
A személyeskedésed nem hiányzik senkinek sem. Azzal hogy agresszíven sértegetsz, még nem lesz igazad.

Szakadj le rólam. Please.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#187) t72killer válasza Hieronymus (#186) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Én személyeskedek? Tükör nincs otthon?

Bizonyíték nélkül hazugsággal vádolni egy hiteles forrást = ??

[ Szerkesztve ]

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#188) Hieronymus válasza t72killer (#187) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

A hazugsággal vádolást csak te gondolod. Ezt nem írtam.
Én azt írtam, hogy a ép nem valós. Egy beállított kompozíció.

Légyszives szakad le rólam. nem feladatom a torlok kielégítése. Magyarul nem kell válaszolnod.
Ha neked jobban tetszik, én nem válaszolok. Kárpótlásul ne sértegess. Gondolom ez, ha nehezen is , de meg tudod valósítani.
Köszönöm a megértésedet.!

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#189) t72killer válasza Hieronymus (#188) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Részemről OK, a szótáramban a "nem valós" és a "hazugság" azonos szócikk alatt szerepelnek, de ezekszerint elcsúsztam egy árnyalatnyi különbségen:F. No mind1, ezer+1 hasonló kép van a neten, nem feladatom, hogy a Smithsonian mundérját védjem.

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#190) AxBattler válasza Hieronymus (#188) üzenetére


AxBattler
félisten

Ha egy általános vélekedés szerint hiteles szervezet a honlapján / galériájában bemutat egy általa valósnak ábrázolt / mondott képet, Te pedig azt mondod, hogy az nem valós, akkor csak arra tudok gondolni, hogy szerinted az adott társaság valótlant állít / kamuzik / hazudik.

Rosszul gondolom?

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#191) Lauda válasza Hieronymus (#186) üzenetére


Lauda
félisten

Nézd meg a többi képet, van ahol szinte csak a műanyag kupac maradt.

(#192) Hieronymus válasza Lauda (#191) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

A korábban belinkelt képen, az öngyújtó még hihető. A mellette lévő kocka alakú izé, a fejénél nagyobb. Nehezen tudom elképzelni, hogy kígyó módjára nyelte le.

Nem a problémát vonom kétségbe, csak elképzelhetetlen, hogy ennyi szemetet képes legyen megenni egy madár.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#193) Lauda válasza Hieronymus (#192) üzenetére


Lauda
félisten

Milyen kocka alakú izére gondolsz? ;)

Sajnos pedig megeszik. Megemészteni pedig nem tudja, így a gyomrában marad és kb szép lassan éhen hal, mivel tápanyaghoz nem jut, de enni meg már nem tud. De nem értek hozzá, biztos le van írva.

Itt is egy cikk: Sok műanyagot nyelnek az albatroszok

SAJÁT SZÜLEIK ETETIK HALÁLRA MŰANYAGGAL AZ ALBATROSZFIÓKÁKAT

A Csendes-óceán északi részén fekvő Midway Atoll a lehető legtávolabb van az összes földrésztől, és a szigetcsoport egyfajta természetes szemétszűrőként szolgál. Amikor Jordan ellátogatott, több ezer halott és oszlásnak indult albatroszfiókát talált, belsejük pedig tele volt műanyaggal.

Ott egy videó is, elég durva. :(

[ Szerkesztve ]

(#194) #77646080 válasza Lauda (#193) üzenetére


#77646080
törölt tag

Azt kerestem én is (kár, hogy nem nagyítható a kép).

(#195) Csapoati válasza Hieronymus (#192) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Mármint számodra elképzelhetetlen, lényeges különbség.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#196) icemad válasza Lauda (#193) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Szerintem a gerincére gondolt. Elsőre én is sorkapocsnak néztem.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#197) t72killer válasza Hieronymus (#192) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Albatrosz ugyan nincs Mo.-gon, de láttál már gémet enni?

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.