Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#14) K.Roland válasza szuper-t (#10) üzenetére


K.Roland
újonc

Meg a jó édes k****a tudod kid...
Nesze te majom...
Ha ilyen buta vagy inkább meg sem szólalnál!OLDGAMER rohadtul nem én vagyok,az én nickem (SMITHH) amit tiltottak az ilyen seggfejek miatt mint te>>.
Az én nickem SMITHH volt.
OLDGAMER engem is keresett PH-n és küldött vga-kat javításra!
Amire mellesleg 2 tanu is van...
Nicksonny ezzel a névvel van fent most, mivel két regje volt...Ha ilyen buta vagy inkább meg se szólalj...
"dave_19@freemail.hu" ezzel az msn címmel vett fel,gondolom ez lehet az e-mail címe is amiről csevegett ezzel azzal!
Meg milyen Damon165?Ember te beteg vagy... SMITHH érted?Ne akard már más nickjét meg sarát rám kenni jó?
Ez volt a nickem!

Szarka Dávid
Sajópálfala Petöfi Sándor u.30
3714

Ő OLDGAMER ti nagyon nagy okosok!Látszik milyen magas értelmiségek vagytok...A mostani nickje pedig ugye a Nicksonny.Tehát nem nagyon ajánlom a fenyegetőzést,meg ha még egy embernek el meritek küldeni a személyi másolatom meg a papírjaim piszkosul meg fojátok bánni,nagyon kezdem unni ezt a tetves oldalt,veletek sügér idiótákkal együt...
Ha valamit nem tudok nem szólalok meg!
A Mester-01 meg egy harmadik ember,az egykori kedves HEGEANABOL...Amire szintén tanú van... röhejes vagy...

Kovács Roland
Kedves moderátort pedig kérném,a nicket nem törölni a helyzet tisztázásáig!(Mert szokás a nyalis Szuper-T és stb gyönyörüségek kívánságára meg óhaj sóhajára...)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.