Hirdetés

2021. január 26., kedd

Gyorskeresés

(#1) Pizzu

Pizzu
aktív tag

tények röviden:
[link]

Lehet régi...Lehet új... Ha eltörött! Megújul! Laptopok mechanikai problémák javítása

(#2) RootRulez

RootRulez
félisten

Minden üzlet előtt jól körbe kell járni a partnert. Több topik is van, ahol utána kell keresni, nemcsak a nick alapján, mert kitíltás után ugye új nickje lesz. Tehát valódi neve, szlaszám és annak birtokosa, esetleg cím. Van pár visszatérő szlaszám tulajdonos, ki tudja hanyadik accountal...

Ezek a vga szerelők is megszaporodtak, sok a kontár...

═════════════════════════════════════════

(#3) szuper-t válasza RootRulez (#2) üzenetére

szuper-t
őstag

Ha a Moderátorok engedélyezik akkor címet és akár még személy igazolvány másolatot is linkelek be Rolandról.

[link]

[ Szerkesztve ]

(#4) RootRulez

RootRulez
félisten

Olvastam az esetről, szoktam követni a csalós topikokat...
Lehet az már sok lenne és egy támadási felület lehetne, hogy visszaéltél a személyiségi jogaival. Óvatosan kell az ilyet is ott, ahol a tulajt büntetik, aki elveri a betörőt védve csakádját és tulajdonát...

═════════════════════════════════════════

(#5) szuper-t válasza RootRulez (#4) üzenetére

szuper-t
őstag

Értem akkor csak az esetlegesen (100% ra biztosan) megkárosítottaknak küldöm el, vagy a bankszámlaszám részleteit ami alapján beazonosítható az illető:)
Akkor utána nézek .

(#6) Pizzu

Pizzu
aktív tag

ez ugye egy közösség....

nem tudom, de akkor a közösség nem szavazhatja ki, ha a közösségi normáknak nem felel meg :F

[ Szerkesztve ]

Lehet régi...Lehet új... Ha eltörött! Megújul! Laptopok mechanikai problémák javítása

(#7) theartofdota

theartofdota
tag

ezek óta már megint regelt :W

(#8) szuper-t

szuper-t
őstag

Úgylátszik visszatérésem nagyon nagy port kavart...
Most le lehet rajtam verni állok elébe:) nem akarok kibújni semmi alól És még 1x ellnézést az eltűnésemért

(#9) szuper-t

szuper-t
őstag

(#10) szuper-t

szuper-t
őstag

(#11) szuper-t válasza szuper-t (#10) üzenetére

szuper-t
őstag

(#12) robick5 válasza szuper-t (#11) üzenetére

robick5
tag

Rám mindenképp számíthatsz [link]

06206262041>BGA (VGA,NOTI,ALAPLAP) REWORK,REFLOW,REBALL,VGA-NB-SB-VRAM chip csere< 06206262041 >Egyre kevesebb időm van sajnos belépni,ezért inkább HÍVJ,szinte bármikor elérhető vagyok telefonon! 06206262041

(#13) Pizzu

Pizzu
aktív tag

OldGamer visz lát

tessék csatolni

:R

(#14) K.Roland válasza szuper-t (#10) üzenetére

K.Roland
újonc

Meg a jó édes k****a tudod kid...
Nesze te majom...
Ha ilyen buta vagy inkább meg sem szólalnál!OLDGAMER rohadtul nem én vagyok,az én nickem (SMITHH) amit tiltottak az ilyen seggfejek miatt mint te>>.
Az én nickem SMITHH volt.
OLDGAMER engem is keresett PH-n és küldött vga-kat javításra!
Amire mellesleg 2 tanu is van...
Nicksonny ezzel a névvel van fent most, mivel két regje volt...Ha ilyen buta vagy inkább meg se szólalj...
"dave_19@freemail.hu" ezzel az msn címmel vett fel,gondolom ez lehet az e-mail címe is amiről csevegett ezzel azzal!
Meg milyen Damon165?Ember te beteg vagy... SMITHH érted?Ne akard már más nickjét meg sarát rám kenni jó?
Ez volt a nickem!

Szarka Dávid
Sajópálfala Petöfi Sándor u.30
3714

Ő OLDGAMER ti nagyon nagy okosok!Látszik milyen magas értelmiségek vagytok...A mostani nickje pedig ugye a Nicksonny.Tehát nem nagyon ajánlom a fenyegetőzést,meg ha még egy embernek el meritek küldeni a személyi másolatom meg a papírjaim piszkosul meg fojátok bánni,nagyon kezdem unni ezt a tetves oldalt,veletek sügér idiótákkal együt...
Ha valamit nem tudok nem szólalok meg!
A Mester-01 meg egy harmadik ember,az egykori kedves HEGEANABOL...Amire szintén tanú van... röhejes vagy...

Kovács Roland
Kedves moderátort pedig kérném,a nicket nem törölni a helyzet tisztázásáig!(Mert szokás a nyalis Szuper-T és stb gyönyörüségek kívánságára meg óhaj sóhajára...)

(#15) Pizzu válasza K.Roland (#14) üzenetére

Pizzu
aktív tag

[link]

Érdekes a panasz és az ajánlott küldemény nem ezt mondja

jó lenne ha a PH színvonalát nem rontanád!

van elég dolguk nem a Te ostoba játékoddal foglalkozni.... HUSSS

menj dolgozni!

(#16) robick5

robick5
tag

Feljelentést megtettem Damon165 felhasználó ellen akit esetleg még megkárosított illetve megpróbált megkárosítani kérem privátban jelentkezzen!
Az álltala küldött vgat,illetve alaplapot lefoglalták.Esetleges gazdája is nálam jelentkezhet,majd az ügy zárásánál tőlem visszakapja!
Köszönöm előre a segítségeteket! :R

06206262041>BGA (VGA,NOTI,ALAPLAP) REWORK,REFLOW,REBALL,VGA-NB-SB-VRAM chip csere< 06206262041 >Egyre kevesebb időm van sajnos belépni,ezért inkább HÍVJ,szinte bármikor elérhető vagyok telefonon! 06206262041

(#17) szuper-t

szuper-t
őstag

Én sajna csak az ügy 3 résztvevőjét linkeltem be, a moderátorok döntése nem tőle függ így ezt kétségbevonni.... felesleges és lehetetlen a személyigazolvány dolog, hát hogy is mondjam én senkinek nem küldtem el, de a rendőrségnek szívesen oda adom:) Buta volt Roli amikor még régen lemásolta és elküldte másnak azóta kitudja hova került fel ki élt vele vissza...

(#18) zsizsef válasza szuper-t (#17) üzenetére

zsizsef
senior tag

Én találkoztam Damon165 -tel. Velem nem volt szerencséje. Szerintem még fogok is :D

[ Szerkesztve ]

(#19) szuper-t válasza zsizsef (#18) üzenetére

szuper-t
őstag

Ha találkoztál vele akkor gondolom felismered a képen melyik is ő:)

A kép szon.hu-n megtalálható akárki számára letölthető.

[ Szerkesztve ]

(#20) Pizzu válasza szuper-t (#19) üzenetére

Pizzu
aktív tag

a bal oldali meg levi1108 azt hiszem

(#21) szuper-t

szuper-t
őstag

Egy szerencsés hardver-apró tag....

retfirg

[ Szerkesztve ]

(#22) szuper-t válasza Pizzu (#20) üzenetére

szuper-t
őstag

Pontosan:) Milyen furcsa egybe esés:) Pedig elméletileg semmi közük egymáshoz, de ez is csupán a véletlen műve :K

(#23) Kassadin válasza robick5 (#12) üzenetére

Kassadin
addikt

Nem mondod, hogy elküldted azt a baromi jó videokártyát egy újoncnak, akinek 0 piros pontja van. :N
A kártyát meg lehet, hogy már elpasszolta, de ne legyen igazam.

(#24) robick5 válasza Kassadin (#23) üzenetére

robick5
tag

Igazábol ezeket a képeket küldte a beígért kártyárol!
Kép 1
Kép 2
Kép 3

Ehelyett kaptam EZT !

[ Szerkesztve ]

(#25) djculture

djculture
félisten

Erröl a kókányolásról sose tudnak leszokni egyesek.Én csak Hegeanabol tevékenységét láttam ezek közül de elég is volt.Nekem elektrotechnikusnak akarta elmagyarázni hogy a rámelegítéses hülyeséggel tökéletesen lehet javítani a cuccokat.

(#26) szuper-t válasza djculture (#25) üzenetére

szuper-t
őstag

Javítani nem, de időt lehet nyerni míg friss kártyát nem tud venni:)
Én is ezzel kezdtem aztán elmagyarázták, hogy a föld nem lapos hanem gömbölyű... :K

(#27) Dexar007 válasza robick5 (#24) üzenetére

Dexar007
veterán

Miért nem mész el pár haverral meglátogatni?
Egy rendőrségi ügy baromi hosszú tud lenni...

Give me your cum,bull!

(#28) retfirg válasza Dexar007 (#27) üzenetére

retfirg
tag

Főleg, ha ellened zajlik...

Javaslom aki feljelenti, az vegye komolyan a dolgot, a többiek meg magukat vegyék komolyan: Ez nem napközis társasjáték.
Aki meg pofán akarja baszni, ne reklámozza be egy fórumon. (Amúgy is inkább szánalmas, mint kemény.)

Privátban megírtam már korábban, mit tudok hozzátenni az ügyhöz, bár én nem vagyok károsult, ahogy azt le is írtam - időben gyanút fogtam.

Sok sikert az ügyhöz, egy kis felfüggesztett meg némi perköltség csak jót tehet egy ilyen gyökérnek.

# If the wishes were fishes nobody ever get hungry

(#29) robick5 válasza retfirg (#28) üzenetére

robick5
tag

Ìgy van,elhiheted komolyan is veszem illetve gondolom.Ha 3évig húzodik az ügy az sem érdekel,én igazábol csak a szerv munkáját könnyítem meg azzal,hogy végzek egy kis házifeladatot.Eddig nagyon úgy néz ki nem feleslegesen.
A semmiböl kevesebb mint 5 óra alatt eljutottam K.Rolandhoz talán nem véletlenül!
A retorziót most már nem fogja elkerülni,pedig adtam neki lehetöséget a tulajdonom visszajuttatására!

(#30) Pizzu válasza Kassadin (#23) üzenetére

Pizzu
aktív tag

Ha valaki üzletet köt!

írott vagy íratlan formában
a rá utaló magatartás minden esetben az üzlet meglétét támasztja alá (jog így foglya megközelíteni)

amennyiben a videokártyát eladta a küldött videokártyának az ellenértékét köteles a jogos tulajdonosnak megtéríteni

a bírón fog múlni ha elmegy dolgozni a börtönben napi hány forintot fognak erre fordítani
ezt úgy kell elképzelni napi 500 forint maximum (természetesen ez + letöltendő a bűncselekmény megléte mellé)

én látatlanban ki merném jelenteni akár fél millió kért is okozott honfitársainknak (velem együtt)

hozzáteszem én nem fogok sehova menni mert az ügyvédemnek már szóltam munkából élek, így az időmet azzal tölteném nem az ilyen notorikus csalóval

(#31) szuper-t válasza retfirg (#28) üzenetére

szuper-t
őstag

A fórumra csak annyit reagálnék, hogy ez Magyarország, itt ha nem reklámozod be terjeszed mindenki elé akkor eltűnik az ügy, erre már volt precedens. Ennyi erővel az összes hasonló fórumba kommentálhatnál, mivel van dögivel.

Összegyűjtöttem az adatokat... keresem az eddigi megkárosított embereket. ebben semmi szánalmas nincs.

(#32) zsizsef válasza szuper-t (#19) üzenetére

zsizsef
senior tag

.

[ Szerkesztve ]

(#33) Dexar007 válasza robick5 (#29) üzenetére

Dexar007
veterán

Ezzel csak az a baj szerintem hogy nagyon kétesélyes az ügy.....mert ok,neked elhisszük hogy más volt a csomagban..de ezt hogy fogod tudni bizonyítani? Nem a postán bontottad ki gondolom,mindenki előtt hogy legyen tanúd..kezdjük itt.
Úgyhogy még mindig azt mondom,érdemesebb pár haverral elmenni hozzá és megbeszélni vele.

Give me your cum,bull!

(#34) djculture válasza Dexar007 (#33) üzenetére

djculture
félisten

Ja aztán ebböl szokott lenni az önbíráskodás ami durvább itéletekkel szokott járni mint maga a kiváltó cselekmény.

(#35) Dexar007 válasza djculture (#34) üzenetére

Dexar007
veterán

Hidd el nem fog rendőrségre menni ,,saját maga ellen ".+ senki se mondta h verjétek meg,csak beszélni kell vele meg egy kicsit ráijeszteni.

Give me your cum,bull!

(#36) Kassadin válasza robick5 (#24) üzenetére

Kassadin
addikt

Végigolvastam a történeted még tegnap több topikból összehúzva, elég durva, azt kell, hogy mondjam, és sajnálom a jó kis kártyádat, remélem megkapja a bűnős a méltó büntetését, te meg a javad, ami jár neked.

Pizzu: Teljesen tisztában vagyok ezzel, nem védtem egy percig se egyik férget se. :N

(#37) robick5 válasza Kassadin (#36) üzenetére

robick5
tag

Kicsi a világ,hát még ez az ország,sokan nem is hiszik milyen egyszerű valakit megtalálni!
De én megadtam neki a lehetőséget párszor a békés rendezésre,sajnos ez idáig nem élt vele!
Mindenki maga tudja hol szúrja el az életét! :(((

Dexar007 : Nagyon könnyen bizonyítom,jelentkezett a kártya tulajdonosa nálam telefonon!

[ Szerkesztve ]

(#38) Kassadin válasza robick5 (#37) üzenetére

Kassadin
addikt

És ilyenkor hogy zajlanak a dolgok? Feljelentés után mi történik?

(#39) robick5 válasza Kassadin (#38) üzenetére

robick5
tag

Megteszed a feljelentést,a fórum tulajdonosaitól kikérnek minden adatot a felhasználóról (ip...stb.) illetve a telefon szolgáltatótol a rejtett szám tulajdonosát,számonkérik azt aki átvette a csomagot,illetve adtam én is egy két tippet hol keresgéljenek!
Illetve két fórumozó jelentkezett nálam akiknek személyesen akarta átadni ezt a kártyát,a fotómról felismerték!

(#40) Kassadin válasza robick5 (#39) üzenetére

Kassadin
addikt

"Illetve két fórumozó jelentkezett nálam akiknek személyesen akarta átadni ezt a kártyát,a fotómról felismerték!"

Az szép... :U
Lehet, hogy a kártyád még nála van?

(#41) robick5 válasza Kassadin (#40) üzenetére

robick5
tag

Nem tudom,de ha a helyében lennék biztosan visszaküldeném,azzal csak jobban járna!
Nem értem miért tagadja,mikor már szinte minden egyértelmű,sajnos nem tudok a fejével gondolkozni :((( !
Ha esetleg már eladta akkor is meg tudnák egyezni vele,de ez idáig nem hívott,pedig ahány helyre kiraktam a telszámom a fél ország tudja!

(#42) Kassadin válasza robick5 (#41) üzenetére

Kassadin
addikt

S mennyi idő, amíg végre megkapja a büntetést, te meg és a többi károsult(ha van), megkapja a kártételt?

(#43) robick5 válasza Kassadin (#42) üzenetére

robick5
tag

Nem tudom,de nekem nem sürgős,kivárom!

(#44) Kassadin válasza robick5 (#43) üzenetére

Kassadin
addikt

Gondolom, lassan őrölnek azok a fogaskerekek...

ollie: Ezt nem is tudtam. Nem tartom a legigazságosabb eljárásnak mondjuk a károsultak szempontjából, ha tényleg nem kapnak semmilyen kártérítést.

[ Szerkesztve ]

(#45) ollie válasza Kassadin (#42) üzenetére

ollie
MODERÁTOR

A károsultak nem biztos, hogy kapnak kártérítést. Alapvetően a büntetőperek nem is erről szólnak, ugyanis itt az állam a felperes.

(#46) szuper-t válasza ollie (#45) üzenetére

szuper-t
őstag

Jogos meglátás, kártérítés nem valószínű a megkárosítás alapját képező "tárgyat" az ügy lefolyása végén visszaszolgáltatják, vagy nem, ez függ a káralap jellegétől egy "véres kést" nem valószínű hogy vissza adnak de tv-kocsi-bútorok-telefon visszakerül.

(#47) Pizzu válasza ollie (#45) üzenetére

Pizzu
aktív tag

igazad van

1. büntetőjogi eljárás ahol megállapítják a károkozás tényét
2. polgári peres eljárás ami az 1. megfelelése nélkül nem lehetséges

itt kihangsúlyoznám a tulajdonjogot amit a jogos tulajdonost megillet ( ergo megkapja vagy a tárgyat vagy az ellenértéket)

+ megilleti még az ezzel járó költségek (utazás, postai költségek, minden amit jogosan fel tud mutatni)

[ Szerkesztve ]

(#49) zsizsef

zsizsef
senior tag

És ha jól tudom, az az üzletvezető is megteszi a szükséges lépéseket, akinek az üzlete van feltüntetve garancia érvényesítőnek illetve számlakiadónak.

(#50) robick5

robick5
tag

Csak azért rakom ide mert már ilyen is van !
Ezek szerint a rendőrség is komolyan veszi már a dolgokat !

Copyright © 2000-2021 PROHARDVER Informatikai Kft.