Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) halkow


halkow
őstag

Jó leírás lett egyszerű és átlátható :R, viszed a szervizbe?

Alcatel onetouch idol2s the king

(#2) x1port


x1port
addikt

Tökéletes leírás a kezdőknek :R

(#3) szunyi777


szunyi777
őstag

Köszönöm

Nem viszem szervizbe, nincs gari..
A közösségnek osztottam meg.

Xport1
Többeknek a következő erős lenne :
Triangleaway-el nullázod, és ráhúzod a csc-nek megfelelő
firmware-t Odinból.
Sammobile, vagy Samsung update-en fent van.
Arra kell figyelni, hogy a TA nullázás után, egyből flashelni
kell a firmware-t, nem szabad újrainditani.

Ezért írtam ezt a bővített leírást.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#4) BogyóBP


BogyóBP
addikt

Egyedül az maradt ki hogy így a telefon még rootolva van tehát az utolsó lépésként mikor már a számláló is kivan nullázva és a CSC kód is helyes, egy factory reset után újra kell tenni a gyári romot. Akkor minden totál official lesz. :R Eltűnik a CF-autoroot recoveryje és a SU program is így a teló totál tényleg szűz lesz. 4.3 al tesztelve sokadszorra és hibátlan metódus, csak én még kiszoktam a fenti lépéssel egésziteni mert úgy teljes a gyalulás.

[ Szerkesztve ]

ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | be quiet! Pure Power 10 CM 500W | Lian Li O11 Air mini | Creative 2.0

(#5) balint730


balint730
csendes tag

Sziasztok.
Van egy s3-am vissza szeretném rakni a gyári romot az alapsáv verziója I9300BOUGNB1 t-mobile-os volt, de függetlenítve lett. Nem találtam hozzá firmware-t. Tudnátok segíteni, hogy hol találom meg?

(#6) szunyi777 válasza balint730 (#5) üzenetére


szunyi777
őstag

Szia
Bocs a késői válaszért :)

"t-mobile-os volt, de függetlenítve lett"
Ha neki esel Odinnal, akkor nem fogsz tudni csatlakozni a hálózathoz az utólag függetlenités miatt, ezért azt a metódust hanyagold.

BogyóBP
Köszi!
Módositottam a leirást.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#7) balint730 válasza szunyi777 (#6) üzenetére


balint730
csendes tag

Nem lényeges a számláló resetelése már ugysem garanciális csak gyárira szeretném visszaállítani. Pontosan mit módosítottál a cikkben? Lehetséges úgy a gyári visszaállítás?

(#8) szunyi777 válasza balint730 (#7) üzenetére


szunyi777
őstag

Szia, bocs a késői válaszért :B

Ezt
"Egyedül az maradt ki hogy így a telefon még rootolva van tehát az utolsó lépésként mikor már a számláló is kivan nullázva és a CSC kód is helyes, egy factory reset után újra kell tenni a gyári romot. Akkor minden totál official lesz. :R Eltűnik a CF-autoroot recoveryje és a SU program is így a teló totál tényleg szűz lesz. 4.3 al tesztelve sokadszorra és hibátlan metódus, csak én még kiszoktam a fenti lépéssel egésziteni mert úgy teljes a gyalulás."

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.