Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) sztanozs


sztanozs
veterán

:F

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#2) #81556480


#81556480
törölt tag

Pál monnyon le

(#3) sztanozs válasza #81556480 (#2) üzenetére


sztanozs
veterán

:D

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#4) kispx


kispx
addikt

(#5) #81556480 válasza sztanozs (#3) üzenetére


#81556480
törölt tag

Néha tényleg nem értem az írásai hogy férnek bele a lapcsalád "eszméibe" vagy nem is tudom hogy fogalmazzak. Mert nem csak az eszmét, hanem a témákat sem értem néha, amiket Ő hoz be az oldalra.

(#6) Lauda válasza #81556480 (#5) üzenetére


Lauda
félisten

Informatikai oldal es hackerek. Hat igy.

(#7) #81556480 válasza Lauda (#6) üzenetére


#81556480
törölt tag

Ja, konkrétan nem erre gondoltam.

(#8) Mister_X válasza #81556480 (#5) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Én igazából azt nem értem, hogy parci miért nem szólt, hogy "Palikám, átesel a ló túloldalára" vagy valami. Vagy ha igen, miért nem láttunk eddig változást.

Erre itt van egy nem/érintőlegesen politikai témájú hír, kommentelés nélkül.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#9) bambano


bambano
titán
LOGOUT blog

azért nem lehet, mert addig csesztették a t. fórumtársak a prohardvert, hogy miért van politika, hogy először azt mondták, hogy el fognak gondolkodni rajta, majd úgy látszik, meghozták a döntést.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#10) kraftxld válasza #81556480 (#5) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Gonolom a bulvárt átvenni egyszerűbb mint rendes szakmai tartalmat gyártani :)

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#11) elithun válasza #81556480 (#5) üzenetére


elithun
őstag

Nekem már kicsit indexes beütése van, leszámítva, hogy mindig benne van egy IT vonatkozású félmondat.
A kommentelés elvételétől picit még zavaróbb lett, de gondolom ez a változás előszele. Legalább már a kiemelt cikkekből 3 nem a Trumpos. Egy ideig még pihentetem az IT Café látogatását.

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#12) Apollyon válasza bambano (#9) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Nem az a baj hogy miért nem lehet a politikai hírekhez hozzászólni, hanem egyáltalán minek vannak politikával kapcsolatos hírek :F

Gondolok itt a dajcstomi meg trumpflood hírekre...

[ Szerkesztve ]

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#13) User64476


User64476
őstag

Ez teljesen bulvarcikk vool, mintha egy csapat unatkozo tizeneves bratyizna a titkosszolgalattal.

(#14) schawo válasza bambano (#9) üzenetére


schawo
titán

De akkor minek írják ezeket a teljesen értéktelen cikkeket?

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#15) Out válasza schawo (#14) üzenetére


Out
addikt

Mert a Facebook-ra be lehet linkelni és ott fröcsögni alatta, de itt ez tilos!

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#16) schawo válasza Out (#15) üzenetére


schawo
titán

Ó, fészbúk, anyám borogass :(((

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#17) sztanozs


sztanozs
veterán

Amúgy nem értem ez a hisztit, hogy nem lesz fórumtéma nyitva, mert úgy is megy a flood, meg fröcsögés.
A szakmai témákban is megy az android-apple, windows-linux, intel-amd, torrent-jogvédő, stb flame éjjel-nappal.
Ha nem cél az, hogy az lapcsaládot látogatók elmondják a véleményüket, akkor miért van itt fórum egyáltalán?

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#18) Narxis válasza sztanozs (#17) üzenetére


Narxis
nagyúr

A hírektől eltekintve is pörög a fórum ezerrel, azért van és ott is látom, hogy vannak kitiltások amikor eldurvul egy vita.

Thanos was right.

(#19) User64476 válasza Out (#15) üzenetére


User64476
őstag

a PHnak van facebook oldala? Ezt most hallom eloszor...

(#20) Cathfaern válasza sztanozs (#17) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Sok éves moderátori tapasztalat alapján ha egy random (értsd: akár amd-nvidia, apple-droid, stb.) topicban ha 100 hozzászólásonként x-szer kell moderálni, akkor politikai témájú topicban 100 hozzászólásonként 30x-szer. Szóval el lehet mondani a véleményt, csak a gyakorlat azt mutatja, hogy poltikai témában az emberek nem "elmondják a véleményt", hanem "szívlapáttal agyonverik a másikat". Amire meg semmi szükség egy alapvetően szakmai fórumban. De ez nyilván csak az én magánvéleményem, nem a PH! hivatalos válasza.

[ Szerkesztve ]

(#21) schawo válasza Cathfaern (#20) üzenetére


schawo
titán

Kanyar vissza az eredeti kérdéshez: Akkor minek írnak politikai tartalmú cikkeket?

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#22) bambano válasza Apollyon (#12) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

ne mondd már, hogy az összes magyar internetes kormányzati program felelősével nem kell foglalkozni az itcafe-n... szerinted az embereket nem érdekli, hogy milyen internet lesz az otthonukban?

(#14) schawo "De akkor minek írják ezeket a teljesen értéktelen cikkeket?": mert nem mindenkinek értéktelen. például engem is érdekel, hogy kitálalt egy orosz cracker. nem az a probléma, hogy ilyen cikkeket írnak, hanem az, hogy a tisztelt hozzászólókat nem lehet másképp normális mederben tartani, csak ha en-bloc tiltva van minden.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#23) fordfairlane válasza Cathfaern (#20) üzenetére


fordfairlane
veterán

Nem baj. Most, hogy vannak olyan cikkek, amikhez nem lehet hozzászólni, jöhet a napi 5 Donáld Trámpos hír.

Donáld Trámp bitkolbászt reggelizett! Nocsak, hisz ez Ájtís hír, azonnal a főoldalra, két hasábba! Lázár János szerint a főkapcsoló nem fő, hanem sül! Ezis ájtís hír, azonnal leközölni!

A hackeres hír ennek esett áldozatául, az véletlenül nem annyira IT bulvár, hanem még IT vonatkozása is van.

[ Szerkesztve ]

x gon' give it to ya

(#24) Narxis válasza schawo (#21) üzenetére


Narxis
nagyúr

*Politikai és technológia tartalmú.

És nyilván a látogatottság növelése miatt.

Thanos was right.

(#25) sztanozs válasza fordfairlane (#23) üzenetére


sztanozs
veterán

Mondjuk azt még mindig nem értem, ez miért politikai cikk. Azért mert orosz hackerekről szól?
Ha egy indiai hackerről lenne szó, akkor nem volna politikai?

Abban amúgy egyetértünk, hogy a cikk ebben a formában eléggé bulvár...

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#26) #82729984 válasza Apollyon (#12) üzenetére


#82729984
törölt tag

"Nem az a baj hogy miért nem lehet a politikai hírekhez hozzászólni, hanem egyáltalán minek vannak politikával kapcsolatos hírek"

+1. Valamelyik nap ránéztem a címoldalra és gyakorlatilag az összes kiemelt hír egy sorban arról szólt hogy Trump így úgy amúgy... Mintha a 444.hu-t nyitottam volna meg, le is ellenöriztem az url-t hogy nem-e elgépeltem valamit... De nem.

Azóta várom, hogy az olimpiai népszavazásról is lesz valami cikk, végül is ott is csak használnak számítógépet valahol valamire, ha másra nem hát szavazatszámlálásra, szóval abszolút releváns téma egy szakmai oldalra :)

Erősen gondolkozok rajta hogy idén már nem leszek prémium tag ha ez lejár. Ha politikát akarok olvasni akkor felmegyek a 444-re vagy a kurucra kinek melyik oldal a szimpatikusabb.

A D.P. monogramú szerző pedig jobban járna ha inkább az indexre irná a cikkeit, oda pont jó még siker élménye is lenne, ez az oldal meg maradna szakmai.

(#27) bambano válasza sztanozs (#25) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

ez nem politikai cikk, csak a hozzászólások gyakran elkanyarodnak a témától és a topic ekkor már politikaivá válik.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#28) D1Rect


D1Rect
félisten

Mert le van tiltva a hozzászólás lehetősége.

(#29) 7s26c


7s26c
senior tag

Kis Becskerek , Nagy Becskerek ,
Ez a világ olyan kerek,
Élnek benne víg hackerek, de nehezek
A cvekkerek.

Az utolsó ember a Földön a szobájában ült. És akkor kopogtak az ajtón…

(#30) bambano


bambano
titán
LOGOUT blog

ezért.
a területi iq bajnok nem bírta megállni.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#31) -Skylake- válasza kispx (#4) üzenetére


-Skylake-
addikt

ja hogy ennyi , valami randomjozsef beirja ezt es onnantol letilt minden olyan forum aminek politikai vonatkozasa van ? hat gg sracok ti aztan valami kurvaugyesek vagytok. szoljatok majd ha konyveket kell leadni, egyet kettot megtanulok fejbol :) ez konkretan szanalmas. ha 20X munka a moderalas akkor dolgozzatok 20X annyit, ezert vagytok moderatorok. remelem majd intelamdnvidiaapplesamsung hirekhez se lehet hozzaszolni a kesobbiekben, annyival is kevesebb a munka :) nevetseges ami ebbol a sitebol lett az elmult evek alatt.

[ Szerkesztve ]

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#32) kispx válasza -Skylake- (#31) üzenetére


kispx
addikt

Nem randomjozsef pistike miatt van, csak írásos "bizonyítékot" azt találtam. Szerintem elég feltűnő jelenség, amiről itt szó volt. Elég benézni a poltopicba és a politikai irányú topikokba, hogy lásd mi folyik ott.

> "ha 20X munka a moderalas akkor dolgozzatok 20X annyit, ezert vagytok moderatorok."
Ezt ugye nem gondolod komolyan? Tök jól hangzik, hogy egy csomó hülye miatt másnak kell dolgoznia 20X annyit, mert egy csomó hülye beszabadult ide. A moderátoroknak is van élete, amivel szívesebben foglalkoznának, mint a hülyékkel.

> "remelem majd intelamdnvidiaapplesamsung hirekhez se lehet hozzaszolni a kesobbiekben"
Én is remélem. Elnézve az alatta lévő kommenteket, csak előforrásmegtakarítás lenne belőle :)

> "nevetseges ami ebbol a sitebol lett az elmult evek alatt"
Amiről elég sokat tehet a közösség. :(

(#33) User64476 válasza kispx (#32) üzenetére


User64476
őstag

megoldás: előfizetéses oldallá alakulás, elit kontent, elit tözsgárda. Másoknak is bejött!

(#34) dabadab válasza -Skylake- (#31) üzenetére


dabadab
titán

"ha 20X munka a moderalas akkor dolgozzatok 20X annyit, ezert vagytok moderatorok"

Sőt, ezért kapják a fizetésüket!

Ja, nem.

(#30) bambano: mi volt ott?

[ Szerkesztve ]

DRM is theft

(#35) weiss válasza dabadab (#34) üzenetére


weiss
addikt

[link]

I did nothing, the pavement was his enemy!

(#36) dabadab válasza weiss (#35) üzenetére


dabadab
titán

Köszi, ez eszembe se jutott

DRM is theft

(#37) Lauda válasza -Skylake- (#31) üzenetére


Lauda
félisten

Szerintem az is a gond, hogy a moderatorok egy resze nem igazan azt csinalja, amit vallalt, hanem a sajat lelki egyensulyat probalja ugy helyreallitani, hogy baxogatja az embereket feleslegesen, emiatt a valos problemakra kevesebb energia jut.

(#38) sutykuru válasza bambano (#30) üzenetére


sutykuru
tag

Területi iq bajnok az aki a címet adta.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.