Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) 3.Aragorn


3.Aragorn
addikt

Ügyes bemutató. Köszi. Jó, hogy a ventiket hozzá adják. A csavarmentes megoldásoktól mondjuk idegbajt kapok. Nem rögzítenek megfelelően, sose tudom, hogy mikor áll jól a hardver, szállításnál félő, hogy kimozgósodik. A csavarozás tovább tart, de más értelemben is tovább tart. :)

Ára mennyi?

[ Szerkesztve ]

Nem minden vándorút céltalan...

(#2) huntermati


huntermati
tag

Ez nagyon szép *-*

Köszi a bemutatót :)

(#3) Szotyi25 válasza 3.Aragorn (#1) üzenetére


Szotyi25
tag

Én köszönöm, hogy elolvassátok!
Árat azért nem írtam mivel itthon még nem jelent meg, de németből rendelve szállítással együtt 121 euro, akkori árfolyamon ~38000Ft szállítással.

[ Szerkesztve ]

(#4) 3.Aragorn válasza Szotyi25 (#3) üzenetére


3.Aragorn
addikt

Szvsz ennyit nem adnék ki érte.

Nem minden vándorút céltalan...

(#5) Szotyi25 válasza 3.Aragorn (#4) üzenetére


Szotyi25
tag

Az ilyen tudású házak, sajna ennyibe kerülnek! :O

Hirtelen felindulásból, hosszútávra tervezés, mivel a csemetém megtalálta az elődje gyenge pontját.

(#6) 3.Aragorn válasza Szotyi25 (#5) üzenetére


3.Aragorn
addikt

Mi volt az? ;]

Nem minden vándorút céltalan...

(#7) Szotyi25 válasza 3.Aragorn (#6) üzenetére


Szotyi25
tag

Az előd egy Codegen 9011 mini szerverház volt, aminek a hűtése kis modingal volt megoldva, oldalt kivágva rácsozva egy kék ledes 23cm es TT ventivel. Képzeld el milyen ha egy kétéves gyerek két tenyérrel megpróbálja megfogni azt a világítós pörgős izét! +fényes előlapi gombok (power, reset) amit lehet nyomkodni. A többit a fantáziádra bízom! :D

(#8) 3.Aragorn válasza Szotyi25 (#7) üzenetére


3.Aragorn
addikt

Jujj. :DDD

Remélem neki nem lett baja. :U

Nem minden vándorút céltalan...

(#9) Szotyi25 válasza 3.Aragorn (#8) üzenetére


Szotyi25
tag

Köszi semmi baja! :) Csak a gépnek se jó ha újraindítgatják (sűrű reset gomb nyomogatással), illetve a ventinek, ha rányomják a rácsot hogy így állítsák meg.

(#10) AxBattler


AxBattler
félisten

Szép "kis" ház! Kiköpött CM690, csak nagyobb kivitelben.
Én mondjuk az oldalsó rács helyére plexit tennék, a 18-as venti meg mehetne alulra...

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#11) #98593280


#98593280
törölt tag

A hátsó csavarmentes PCI kártya rögzítők mennyire tartanak stabilan?
HDD-t mennyire egyszerű bele szerelni? Esetleg erről kép?:) Ja most látom ebbe állítva megy bele. Belülre is lehet kettőt tenni, meg kívülre is?
4 pines kábelnek van kivágás az alaplapi tálcán? Talán ott a sarokban?

Jó a cikk, szerintem ha még tennél pár képet a szerelésről, nyugodtan mehetne címlapra is.
Grat! :R

(#12) Szotyi25 válasza AxBattler (#10) üzenetére


Szotyi25
tag

Szia! Egyetértek, moding terén nekem is élénk a fantáziám, csak múljon el az "új szaga"!

(#13) Szotyi25 válasza #98593280 (#11) üzenetére


Szotyi25
tag

Szia! Köszi hogy megnézted, és persze a pozitív kritikát. Igyekszem válaszolni, és ha lesz egy kis időm kiegészíteni a cikket. Még jöhetnek ilyen kérdések! :C Ezeket majd bele is írom. Lehet hogy a címlaphoz még többet kéne letennem az asztalra (Bár szőrös kezes tesztet én is tudok csinálni! :D ) de lehet ha kiegészítem, megpróbálkozom vele!
És a kérdéseidre a válaszok:
-a tv kártyát stabilan tartja de a kétslotos videokártyát már nem lehet vele rögzíteni (majd lesz kép is)
-alulra a kis keretbe (a12-es kép) két 3.5-es meghajtó fér, oldalt levő tartón (a9-es kép) a belső oldalára lehet szerelni 2db 3.5-ös hdd-t vagy 3db 2.5-öst, és ebből van kettő. Egyébként a rezgéscsillapító gumibakok könnyen áthelyezhetőek.
-Igen a 4 pines kábelt ott lehetne elvezetni de az enyém rövid, de nézek majd hosszabbítót.
Belső képet azért nem raktam mert az FSP tápom kábelei rövidek ehhez a házhoz, de megpróbálom kulturáltan eligazgatni és lefényképezni.

Most felbuzdultam, és holnap neki is állok (ma kicsit zombi vagyok mivel reggel értem haza melóból)! :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.