Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3001) Shummo válasza adabo (#2991) üzenetére


Shummo
aktív tag

Tudnátok segíteni abban, hogy LEDE alatt hol tudnám módosítani, hogy mikor menjen alvóba a HDD. (jelenleg nagyon hamar leáll és a sok keltegetés nem tesz neki jót így egy kicsit növelnék rajta.)
hdparm > ez esetleg arra szolgálni? Ha jól látom ez benne van a Headless buildbe, de hol tudnám configolni?

(windows alatt is gyorsan aludt, így lehet hogy nem is tudok rajta módosítani?)

[ Szerkesztve ]

(#3002) adabo válasza Shummo (#3001) üzenetére


adabo
csendes tag

Én ez alapján állítottam be:
https://wiki.openwrt.org/doc/howto/storage

(#3003) Shummo válasza adabo (#3002) üzenetére


Shummo
aktív tag

Köszi. Nekem sajnos nem működik. HD-Idle-vel semmi.
HDPRAM-nal a parancsra alszik. Azoban hiába próbálom mind2 megoldást, mégis 10 mp után már spindown van. (beállított 10p helyett)

Szóval nekem vmi olyan megoldás kéne, aki ébren tartja 10 percig, ha már elindult és ne 20másodpercenként pörögjön fel újra és újra

[ Szerkesztve ]

(#3004) Headless válasza Shummo (#3003) üzenetére


Headless
őstag

Ha maga a HDD firmware-e állítja le akkor semmi nem fogja ébren tartani, azon kívül ami nem túl szép megokdás pollingal ébren tartod a hdd-t bár a 20 másodperc az elég sűrű, biztos nincs 1 perc, vagy 1-2 perc?

Ez lehet crontabbal egy fájl írása újra meg újra... percenként, ha ez nem elég, akkor egy futó scriptet kell indítani, ami írja a fájlt sleepel ahány másodpercenként akarod, és végtelen ciklusba teszed ezt...

a fájl írás helyett lehet elég lehet egy blkid parancs, nálam ébren tartja az a hdd-t. vagy egy mappa listázása ls-el, vagy smartmounttools-al beállítani az energia állapotot bekapcsoltra...

HDPARM, sdparm, hd-idle pont az ellenkezőjére vannak, ha alapból a hdd nem támogatja az elalvást, akkor ezekkel képes vagy leállítani..

[ Szerkesztve ]

LEDE - R3G/DIR860l -> https://tinyurl.hu/Ntkb/

(#3005) Shummo válasza Headless (#3004) üzenetére


Shummo
aktív tag

A neten találtak alapján maga a HDD firmware ilyen. Találtam rá egy "megoldást". hátha.

(#3006) azbest válasza Shummo (#3005) üzenetére


azbest
félisten

a winyó gyártójánál nézd meg, hogy nincs-e erre valami segédprogram. A wd esetén például van.

(#3007) jeriko2


jeriko2
tag

Tegnap érdekes dologra figyeltem fel: átvittem a laptopot a nappaliba, ahonnan wifi-vel csatlakozott a routerre - és volt net. Mobilról ugyanazon routeren pedig igen.
Amikor rádugom kábelen, akkor laptopon is van net. Sőt, mivel a routerem még mindig a digi által adott router mögött dolgozik, ha a laptoppal a digi routerére csatlakozok, akkor is van rajta net.
Viszont laptopon szépen bejön a router admin felülete, és onnan tudom is pingelni a külső hálót.
A laptop-on nem állítottam semmit az utóbbi pár hónapban, és a routeren sincs semmi gépfüggő beállítás.
Mit gondoltok, mi lehet a gond?

(#3008) woodworm válasza jeriko2 (#3007) üzenetére


woodworm
veterán

Akkor végül is mikor nincs net?

(#3009) jeriko2 válasza woodworm (#3008) üzenetére


jeriko2
tag

laptop wifin új routerre.

(#3010) adabo


adabo
csendes tag

Hello,

Ha a Tranmission engedélyezve van (nincs seed vagy le/feltöltés), akkor a HDD nem tud standby módba váltani automatikusan, csak ha forceolom paranccsal.
Valaki le tudná tesztelni ugyanezt?

Firmware: 3.4.3.9-099_e58fdd7 (Padavan)

Köszi.

(#3011) Headless válasza adabo (#3010) üzenetére


Headless
őstag

Transmissionos hdd-t nem sleepelnék nagyon... Teljesen felesleges.

LEDE - R3G/DIR860l -> https://tinyurl.hu/Ntkb/

(#3012) wwenigma válasza Headless (#3011) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Transmission...ezen a routeren is vannak segfault fagyások keves memoria miatt?

Kicsit hianyzik amugy a hw offload, 40MB/s lefele és 10MB/s felfele megfogja sok szalon igy. :D

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#3013) Headless válasza wwenigma (#3012) üzenetére


Headless
őstag

most nincs nagyon mozgolódás, offload terén esetleg jelenthetnéd flysprayen (vagy lede fórumba [link] @nbd ezt viszonylag követi.), talán lesz belőle valami, csak most valószínűleg inkább a 18.06 release véglegesítéssel vannak elfoglalva.

transmissionnál nem tudom mire gondolsz, nekem nem nagyon vannak gondjaim tm-el, de közel sem vagyok annyira hardcore user mint te...

[ Szerkesztve ]

LEDE - R3G/DIR860l -> https://tinyurl.hu/Ntkb/

(#3014) fireqpeg válasza Headless (#3013) üzenetére


fireqpeg
csendes tag

Üdv neked Headless! Nincs ezzel probléma, hogy nemtudod mire gondolt wwenigma barátom. A transmission saját magától restartolja stb... kifagy újraindulgat. Kisegítelek én téged szívesen itt egy régebbi logom, de ha most felraknám akármelyik legújabbat ugyanezt csinálja:

Thu Jan 18 01:56:32 2018 kern.info kernel: [ 526.919962] do_page_fault(): sending SIGSEGV to transmission-da for invalid write access to 00000008
Thu Jan 18 01:56:32 2018 kern.info kernel: [ 526.938995] epc = 00422153 in transmission-daemon[400000+47000]
Thu Jan 18 01:56:32 2018 kern.info kernel: [ 526.952091] ra = 0042214f in transmission-daemon[400000+47000]
Thu Jan 18 01:58:15 2018 daemon.info procd: Instance transmission::instance1 pid 3075 not stopped on SIGTERM, sending SIGKILL instead

[ 526.919962] do_page_fault(): sending SIGSEGV to transmission-da for invalid write access to 00000008
[ 526.938995] epc = 00422153 in transmission-daemon[400000+47000]
[ 526.952091] ra = 0042214f in transmission-daemon[400000+47000]

Arról van szó annyira nagyon jó az openwrt, hogy kernel szinten próbálnának (de csak próbálkoznak amit 1.5 év alatt sem tudtak megoldani) mem_percentage 50 nevű memória utasítás korlátot rakni csak amikor ezt túl lépi akkor ezt az üzenetet kapod a logban. Na hátha tudod mostmár miről van szó. Amúgy az internet meg televan főleg openwrt-s forumok nagyon sok mindenkinek ez a problémája a 2.92 es transival amióta ebben a formában írták meg(ram korlátozásra gondolok)

Ittvan pár link:
[link]
[link]

Üdv mindenkinek

[ Szerkesztve ]

(#3015) detroitrw válasza Headless (#2995) üzenetére


detroitrw
addikt

Eddig 4 napja hiba nelkul mukodik flow offload nelkul :)

(#3016) Headless válasza fireqpeg (#3014) üzenetére


Headless
őstag

Igen, de ilyen nem igazán jöhet létre csak hibás transmission beállítás esetén nálam sose indul újra... (pl túl nagy cache beállítással), 256 mb ram van ez jelenleg ahogy te is írtad 50%-ra van korlátozva. vagyis 128 mb-ra.

Nálam hetek óta megy. újraindulás nélkül. Az active session alapján.
Azért mondtam, hogy nem vagyok hardcore torrentes, mert nekem le van korlátozva 512 kbyte/s uploadra, ~250 torrent ebből 10 aktív 1-2 szállal. Letöltés meg ami a csövön kifér 7-8 mbyte/s (1 torrent maximum 20 kapcsolattal). Cache 8 mb.

LEDE - R3G/DIR860l -> https://tinyurl.hu/Ntkb/

(#3017) jeriko2


jeriko2
tag

Még mindig szenvedek...
átkérdem a digis routert bridge üzemmódba, PPPoE-val csatlakoztam, el is érem a net-et, megy minden...
... kivéve az index.hu, ami ERR_EMPTY_RESPONSE-t ad vissza (sok oldalt megnéztem, ez volt az egyetlen ilyen).
Ez mitől lehet?

forum.index.hu viszont bejön.

[ Szerkesztve ]

(#3018) F34R válasza Headless (#3016) üzenetére


F34R
nagyúr

hardcore torrentezni routeren nem is lehet. en ugy gondolom hogy meg a cache sem kell siman mardhat 0.
a kapcsolatok szamaval is el lehet szallni, es ott a dlink hardwaren csak 128MB ram van.

(#3019) suste válasza F34R (#3018) üzenetére


suste
veterán

egyetértek
ezelk az erősebb hw-s routerek pont arra jók, hogy egy kis torrent mellett is nagyon stabilak tudnak maradni még több kliens és magasabb netsebeség mellett is
csak szerintem sokan pont fordítva gondolkodnak, és eleresztik a torrentet, és majd mellette valahogy csak elvégzi a router funkciókat is
nekem is dlink860-am van, 2MB/s le, 50K/s fel, soha semmi bajom vele:)

(#3020) fireqpeg válasza suste (#3019) üzenetére


fireqpeg
csendes tag

Üdv! egyszer csináltunk 1 kis tesztet a 100/100 mbit es netemet megeszi torrent alatt szóval énmeg csak ennyit fűznék ahoz hogy mennyire gyenge a router hardvere itt 1 kép, de már korábban is írtam...

(#3021) wwenigma válasza Headless (#3016) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Na az a helyzet hogy nekem a kis GoFlex-et azert kellett levaltanom mert jottek a random transmission fagyasok a normal beallitasokkal. 150-200 torrent, egyszeruen a kis D betu megjelent htop-nal es annyi volt neki. Gyk ugyanazokkal a beallitasokkal megy nekem mint neked, kiveve hogy az upload is korlatlan, ami a prociból kifér. Éveken keresztül ment hiba nelkul es erdekesmod most androidos boxon is megy ugy hogy nem zabal fel több memoriat hiaba 2GB elerheto rajta. (sebesseget hagyjuk, nagy csalodas)

Egyaltalan nem hc torrent akkor, hasonloan voltunk. Ne gyertek ezzel hogy nem erre valo, egyszeruen alaprendszerszinten lett valami elkefélve az elmult par honapban ami megöli, anno 1043ND-n sem tapasztaltam ilyet.

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#3022) fireqpeg válasza Headless (#3016) üzenetére


fireqpeg
csendes tag

Üdv.

Azért használok Padavan FW t mert ez alatt nem hal meg a router rendszere ezzel a do_page meg seg fault szarsággal mint openwrt alatt. És de érdekes ha transi 2.92 v. 2.93 v. 2.94 est rakok fel akkor a 128mb fizikai rambol megzabál 140-220mb ot is de hogy hogyan csinálja azt ne kérdezzétek. És pont emiatt rakom fel a régi 2.77 es transit mert ez meg de érdekes csak 123.27 megát használ csak ugye milyen furcsa hogy ez még úgy volt megírva max annyi ramot használ ami a routeren van... Enyit a mem_percentage baromságról amit 1.5 év alatt sem tudtak normálisan megcsinálni... Ja ma ismét kipróbáltam a SNAPSHOT meg (ezeknél semmi olyan extra package nem volt felrakva ami bekavarhatott volna csak luci direkt így próbáltam ki) a 18.06os RC1 et is mint a 2 ő alatt teljesen szar a wifi 2.4-Ghz es www.google.com ot 3 perc alatt hoz be gratula ismét az openwrt fejlesztőknek is, hogy már annyira fejlesztik az 1-ik driver vagy update üti a másikat (fasza fiam 2esalá 10szer kb) jah itt a wifihez szólnék még hozzá minden féle auto/manuális stbstbstb beállítással próbálkoztam szóval csak megemlíteném nem bennem van a hiba vagy a hozzáértéssel mivel énse most kezdtem hanem vagy 10 éve ezt az egész openwrt ddwrt stb routeres témát meg vagy a 6-7 edik routerem ez amit okosítás miatt vettem. szóval csak mielőtt megint valaki elkezdené nekem osztani az észt hogy én nem értek hozzá stb!

[ Szerkesztve ]

(#3023) suste válasza fireqpeg (#3020) üzenetére


suste
veterán

ok, de ki mondta, hogy gyenge???
én biztos nem :)
csak azt mondom, hogy más feladatai is vannak, amiket nem lehet előre tervezni/beállítani mint egy torrentet, és nagy terhelést is tudnak okozni....(wifi, samba, ftp, dlna, stbstb)

egyébként nálam is a 2.92-es TM fut, viszont a memóriahasználatról szóló beállítások nincsenek bent
(ez nem tudatos/szándékos konfig, csak mindig a régi configot másoltam be... :)) )

(#3024) vargalex válasza fireqpeg (#3022) üzenetére


vargalex
félisten

Azt ugye tudod, hogy az alkalmazásokat (így a transmission-t is) csak patch-elik a maintainer-ek, hogy leforduljon, nem fejlesztik külön OpenWrt alá...

Alex

(#3025) F34R válasza fireqpeg (#3020) üzenetére


F34R
nagyúr

Az lehet hogy 80-100 Mbit kozott toltogetsz, viszont a hardcore torrentezest 500 v. 1000-es nettel nyomjak (vagy szerorol 10Gbit-el) ehhez viszont nem router valo....
Arra nem gondoltal hogy a Padawan-ba allitottak a sysctl.conf-n is? mert erosen tweakelve van a rendszer.

Kar hogy nem lehet buildelni mar deluge-t openwrt-re.... azzal lehet tudna tobbet is a router.

(#3026) vargalex válasza F34R (#3025) üzenetére


vargalex
félisten

rtorrent van, gyors mérés alapján azzal is többet tud.

Alex

(#3027) flegga92


flegga92
senior tag

Sziasztok!

Padavan alatt milyen letöltési sebességre képes a TM? Jelenleg a WD MyCloud Gen1-emen fut, de 4 MB/s a max letöltési sebességem, ennyit tud a vas.
Illetve megoldható e, hogy a routeren fut a TM, de SMB-n keresztül a NAS-ra tölt? Kicsit fura elképzelés, de volt egy idő, hogy nem volt a NAS-hoz TM egy szoftverfrissítés miatt és akkor így volt megoldva más eszközzel.

(#3028) fireqpeg válasza suste (#3023) üzenetére


fireqpeg
csendes tag

Üdv nektek!

Először is sajnálom a tegnapi hozzászólásban a stílusom illetve hangnemem emiatt kiakartam törölni mert meggondolatlanul fogalmaztam meg (sajnos nemtudom hogy lehet innen törölni hozzászólást). A régi konfigrol annyit a setting.json-ban hiába törlöd ki vagy nincs benne a mem_percentage attól még működik az 50% os korlát is mivel a init.d mappába valahol van 1 ilyen fájl is lehet nem pont ez a neve transmission.init és ebbe található elég sok minden de ami fontos van 1 ilyen sor: config_get mem_percentage "$cfg" 'mem_percentage' '50' tehát magyarul a sima konfigba mind1 benne van e vagy sem aktív a memkorlát...

vargalex: Azt ugye tudod, hogy az alkalmazásokat (így a transmission-t is) csak patch-elik a maintainer-ek, hogy leforduljon, nem fejlesztik külön OpenWrt alá...
válasz: Jaja nagyjából tudom csak a 2.92 es óta sajnos irdatlanul nagyon megnőtt a kliens RAM-étvágya.

F34R:Az lehet hogy 80-100 Mbit kozott toltogetsz, viszont a hardcore torrentezest 500 v. 1000-es nettel nyomjak (vagy szerorol 10Gbit-el) ehhez viszont nem router valo....
Arra nem gondoltal hogy a Padawan-ba allitottak a sysctl.conf-n is? mert erosen tweakelve van a rendszer.

Kar hogy nem lehet buildelni mar deluge-t openwrt-re.... azzal lehet tudna tobbet is a router.
válasz: Sajnos én nemtaláltam sysctl.conf- fájlt Padavan-ba csak openwrt-be. Illetve itt mintha külön lenne szedve 5-6 felé itt van 1 menü:Customization - Scripts azon belül: Run Before Router Initialized:
Run After Router Started:
Run Before Router Shutdown:
Run After WAN Up/Down Events:
Run After Firewall Rules Restarted:
Run On Press WPS/FN Ez-Buttons:

ezek az almenük és itt lehet scriptelni ha jól értem: pl ul: #!/bin/sh

### Custom user script
### Called after router started and network is ready

### Example - load ipset modules
#modprobe ip_set
#modprobe ip_set_hash_ip
#modprobe ip_set_hash_net
#modprobe ip_set_bitmap_ip
#modprobe ip_set_list_set
#modprobe xt_set

net.core.rmem_max = 4194304
net.core.wmem_max = 1048576

echo 384532 > /proc/sys/net/core/rmem_max
echo 384532 > /proc/sys/net/core/wmem_max
echo 8192 > /proc/sys/vm/min_free_kbytes

Na elnézést a sok szemetelésért. Sziasztok

(#3029) vargalex válasza fireqpeg (#3028) üzenetére


vargalex
félisten

A hivatkozott sort nagyon rosszul értelmezed. Az 50 azt jelenti, hogy ha nincs ilyen transmission config bejegyzés, akkor default 50-et használjon. Minden más uci config paramétert így szokás beolvasni.

Itt láthatod a kérdéses config_get függvény kódját.

Alex

(#3030) F34R válasza fireqpeg (#3028) üzenetére


F34R
nagyúr

net.core.rmem_max = 4194304
net.core.wmem_max = 1048576

ez pl sysctl.conf valtozo.... erre gondoltam, hogy ilyen alapbol nincs openwrt-n se lede-n.

(#3031) dlac03


dlac03
újonc

Sziasztok!
A 3G-m hibás táppal érkezett, esetleg tudtok javasolni egy Mo-n kapható csereszabatos modellt? Van egy régi univerzálisom amivel tök jól működik, de végleges megoldásként szeretnék egy sajátot neki, és baromi nehéz eligazodni a sok csatlakozóméretben meg formátumban, hátha valaki ért ehhez :D
Köszi a segítséget!

[ Szerkesztve ]

(#3032) Headless válasza dlac03 (#3031) üzenetére


Headless
őstag

Javarészt amit teljesítenie kell, az 12v 1,5 amper csatlakozója 5,5/2,1 mm polaritást így most fejből meg nem mondom, de az rajta van a tápon. De legegyszerűbb valami olcsó ledszalag táp... Én ilyet vettem[link]

LEDE - R3G/DIR860l -> https://tinyurl.hu/Ntkb/

(#3033) attika11


attika11
tag

Sziasztok.
Digi hálózaton szeretnék Vpn szervert beállítani, de egyelőre kevés sikerrel. Hajdan a sima mi3 routeremen ment gond nélkül.
Létrehoztam egy no-ip free ddns-t és az alábbi beállításokkal próbálkoztam.
Mit csinálok rosszul?
Kösz


[ Szerkesztve ]

(#3034) sniphoe


sniphoe
aktív tag

Frissített már valaki padavan alatt e6f4533-re?
Az e58fdd7-at használom már jó ideje, 107 napos uptime-al és semmi baja.
Ellenben ha megérné váltani, akkor váltanék.. :)

If everything seems under control, you're just not going fast enough.

(#3035) Ramoskaa


Ramoskaa
senior tag

Sziasztok! Telefonon nem találja a mi wifibe a routert kb 1 hónapja. Így nem tudok belépni a beállításokba. Miwifi.com-on meg ugye kínai az egész. Ötlet? :F

Ha elolvastad az üzenetem, kérlek vedd a fáradságot és válaszolj!

(#3036) McCsaplak


McCsaplak
tag

Sziasztok!

Végre megjött az MI 3G Router, kaptam hozzá hálózati átalakítót.
Kép
Be merjem dugni a konnektorba? Jó ez?

[ Szerkesztve ]

(#3037) Gyurka6 válasza McCsaplak (#3036) üzenetére


Gyurka6
őstag

Miért ne? Az enyém is ilyen, uk(?) átalakítós.

Gyurka

(#3038) McCsaplak válasza Gyurka6 (#3037) üzenetére


McCsaplak
tag

Oké, csak még nem volt ilyenem, és nem szeretném, hogy leégjen a ház, egy router egész nap be van dugva.
Köszönöm a választ!

(#3039) Ramoskaa válasza Ramoskaa (#3035) üzenetére


Ramoskaa
senior tag

Azt még elfelejtettem leírni , hogy mobilról állítottam be akkor még működött. Netem is van csak nem férek így hozzá a beállításokhoz.

Ha elolvastad az üzenetem, kérlek vedd a fáradságot és válaszolj!

(#3040) OberMotz


OberMotz
aktív tag

Sziasztok, ma költöztem át gyári firmware-ről Padavanra de van egy problémám: elsősorban egy Huawei / Telekom 4G modemmel szeretném használni a routert, de miután engedélyeztem az USB modem funkciót, a router megőrül. Bootloopba kerül és csak akkor normalizálódik a helyzet, ha eltávolítom az USB sticket, ami egyébként a laptopomban normálisan működik. PIN kód nincs a SIM kártyán, APN-nek "wnw"-t állítottam be, a laptopon is ezzel megy. Maga az USB csatlakozó rettentő nehezen használható egyébként, alig akar belemenni bármi is, illetve viccesen "fejjel lefelé" van ahogy nézem. Ötlet erre? LEDE jobb lehet?

(#3041) adorjant válasza OberMotz (#3040) üzenetére


adorjant
senior tag

Mi a modem pontos típusa? Véletlenül nem hilinkes szoftver van rajta?

(#3042) OberMotz válasza adorjant (#3041) üzenetére


OberMotz
aktív tag

A típusa Huawei E3276, a Windows-on futó szoftver pedg Wonderful Communication, Mobile Life Internet Manager névre hallgat :Y

[ Szerkesztve ]

(#3043) OberMotz


OberMotz
aktív tag

Ezek a router oldali beállítások:

(#3044) OberMotz


OberMotz
aktív tag

Még egy spam: a típusa pontosabban Huawei E3276s-150 és ahogy látom ez Hilink.

(#3045) eastsider


eastsider
nagyúr

Sziasztok,

csatlakoztam egy R3G-vel. eddig is LEDE-t használtam.

ddns-t próbálom belőni. no-ip a ddns kiszolgáló, ddns.net-es domaint használok
felismeri, hogy változott az ip-m, de nem tudja beupdatelni a ddns kiszolgálónál

234459 : 'no-ip.com' answered:\nnohost
234459 ERROR : IP update not accepted by DDNS Provider
234459 : Waiting 600 seconds (Check Interval)

mit rontok el a dyndns confignál? (no-ip,com)
előre is köszönöm

[ Szerkesztve ]

(#3046) kgymac válasza OberMotz (#3044) üzenetére


kgymac
őstag

Sziasztok,
Megoldhatatlan problémám van (ill. az idő majd valószínűleg megoldja valahogy). Mi wifi 3 routerem van, a cikk szerint letöltöttem a fejlesztői romot, frissítettem. Eddig OK. Droid appot feltelepítettem, de a play visszajelzései alapján nem csak nekem nem sikerült a mi account-omhoz adni a routert. Európai területtel nem is ajánlja fel a párosítást, kínai területtel pedig ugyan elkezdi a párosítást, de sikertelennek mondja. A cikk szerinti ssh oldalra belépve az az üzenet fogad, hogy nincs párosított routerem, így nincs ssh.bin letöltés. Ha véletlenül lenne valakinek egy mi wifi 3 routerhez való ssh.bin, megoszthatná. Elvileg azonos router típusonként, a jelszót pedig a topicban linkelt címről le lehetne generálni.

(#3047) vargalex válasza eastsider (#3045) üzenetére


vargalex
félisten

A válasz szerint nincs ilyen host (vagy nem küldte az update URL-ben). Ez akkor lehet, ha elírtad, vagy az alap wget nem tudja küldeni. Telepítsd fel a curl-t és próbáld úgy.

Alex

(#3048) eastsider válasza vargalex (#3047) üzenetére


eastsider
nagyúr

ránézek, köszi, amúgy király a cucc

(#3049) skyli


skyli
senior tag

Sziasztok! Megjött a routerem és csúnya china telecomos rányomtatott dolgok vannak rajta. Hogy lehetne leszedni szépen? Nem matrica. :(

(#3050) eastsider válasza skyli (#3049) üzenetére


eastsider
nagyúr

nekem is ilyen

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.