Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) XuChi


XuChi
addikt

" GTX 1060 ROG Strix OC, amelyért 125 000 forintot kell fizetni........ "

Ez a szomorú!! Ezt a kártyát másfél éve vettem újonan az Aqua-ban 107990.-ét!!!

(#2) TaS1kaaa válasza XuChi (#1) üzenetére


TaS1kaaa
aktív tag

Good for you 😉

(#3) snecy20


snecy20
veterán

Az a 124k-s ár elég döbbenetes egy GTX 1060-ért...
1070Ti-t vettem ennyiért nemrég!

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#4) ->Raizen<- válasza snecy20 (#3) üzenetére


->Raizen<-
veterán

Lopott csákány kártyáért biztos megérte annyit fizetni. :U

(#5) snecy20 válasza ->Raizen<- (#4) üzenetére


snecy20
veterán

Igen, 2018. Május hóban gyártott kártya csakis bányászott. :)
Illetve biztos lopva is lett, vagy én loptam, vagy az akitől vettem. :D

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#6) #16939776


#16939776
törölt tag

A huzat megárthatott, amit a VGA-k keltettek...

[ Szerkesztve ]

(#7) Sundesz válasza XuChi (#1) üzenetére


Sundesz
őstag

Egy fullos 1070-esnek kellene ennyibe kerülnie.

Hörcsög Powa'

(#8) predakon


predakon
őstag

A távirányítós hajót itt is beszerezhetitek, pont a feléért
[link]

PH PS5/XBOX discord link https://discord.gg/QUKTTkrrrA

(#9) Alchemist


Alchemist
addikt

"Bluetooth 5.0-val"

Milyen PC-s operációs rendszer támogatja kifejezetten a BT 5-öt?

Éppen olvasok egy érdekes könyvet az antigravitációról... képtelen vagyok lerakni.

(#10) PeL


PeL
addikt

Ismerősömnek is egy ilyen ASUS DUAL GTX1060-as kártyája van csak 3GB-osban, 1,5 éves egyszer csak nagy kattanást hallott, belenézett a gépházba és az egyik ventilátor egyik lapátját találta meg a gépház aljában ami levált magától :DDD 1060-as topicban azt mondták valszeg gariztatni sem lehet majd mert biztos azt fogják mondani hogy nem magától tört le... :F

(#11) ->Raizen<- válasza PeL (#10) üzenetére


->Raizen<-
veterán

Ez az asus minoseg, meg az ellensegeimnek sem! Premium markanak hangzik, de valojaban egy gagyi kinait eloallito gagyi kinai marka. Notebook/pc alkatresz szinten is mindenhol csak a gagyit ontjak magukbol. Mindegy hogy a cucc 5000 vagy 500 000 ft.

[ Szerkesztve ]

(#12) PeL válasza ->Raizen<- (#11) üzenetére


PeL
addikt

Azért az ASUS ROG termékekről nem ezt hallani :)

(#13) ->Raizen<- válasza PeL (#12) üzenetére


->Raizen<-
veterán

Rog laptopom ment gajjra szoval egy kutya. Raadasul jo kis beepitett elavultatasi feature-ja is volt nevezetesen az, hogy a tolto csati ugy kopott el hogy egy ido utan ujraindulgatott kifagyott a gep, uj akksival is. Eleg ha bele olvasol a topicjaba. ;) Es ez csak egy volt a szamos hibaja kozul.

[ Szerkesztve ]

(#14) Precorus válasza PeL (#12) üzenetére


Precorus
tag

Én anno Acert vettem, i5 4210u, 840m. Egy idő után elkezdtem nem szeretni, mert műanyag, ujjlenyomatok, stb. Kellett kis kraft, +15% ot tudtam húzni a graf kártyáján, semmi baja nem lett. Wot-ot fel tudtam rakni egyel nagyobb felbontásra, úgy hogy megmaradt az fps...(1600x900-ra). Most lesz 4 éve kb hogy megvan, ilyen kisebb gondjai vannak hogy koszos a képernyő, kiesett a gumi tappancsa...amúgy meg ssd-ről vígan elvan, mint új korában.
Haver Asus zsír új laptopja, 950m. Egy év után kihalt belőle a graf kártya, se húzva nem volt, se semmi.... Hát erről így csak ennyit.

Könyvtár == Old-school Netflix

(#15) ->Raizen<- válasza Precorus (#14) üzenetére


->Raizen<-
veterán

Hat ja jellemzo az asus laptopokra hogy bga hibas lesz a vga chip. N55sf notim is igy jart asus. A rog g751jy meg ugy jart hogy az egesz alaplap kuka lett. Biost frissitettem volna de frissites kozben kikapcsolt, utolag kiderult, gyenge volt az eeprom chip minosege. Elso szeria, es a topicjaban tobben jartak igy. A hangszoroi recsegtek, es a cpu tulmelegedett. Akkor mikor megszereztem boltban 500 000 ft volt gtx 980m-el. Ezerszer is inkabb egy lenovo y szerias gep mint akarmilyen asus noti. 😉 Sosem volt gondom lenovo termekkel, mig az asus cuccok mind szervizben kotottek ki.

[ Szerkesztve ]

(#16) #31600896 válasza XuChi (#1) üzenetére


#31600896
törölt tag

Erre csak azt tudom mondani, akinek van 110 ezerje kártyára, akkor 125 ezerje is. De tényleg szomorú, hogy drágább, mint másfél éve.

(#17) ->Raizen<- válasza #31600896 (#16) üzenetére


->Raizen<-
veterán

Hasznaltab mar gtx 1080 van 135 ert szoval nem kerdes melyik eri meg jobban

(#18) #21346560 válasza #31600896 (#16) üzenetére


#21346560
törölt tag

De most komolyan, ezt miből gondolod?! Lehet, hogy nagy keservesen kuporgatott össze ennyi zsét...

(#19) Precorus válasza ->Raizen<- (#15) üzenetére


Precorus
tag

Ja tényleg, azt nem is mondtam, első hónapban már alaplap cserélve lett :D :D
Tuti nem vennék asus laptopot, bár öcsém/exem gépében strix kártya van, azok bírják már vagy 5 éve....
Most végül giga 1050 em lett,ezt a mákát sem szerettem, de elég jól megy....
Apámnak is lenovója van, azzal se volt az elmúlt....hű, 6? évben semmi baj. Asszem 2. gen core proci van benne :U :)

Könyvtár == Old-school Netflix

(#20) ->Raizen<- válasza Precorus (#19) üzenetére


->Raizen<-
veterán

Egyes cegek jobban hajtanak arra hogy megvedd az uj modelljeit egyesek kevesbe. Az a mezes maddzag, hogy az uj modell mindig jobb lesz de mindig van valami hiba ami koveti a masikat ez az asus.

(#21) Precorus válasza ->Raizen<- (#20) üzenetére


Precorus
tag

a durva az, hogy abban még valami radeon van....ellenben az enyémmel, ami viszont vagy 20-30 fokkal melegebb :D :D Szóval nagy pacsi lenovonak a hűtés miatt is

Könyvtár == Old-school Netflix

(#22) janeszgol válasza #31600896 (#16) üzenetére


janeszgol
félisten

Az 1060 alsókategóriás kártya. 80 ezer (3 gigás) és 110 ezer (6 gigás) ár érte sok. Meg 64 ezer forintos 1050Ti? Bakker, annak 40 ezer körül kéne lennie.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#23) snecy20 válasza janeszgol (#22) üzenetére


snecy20
veterán

40-ért is sok lenne, az 1050Ti teljesítménye egyenértékű a HD7950-ével (6 és fél éves kártya...), amit már találni aprón 23-25e ft körül.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#24) ->Raizen<- válasza janeszgol (#22) üzenetére


->Raizen<-
veterán

Jaja a gtx 970 megeszi reggelire az 1050 ti-t es az is kb annyiert megy hasznaltan.

(#25) snecy20 válasza ->Raizen<- (#24) üzenetére


snecy20
veterán

Mondjuk van egy-két szerencselovagunk... ;]

[link]

[ Szerkesztve ]

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#26) PeL válasza janeszgol (#22) üzenetére


PeL
addikt

1060 mióta alsó kategória? :U Szerintem még bőven közepes, továbbra is slágerkártya. Az ára valóban sok, 50-60 körül kéne lenniük ezeknek, max 65 de még 70 alatt a 6 gigásnak, a 1050 + 1050Ti-nek meg valahol 30-40 körül

[ Szerkesztve ]

(#27) TheNewDawn válasza ->Raizen<- (#24) üzenetére


TheNewDawn
addikt

Aztán ha a használt, garancia nélküli kártyád törpre megy, akkor good luck have fun :)

(#28) ->Raizen<- válasza TheNewDawn (#27) üzenetére


->Raizen<-
veterán

Ezerszer is inkább egy gari nélküli 970 mint egy olyan gyenge harmatos 1050 ti. ;) 3 éves elmúlt ezek nem hajlamosak a megdöglésre míg egy r9 29x szériás kártyát meg lehet nézni topicját hány halt meg. :P

[ Szerkesztve ]

(#29) TheNewDawn válasza ->Raizen<- (#28) üzenetére


TheNewDawn
addikt

10000* inkabb egy új 1050 ti ( még mindig elvisz mindent FHD ban kompromisszumokkal ) mint egy garancia nélküli fene se tudja honnan jött kártya, ami lehetett bányász is. Főleg hogy kb 25-30 triple AAA game csücsül a steam könyvtáramban előző évekből amiket végig kéne tolnom még, úgyhogy untig elég lesz egyenlőre. Majd ha kell jobb, akkor lesz jobb, addig minek.

De nyilván egyéne válogatja, kinek a pap, kinek a paplan, akinek pl nem RTS+ RPG a műfaja hanem ilyen Fosnite meg PUBG féle agyatlan 10 éveseknek való lövöldék oda nyilván kell az erő meg + FPS :)

[ Szerkesztve ]

(#30) XuChi válasza janeszgol (#22) üzenetére


XuChi
addikt

Jó lesz az 30knak is! A sima 1050 kb 25k az 1030 meg 8-10k kellene hogy legyen :D :C

(#31) Daelion válasza TheNewDawn (#29) üzenetére


Daelion
őstag

Egyetértek.
Pár hete majdnem vettem egy használt 970/RX 570-et de eszembe jutott,hogy az előző használt karim 1 év után papír nehezékként végezte pedig nem volt kínozva 'nálam legalábbis nem'.

Max úgy vennék használtat ha minimum 1-2 év gari van rá és nem ilyen,hogy gari x-y felhasználón keresztül.:N

Én is pont ilyen több éves kimaradt játékok listán megyek át,oda meg a mostani karim is elég.
De ha meg majd kell jobb,inkább félre rakok egy kicsit többet és veszek karit 3 év garival.

(#32) ->Raizen<- válasza TheNewDawn (#29) üzenetére


->Raizen<-
veterán

Lehet hogy neked elég a kompromisszum de én 970-el a legtöbb játékkal 2560-ban ultrán tolom a mai napig 49" 4k tv-n. Kinek a pap, kinek a paplan. ;] :P

(#33) snecy20 válasza ->Raizen<- (#32) üzenetére


snecy20
veterán

Hány játékcímet írjak, amiben a GTX 970 2560*1080@Ultrán összecsuklik? :)) :D

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#34) TheNewDawn válasza ->Raizen<- (#32) üzenetére


TheNewDawn
addikt

Persze, félreértés ne essék, sokaknak sokkal jobb a 970. és erőben nagyságrendekkel veri az 1050 ti t, nem is vitatom. Hiszen majdnem az 1060 szintét hozza, ami 50% ot ver az 1050 ti re.
Csak arra reagáltam, hogy azért nem annyira egyértelmű, hogy MINDENKI számára biztosan jobb ugyanannyiért egy használt gari nélküli 970, mint egy 1050 ti újonnan :)

(#35) ->Raizen<- válasza snecy20 (#33) üzenetére


->Raizen<-
veterán

4k ban jatszom a postal 2 vel szoval van am ero. Bf4 sima ugy vele de folytatom az igen bo listat ha gondolod. 😋

(#36) snecy20 válasza ->Raizen<- (#35) üzenetére


snecy20
veterán

Ezek azért elég régi címek... A Half-Life 2 a 8700k proci IGP-jén kipumpált magából 3440*1440 Ultrán 65-80 FPS-t.

Viszont ez már komoly, és csak egy 1070Ti van alatta:

Far Cry 1 @ 8k

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#37) ->Raizen<- válasza snecy20 (#36) üzenetére


->Raizen<-
veterán

Latom a kinek nagyobb a .... resznel leragadtunk , ha mar itt tartunk volt gtx 1080-am es lam az biza jobb mint egy 1070 ti. Blogomban a teszt rengeteg jatekkal. 😂 Mindjart veszek 4 1080 ti--t es akkor megnagyobb izem lesz. 😀

[ Szerkesztve ]

(#38) snecy20 válasza ->Raizen<- (#37) üzenetére


snecy20
veterán

Nem, szimplán csak nem csoda, ha 15 éves játékok mennek a mai vasakon 4k-ban. :)

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#39) ->Raizen<- válasza snecy20 (#38) üzenetére


->Raizen<-
veterán

A bf4 miota 15 eves jatek amugy? Na meg a hardline? Az is megy ultran 2k-ban de az ac uj resze is.

(#40) Dark Archon válasza XuChi (#1) üzenetére


Dark Archon
addikt

Én meg nemrég 1kg kenyeret vettem 30Ft-ért... rohadt unalmas már ez... :U

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Cube Nature EXC | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#41) Micsurin válasza Dark Archon (#40) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Hagyd már magad! :DDD

Megetetek neked, sőt jóllakatok egy 4 fős családot 20 forintból! :DDD :DDD

Milyen 1050, 1050Ti és 1060 árakról beszéltek ti, most komolyan ?

730,710,710 Nézzétek már meg mennyiért megy... És ez aztán tényleg a kapható legalja talán... Eközben az Aquanál meg a legolcsóbb 1030 is... :U

Valahol annak a fos 730-nak az ára körül kéne lennie a 1050-nek. A 710 helyére meg végre odakéne vágni a 1030-at... :U :(((

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#42) Pete55555


Pete55555
addikt

Cerberus 1050ti
Ezt a rakás szemetet miért ajánljátok? De komolyan.
Egy ventis bordára ráhegesztett 2 db venti, igénytelen okádék az egész, ráadásul mindesz 65.000,-ért? :W

...Szeretem leracsniztatni...

(#43) Bugfix1984 válasza ->Raizen<- (#11) üzenetére


Bugfix1984
aktív tag

Nekem minden ASUS termékem tökéletesen teszi a dolgát. Soha nem váltanék más márkára. :R

(#44) XuChi válasza Dark Archon (#40) üzenetére


XuChi
addikt

Mi unalmas neked ? Hogy pofátlan árak vannak ??? Ha neked ez unalmas, akkor gondolom nem vagy a pénznek híján igaz ?

(#45) dugo_ válasza Pete55555 (#42) üzenetére


dugo_
veterán

Mert fizetnek érte.

Minden szombati ajánló ipari hulladékkal van kitömve. Mint a tescos akciós újság.

(#46) syberia válasza janeszgol (#22) üzenetére


syberia
veterán

Nem szabad most vásárolni, majd lemennek az árak ha kijön az új generáció.

(#45) dugo_: Cserébe én újra használom a reklámblokkolót. ;] Bár az sem tudja kiszűrni az ilyen szakmai cikkeket bújtatott reklámokat. :(

[ Szerkesztve ]

https://howbad.info/

(#47) Marduk12


Marduk12
újonc

Nem érzékelem a 20 % csökkenést:D:D rádásl pcx s társai akció vicc!!!

[ Szerkesztve ]

(#48) Dark Archon válasza XuChi (#44) üzenetére


Dark Archon
addikt

Igen, hogy minden egyes hírnél az első komment, hogy húúú, de drága és milyen jó volt 2 éve. Közben meg, aki tudott 70-ért VGA-t venni, az tud 100-ért is. Ha nem, akkor a PC világát nem neki találták ki, mert ez bizony egy drága, pénznyelő hobbi.

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Cube Nature EXC | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#49) syberia válasza Dark Archon (#48) üzenetére


syberia
veterán

Nem feltétlenül, én tök jól elvagyok az Ivy Bridge i5 alapú gépemmel, a 280X sem akar nyugdíjba menni még, pedig ő sem tegnap hagyta el a gyárkaput. :)

https://howbad.info/

(#50) jacint78 válasza ->Raizen<- (#11) üzenetére


jacint78
addikt

Hagyjuk már ezt, te összekevered őket a gagyibájttal.

type your text here..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.