Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) martin66


martin66
senior tag

Csak is kizárólag az F1-et vagy az olimpia megnyitót, esetleg annak eseményeit néztem a "TV"-ben (online, a neten a PC-men vagy a telómon) az elmúlt 8-9 évben. (Ebből kifolyólag: Havonta egyszer-kétszer kapcsolom be)

[ Szerkesztve ]

(#2) Stan648


Stan648
tag

Ritkán nézek tv-t. Inkább pc játékokat részesítem előnyben, de néha fáradt vagyok hozzá és akkor 1-2óra cartoon network, mozi+, film+ és ennyi.Habár mivel a pc tv-re van kötve, így mondhatnám, hogy elég sokat nézek tv-t. ;]

7600X + A620 + 32GB DDR5 + RX 6700 XT

(#3) RozogA87


RozogA87
tag

Utoljára kb. 14 hónapja néztem TV műsort. Előtte se túl rendszeresen. Az TV-zésnek számít ha néha áthallom a szomszédból a Natgeo-s, Spektrumos stb. műsorokat az állatok, meg a vadon "felsőbbrendűségéről"?

Az intelligens emberek hajlamosabbak a mentális betegségekre. Állítják a hangok a fejemben.

(#4) nyunyu


nyunyu
félisten

2009-ben lemondtam az előfizetést, azóta nagy ritkán megnézem a Forma1 netes streamet, esetleg szökőévente egy focimeccset. (EB, VB döntő...)

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#5) -Skylake- válasza RozogA87 (#3) üzenetére


-Skylake-
addikt

Csak es kizarolag akkor, ha vegan vagy.

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#6) menpee


menpee
aktív tag

Amikor van internet elérésem, akkor a tévézés minden ponton alsóbbrendű tevékenységnek számít.
Amikor nincs, akkor meg inkább alszok.

,,Piracy is almost always a service problem and not a pricing problem." - Gabe Newell

(#7) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Soha nem tévézek, mert az egész média egy agymosó szar, a reklámokról nem is beszélve. Csak konzolhoz, -amikor éppen van- és Pc-hez használom, plusz amikor a Boxee Box-on egy-egy filmet vagy sorozatot megnézek.

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#8) djculture


djculture
félisten

Jóformán csak a sport m4-et nézem, meg tv2-n az áll az alkut mióta Gundellel újra indították. Erre felesleges ezreket fizetni igy marad az antenna és az ingyenes mindig tv.

(#9) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

Hát persze

nem oly régen leültem a tv elé, pont az m1-en volt.

pont ettem...majdnem torkomon akadt a falat

(#10) huskydog17


huskydog17
addikt
LOGOUT blog

Amikor lefekszem aludni, előtte bekapcsolom TV-t és ha éppen megy a Family Guy vagy a Brickleberry, akkor megnézem, de semmi több. Még így is rendesen felk*rja az agyam, amikor ezeket a 20 perces műsorokat képesek negyed órás reklámmal elnyújtani.

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#11) tibaimp


tibaimp
nagyúr

Még csak TV előfizetésem sincs....

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#12) Fred23


Fred23
nagyúr

Tévézni? Ha a pendrive is érvényes megoldás vele, akkor igen. Csak usb-ről nézek bármit, nincs szükségem reklámokra, se tőlem független műsoridőre.

(#13) martin66 válasza aprokaroka87 (#9) üzenetére


martin66
senior tag

Nem is tudom miért :DDD :DDD
Még jó, hogy túlélted!

(#14) Solten


Solten
addikt

Neha 1-3 orat leulok megnezni egy filmet / sorozatot (hosszatol fuggoen), de nem napi jelleggel.

Saor Alba

(#15) DjFlanker


DjFlanker
aktív tag

Másfél éve lett előfizetésem, a sportközvetítések miatt. Itt az NFL szezon így megy sokat, netezés mellett pedig focimeccsek főleg. És élőben nézem a TrashTalk-ot és a Totalcar-t

Jó pilóta alagútban nem katapultál

(#16) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Szinte semmit évek óta.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#17) aprokaroka87 válasza huskydog17 (#10) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Én büntetésnek érzem a tv-ben megnézni egy filmet.

Majd tartok én szünetet ha akarok.

(#18) Hieronymus


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

Tévézni igen, de nem teljesen hagyományos módon.

Reggel hírek és információk. Gyakorlatilag háttértévézésként. Keddenként jön a doktor, németül a One csatornán. Közszolgálati tévé, reklámmentesen.

Ha filmet akarok nézni, akkor Prime Video. Gyakorlatilag ingyen van. Péntekenként a nagyon új filmek közül akcióznak 99 centért. Ha tetszik valami, megnézzük.

A reklámokkal teli csatornák nem érdekelnek.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#19) csasaKKP


csasaKKP
senior tag

"Szoktál TV-zni?"

Jah, Chromecast + Netflix vagy HBO GO, semmi más.

"Life isn't some cartoon musical where you sing a little song and all your insipid dreams magically come true! So let...it...go!"

(#20) =WiNTeR=


=WiNTeR=
senior tag

Kizárólag F1, NFL és más élő sportközvetítések okán.

"I will become a true hardscoping hitmarking sample text legend."

(#21) XtremLor


XtremLor
őstag

Tech forum igy javareszt mas forrast hasznalunk, de a legtobb ember ugy vettem eszre meg mindig tudja mi volt a Baratok kozt elozo reszeben ahogy az Ejjel nappal Budapest se marad ki.

"Legen...Wait for it...Dary"

(#22) ]Phobos[


]Phobos[
senior tag

NBI netes stream. MAX. De TV, mint olyan, nincs. Család szokta nézni, gépről TV tunnerrel, de akkor is menekülök, főleg ha reklám blokk van.

Semmi sem lehetetlen, csak nem túl valószínű!

(#23) Csabroncka válasza GodGamer5 (#7) üzenetére


Csabroncka
addikt

"az egész média egy agymosó szar, a reklámokról nem is beszélve"

Amikor megnyitod a böngésződ és netezel mit tapasztalsz? Ugyan ezt, egy youtube videót nem lehet értelmesen végignézni reklám nélkül. Az utóbbi az a társadalmunk hozadéka, amihez hozzá kell szokni ez van. Az előbbit pedig sohasem értettem. Mindenkinek más az ami tetszik és más tart "agymosásnak".

Ez a soha nem tévézek meg egyéb ugyan már :) kíváncsi lennék hány órát nyomkodod nap mint nap a telefonod ;]

"in medias res"

(#24) ScrapUnit válasza Csabroncka (#23) üzenetére


ScrapUnit
aktív tag

Nincs tv-m sem... :D :DD

::::::Xiaomi Mi11i SnapDragon Powered::::::pü-t hamarabb észreveszem! Ha nem veszem fel a telefont, írj pü-t! {30/912-7553}

(#25) Geller72


Geller72
veterán

.....2005 óta nincs tv-nk. A gyerek akkor 5 ėves volt, nem is emlkėkszik rá. Soha nem is akart ő sem. Senki. :U

(#26) FLATRONW


FLATRONW
őstag

A focit (még a magyart is:) ), F1-et és némi hírt is szoktam nézni, ez kb. napi 30-45 percre jön ki átlagban.

[ Szerkesztve ]

(#27) Pete55555


Pete55555
addikt

Minden nap megy a TV 2-3 órát. A saját NAS-omról lejátszott műsorral...

Nem lenne gond a TV-műsorokkal, csak
1: kritikán aluli (és ez k*rvafinom megfogalmazás) a színvonal.
2: Rohadt sok a reklám (ez is rohadtfinom megfogalmazás)

Úgyhogy felőlem bek*phatja az összes szennycsatorna, nem fizetek felesleges előfizetést, nem nézek szennyt, és tök jól elvagyok.

[ Szerkesztve ]

...Szeretem leracsniztatni...

(#28) #96349952 válasza Csabroncka (#23) üzenetére


#96349952
törölt tag

Ki ne találd már, hogy a reklámcunamihoz márpedig hozzá kell szokni. Hát nagyon nem kell. A reklámok döntő többségét ki lehet pusztítani az életünkből, azzal az egyszerű módszerrel, hogy nem nézek tévét. (És közben a neten minden engem érdeklő tartalmat megtalálok, akkor, amikor én akarom, nem akkor, amikor adják azt, hatszáz perc, számomra tökéletesen irreleváns reklámmal dúsítva.) A neten megoldom a reklámmentességet, az utcán pedig közömbösítem magamban a plakátokat. Nehogy már társadalmi bűn legyen, ha nem vagyok reklámfogyasztó... Agymosás: a neten nagyságrendekkel több lehetőséged van valós információkat szerezni, mint a butítóládán keresztül. Persze, tele van hülyeséggel a net, de a tévécsatornák viszont csak hülyeséggel vannak kibélelve. Akkor már inkább a net, ahol legalább esélyem van az egyébként sokkal több és részletesebb információkat beszerezni, ezeket ütköztetni, mérlegelni, stb. Senkit nem fogsz meggyőzni arról, hogy de igen, nézzetek tévét és fogyasszatok sok-sok reklámot, csak mert számodra ez van. Az égvilágon senkit.

És most szólok: A telefonomat is kizárólag akkor használom, amikor hívnak, vagy valaki rám ír. Kizárólag. Na, ezt add össze...

(#29) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Amikor lent vacsoráznék, és valaki pont nézi, nekem meg hallgatnom kell, ahogy a sok hülyegyerek "próbatételeken" esik át :O :O :O

Soha nem nézek TV-t, maximum TV GO-n focimeccset, szigorúan Real Madridot, ez jobb esetben heti 1-2 meccs, rosszabb esetben kéthetente

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#30) Qkackca


Qkackca
őstag

Nézni nézem, csak nem mindig kapcsolom be :)

Pár sport műsor hétvégente mikor van ami érdekel, hétközben pedig max elalvás előtt valami nyugis műsor, nat geo wild (Kinn az orosz vadonban - erre a legjobb elaludni) vagy esetleg nickelodeon kb fél-egy óra.

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#31) stawros


stawros
tag

Nézni nézem, ha van rá időm.Bár inkább csak a sport. :)

Ha nem érsz el telón hagyj privit, mindenképp válaszolok, ahogy időm engedi.Ha privátra nem válaszolok az azért van mert nem vagyok gép előtt, jelenleg.

(#32) Csabroncka válasza ScrapUnit (#24) üzenetére


Csabroncka
addikt

Igazából az Online stream világában nem is kell már :) De egyébként ugyan úgy "megvetendő" ebből a szempontból ha valaki órákat tölt böngészéssel a gép vagy egyéb eszköz vagy a telefon előtt.

El nano: " reklámok döntő többségét ki lehet pusztítani az életünkből, azzal az egyszerű módszerrel, hogy nem nézek tévét."

Szerintem nincsen igazad, nem ismered a googlit ;] ? akkor tudnád igazán, hogy mi is az a reklám-cunami :K

Arról nem is beszélve, hogy ugye a TV adás nézés és maga a TV nézés a szememben két külön dolog.

[ Szerkesztve ]

"in medias res"

(#33) #31600896


#31600896
törölt tag

Nem szoktam egyáltalán. Inkább internetezek :))

(#34) Pete55555 válasza Csabroncka (#32) üzenetére


Pete55555
addikt

De egyébként ugyan úgy "megvetendő" ebből a szempontból ha valaki órákat tölt böngészéssel a gép vagy egyéb eszköz vagy a telefon előtt.

Ezt fejtsd már ki bővebben légy szíves, mert nem értem...

...Szeretem leracsniztatni...

(#35) Lacok


Lacok
őstag

Csak F1-et nézek tévében de most már egyre többet nézem online(live stream).

"Errare humanum est, sed in errare perseverare diabolicum"

(#36) elefant


elefant
HÁZIGAZDA

úgy látszik kihalóban lévő állatfaj vagyok :D

(#37) #95590400


#95590400
törölt tag

helyesebb talán úgy lett volna, hogy hagyományos módon, tévéadókat nézve, távkapcsolóval...
én nem sokat. kondiban szokott menni, háttérben, meg ha beteg vagyok és itthon döglöm az ágyban.
ellenben azért a tartalomfogyasztási szokásaim sokban nem térnek el ettől a vonulattól. szoktam filmeket, sorozatokat és ismeretterjesztő filmeket nézni.
és pl. híreket, tudósításokat nézni a jutyúbon.

[ Szerkesztve ]

(#38) #95590400 válasza Pete55555 (#34) üzenetére


#95590400
törölt tag

ugyanúgy mások által összeállított tartalmat fogyasztasz.

(#39) #65193216


#65193216
törölt tag

minden este benyomom a natgeo wild-ot / lifenetwork-ot / TLC-t lefekvéshez, ahol épp jobb műsor megy. ilyen mindenféle survivort meg egyéb szennyeket nem nézek tévén, hülye is lennék, hogy PUSZTÍTSA A AGYAM?? rtl most-on szoktam a reggeli és a kávé mellé hehe

(#40) elefant válasza #95590400 (#37) üzenetére


elefant
HÁZIGAZDA

lesz majd olyan is (online stream szokások stb. ).!

(#41) #20691712


#20691712
törölt tag

Olyan nem volt a valaszok kozt hogy:
X. Minden nap, de jatek megy a rakotott pc-n.
Y. Minden nap a kodi streamel boszen.

(Este meg kiralyul lehet lazulni elalvas elott a viasat explorer,nature,history elott)

[ Szerkesztve ]

(#42) freeknight


freeknight
őstag

A tv-műsorok már egyáltalán nem tudnak lekötni, sportközvetítéseket szoktam nézni, de csak nagyobb eseményeket (foci vb/eb, olimpia). Egyetlen bűnös élvezetem a Való Világ, de csak ha éppen adják.

Ha néha reggel vagy este, lefekvés előtt bekapcsolom, akkor comedy centralon vagy discoveryn szoktam nézni valamit, de nagyon felidegesít, ha 15 percenként van 10 perc reklám, úgyhogy általában egy reklámblokkig bírom ki.

A tv gépre van kötve, azt nézek rajta, amit akarok. Pl ha látom, hogy megy egy érdekes film a tv-ben, akkor meg azt szoktam csinálni, hogy bírom az első reklámig, aztán letöltöm, és úgy nézem :DDD

(#43) csako


csako
veterán

Tulajdonképp a hátteremben (nem miattam) szinte mindennap megy esténként a Híradó + utána a Poirot a Story4-en :D
Vagy időnként egy-két film (pl. legutóbb Saját szavak / Freedom Writers).
Forma1-nél már átszoktam netes angol streamre, más sportot nem nézek.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#44) Csabroncka válasza Pete55555 (#34) üzenetére


Csabroncka
addikt

Emberek órákig játszanak, fórumoznak, facebookoznak...stb igazából minden a társas kapcsolatok rovására megy, talán még jobban mint a közös TV- nézés.

Ez szerintem ma egy óriási probléma, és rengeteg ember küzd vele. Többek között szerintem nekem is van bizonyos mértékű függőségem, mert szeretek fórumozni, és egy csomó mindent olvasni a netről (hasznos dolgokat elsősorban) - de hidd el, hogy néha amikor a gyerek fent van és nem vele foglalkozom, hanem megnézem egy fél órára a dolgaimat sokszor rám tör a lelkiismeret, még erre a fél órára is (szerintem helyesen).

Anyukák a játszótéren a telefonnal facebookon lógnak..stb szóval sok olyan dolog van szerintem ami (függetlenül a TV nézéstől) felér egy agymosással és nem jó dolog! (szerintem)

"in medias res"

(#45) #20691712 válasza Csabroncka (#32) üzenetére


#20691712
törölt tag

A reklam cunamit ki lehet loni ket harom reklamblokkolo egymasrahanyasaval es egy ghosteryvel.
Pc-n ez nem gond.
Androidon ez nagyjabol megoldhatatlan mert a firefox egy nagy rakar szar.

(#46) #20691712 válasza Geller72 (#25) üzenetére


#20691712
törölt tag

Ja de szamitogep az van ahogy latom es bamultok valami 24 colos kis szart vagy egy laptopot.
Az nagyon egeszseges a gerincnek ahogy a laptopokat hasznaljak az emberek...
Grat.

(#47) Soybex


Soybex
őstag

8 éve tv-ztem utoljára kb. Rengeteg szenny tartalom/reklám miatt nem nézem

Az információ nem egyenlő a tudással. A tudás egyedüli forrása a tapasztalás.

(#48) sz.balazs.95


sz.balazs.95
veterán

Szoktam nézni, de csak Comedy Central-t, de azt rendszeresen :D
Van, hogy gépezés közben, de van, hogy csak simán.

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#49) enginev3.0 válasza Csabroncka (#44) üzenetére


enginev3.0
félisten

A játszóteres anyukás dolog szerintem nem jó példa

Sok gyerek örül hogy a többi gyerekkel játszhat, az anyja meg úgy sem fog a mászókán lógni, szóval addig nyugodtan telefonozhat, de a figyelme mindenképp a gyereken legyen, szóval ne tudjon a kiskölök a 4 sávos úton labdázni, mert az anyja pont megoszt valamit.

Én is érzem, hogy túl sokat netezek, telefonon és gépen is, bár elsősorban telefonon, főleg a fórumot olvasom egész nap szinte, de érdekel, és minden számomra lényeges dolog meg is marad a fejemben, sok más lényeges dologgal ellentétben, ami lényeges lenne, csak épp engem nem érdekel, az husss, volt nincs.

De pl ülünk az autóban, munkaidőben, utazunk, nem sok mást tudok csinálni, mint netezni, beszélgetni nem lehet egész nap ugyan azzal a 3-4 emberrel. És régen mikor nem volt telefon vagy net, akkor sem mentek oda az emberek egymáshoz, hogy beszélgessenek, hanem újságot olvastak, vagy álltak csendben.

Tv-t pedig azért nem nézek, mert másról sem szól, csak arról a 10-20 felkapott emberről, akik vagy ülnek és beszélgetnek valamiről, számomra semmiről, vagy valami dzsungelben vannak, ahol különböző idiótaságot kell megcsinálnia ugyan annak a pár embernek, hát hol érdekel ez engem? Izgulni kell rajta, vagy félni vagy mit? Van én nekem saját életem, nem kell hogy másét nézzem a tv-ben

A tv műsorok nagy rész egy nulla. Régen néztem discoveryt, de ott meg annyi ismétlés és reklám van, hogy azt meg már azért nem lehet elviselni

[ Szerkesztve ]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#50) Locutus válasza sz.balazs.95 (#48) üzenetére


Locutus
veterán

Comedy central/spektrum/natgeo/ozone az pont jó este elalvós háttérzajnak :) Más csatorna nem is kell(ene).

Amúgy meg a TV a monitorom is egyben. Szal ja, ülök előtte, meg nézem is. Csak 95%-ban nem TV adást...

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.