Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) gabor85


gabor85
őstag

Oooookéééé, és akkor most mi is van? :)

(#2) Narxis válasza gabor85 (#1) üzenetére


Narxis
nagyúr

Semmi, a honlapok üzemeltetői legközelebb felkészülnek egy ilyen eshetőségre.

Thanos was right.

(#3) tomab04a válasza Narxis (#2) üzenetére


tomab04a
aktív tag

Vagy nem.

Nincs ekezet.

(#4) hodostamas


hodostamas
addikt

Várom már azt a pillanatot mikor az FB lehal teljesen, és akkor a sok bamba cég majd les, mert kb az egész marketingjét a facebookra építette :)

(#5) Pixa válasza hodostamas (#4) üzenetére


Pixa
aktív tag

Majd az Anon... :D

"...de egyszer itt hagyok majd mindent, nem számít majd odafent ami fontos volt itt lent, számot adok arról is, hogy mért volt nagy pofám..."

(#6) Siera válasza hodostamas (#4) üzenetére


Siera
senior tag

Megvan rá az okuk.
A fiatalok nagy részéhez csak ezen a csatornán tudnak információt juttatni, mivel nem igazán nézünk tvt, és nem olvasunk újságot.

[ Szerkesztve ]

(#7) Narxis válasza Siera (#6) üzenetére


Narxis
nagyúr

Azért a TV még elég népszerű a fiatalok körében.

Thanos was right.

(#8) Pixa válasza Narxis (#7) üzenetére


Pixa
aktív tag

S mit is néztek benne? Nem igazán a híradó, tények és hasonló műsorokat. Tisztelt a kivételnek!
Mióta van DVD, majd BD lejátszó meg külső HDD-s lehetőség azóta nem a reklámokkal telibe vert filmeket nézik, hanem a letöltött filmeket.

"...de egyszer itt hagyok majd mindent, nem számít majd odafent ami fontos volt itt lent, számot adok arról is, hogy mért volt nagy pofám..."

(#9) Siera válasza Pixa (#8) üzenetére


Siera
senior tag

Én 19 éves vagyok, és speciel nem nézek tvt, maximum mikor a szülők (mert a középkorúak azért még bőven néznek tévét) bekapcsolják.

Sem a gagyi, és szánalmas sorozatokra nem vagyok kíváncsi, sem a híradóban elhangzó rengeteg negatív tartalmú történetre, amit az emberek többsége nem tud feldolgozni - tisztelet a kivételnek... ;)

(#10) Pixa válasza Siera (#9) üzenetére


Pixa
aktív tag

Nekem elegem lett 29 évesen abból, hogy egy 30-45 perces sorozatban (is) 20 perc reklám van, a híradó marhára "pontos", a beszélgetős műsorokban is annyi hülye kérdés van, hogy feladtam!
Pofázhatnak, hogy a letöltés megöli a filmipart meg egyéb nyalánkságok. Viszont, ha normális műsorok lennének még fizetnék külön egy-egy TV csatornának. De így nem!
A kábeltévé előfizetést is lemondtuk, mert nem érte már meg. Viszont mivel a T marha okosan húzta be a netemet így jön azon a kábelen a régi kábeltévé kínálat ami anno nagyanyámék nevén volt. :D Szóval ez az öregéknek jó. De amikor Ők is azt mondják, hogy inkább sétálni mennek már télen is, akkor régen gond lehet a média területén.

Persze azért a helyzet nem brutálisan súlyos! Van még azért egy-egy normális sorozat, film, műsor a TV-ben. :)

"...de egyszer itt hagyok majd mindent, nem számít majd odafent ami fontos volt itt lent, számot adok arról is, hogy mért volt nagy pofám..."

(#11) Narxis válasza Pixa (#8) üzenetére


Narxis
nagyúr

Azokat a letöltött filmeket, sorozatokat pedig külföldön TV-ben nézik, az, hogy a magyar fiatalok mennyire néznek TV-t csak a magyar csatornákat izgatja.

Thanos was right.

(#12) Pixa válasza Narxis (#11) üzenetére


Pixa
aktív tag

Ennyire nem óhajtottam boncolgatni a dolgokat! Kis hazánk portáján maradtam. :)

"...de egyszer itt hagyok majd mindent, nem számít majd odafent ami fontos volt itt lent, számot adok arról is, hogy mért volt nagy pofám..."

(#13) Siera válasza Narxis (#11) üzenetére


Siera
senior tag

Valóban.
Ha azt nézzük, akkor a híradók, kvízműsorok, teleregények, ösztönlények sárban fetrengése elég jól lefedi a ma televíziót néző emberek többségét.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.