Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) davidsone


davidsone
addikt

Karácsonyi ajándéknak tökéletes! ;]

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#2) copass


copass
veterán

fém szemetesbe milyen jól szólhat ez!:D ;]

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#3) maser


maser
tag

Hát ez LOL :DD

Foredene @ Ragnaros | maser#2802

(#4) IO.sys


IO.sys
őstag

Ez manapság a humor? Már nagyon öreg lehetek...

凸_(ツ)_/¯ // -Valamit kiírt a gép!... -Az a dolga!...

(#5) h-yle


h-yle
addikt

Amelyik meetingre egy ilyet be lehet vinni azt fölösleges megtartani.

Egyébként pedig 18 éves kor felett (de inkább 15) ebben elég kevés a humorfaktor.

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#6) #16939776


#16939776
törölt tag

Ez fergeteges, majd hirtelen unalmas.
Ha 5-10 db-ot "összekötve" lehetne rnd be/ki kapcsolgatni őket, majd távolról némítani az összeset akkor nagyobb lenne a FUN-Factor.

Pohár vízben is elhalhat. :)

(#7) #02683648 válasza h-yle (#5) üzenetére


#02683648
törölt tag

Hát ja. Emlékszem rá h a brüsszeli NATO központban (ahol sok gyár, ipari vállalat stb. hasonlóan nem lehet kamerás mobilt bevinni) micsoda küzdelem volt minden egyes alkalommal egy kis lámpával ellátott alcatelről meggyőzni az angolul mérsékelten tudó biztiőrt h nem, az nem kamera :D
Egy ilyenre nem tudom mit szólt volna a derék szekurity :P (szerintem most h egész brüsszel be van parázva a terrorveszélytől ott helyben le is puffantanak)
Mondjuk nem ott dolgoztam, de szerintem a dolgozói passal bírókat is átvilágitják rendesen...

(#8) zsolthee


zsolthee
senior tag

Ez inkább gyerekes, nem vicces.

(#9) davidsone válasza zsolthee (#8) üzenetére


davidsone
addikt

Kezd elöregedni a PH! ;]

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#10) Acélfarkas válasza davidsone (#9) üzenetére


Acélfarkas
senior tag

Ugyan már, csak jön a 2. gyerekkor. :DD

"Nem kérdőjeleztem meg, hogy hülyeséget mondasz!"

(#11) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Ha vízálló, akkor pl biciklire el tudnám képzelni, mink zár-kieg...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#12) atike


atike
nagyúr

Csudajó. Ha főnök lennék úgy b*sznám ki azt az alkalmazottat aki ilyennel "poénkodik", hogy a lába nem érné a földet. Ha meg főnökként használja valaki... Hát izé. Óvoda.

(#13) elefant válasza atike (#12) üzenetére


elefant
HÁZIGAZDA

Egyébként én is! Mármint kirúgnám. A leírásban az van, hogy milyen jó móka, hogy meetingeket lehet vele megzavarni. Hát ha valakinek ilyesmi eszébe jutna, mehetne az utcára azonnal.

(#14) abridabri válasza elefant (#13) üzenetére


abridabri
veterán

Szerintem is hulyeseg ez a cucc, de siman el tudom kepzelni ,hogy tolunk nyugatabbra nem olyan vaskalapos marpedig tisztelni fogtok kocsog melosok tipusu fonokok vannak mint nalunk ,ne adj Isten ertik is a trefat.
[link]

[ Szerkesztve ]

(#15) atike válasza abridabri (#14) üzenetére


atike
nagyúr

A viccnek megvan a helye és az ideje. Ezt a csodafegyvert b*romságnak tartani meg nem hiszem, hogy vaskalaposság. :U Érti a tréfát a kedves alkalmazott amikor majd az utcáról integethet vissza az excégéhez... :DDD

Konkrétan nem tudom elképzelni azt, hogy ezt bármilyen laza főnök, vezető. akármilyen jópofa cég is viccesnek venné... De lehet én keltem ma túl korán... :DDD

(#16) abridabri válasza atike (#15) üzenetére


abridabri
veterán

Nem konkretan erre gondoltam, cska ugy altalanossagban , hogy itthon elkepzelhetelen hogy laza /oldott legkor legyen a melohelyen ha ott a fonok is . Nemhogy viccelodni nem merunk ,vigyazzba allunk inkabb.

(#17) Sotho


Sotho
őstag

Pont ez a végletes gondolkodásmód (kibaszom mert a meetingen bekapcsolt egy ilyet ) tesz alkalmatlanná a vezetői poszt betöltésére. Számtalan egyéb tényező van...

(#18) icp1970


icp1970
senior tag

Ekkora baromságot.

(#19) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Ez így ökörség.
Ha bizonyos időközönként adna ki magából valami neszt, amiről senki sem tudja honnan jött... mikrofonnal hallaná, hogy mikor járkálnak az emberek, miközben keresik... akkor kussolna... ha mindenki leült, csend van, elkezdene ismét neszelni.. halkan, de határozottan... na, ezzel lehetne ugratni a munkaerőt. :D

(#20) MongolZ válasza abridabri (#16) üzenetére


MongolZ
addikt

Rossz helyen dolgozol.

#17 Sotho: Szívemből szóltál.

[ Szerkesztve ]

(#21) tegbashar


tegbashar
tag

Ez így elég primkó. Legfontosabb szabály, hogy tökéletesen el lehessen rejteni. Hasonlítson irodaszerre, vagy legyen apró. A második pedig, hogy kapcsoljon is ki pár másodperc után - majd ezt ismételje random ciklusokban. A harmadik meg, hogy legyen annyira hangos, hogy amíg üzemel, ne lehetten belőni a helyét. Most viccelődünk itt kérem, vagy tényleg rá akarjuk hozni a frászt valaki(k)re? :P

[ Szerkesztve ]

(#22) optikus


optikus
senior tag

Nalunk van ilyen ugy hívják hogy tűzjelző, valami iszonyat durva hangos es magas hangja van, kb a fejed leszakad tőle. Egyszer bekapcsolt de azt hittuk vege a világnak...

Buy books not gear.

(#24) Indy69


Indy69
aktív tag

A parlamenti alvó honatyáink nyugalmának megzavarására tökéletes lenne :DD [link]

[ Szerkesztve ]

(#25) mufi válasza Sotho (#17) üzenetére


mufi
senior tag

Mesélj még.

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#30) IamMenyus


IamMenyus
tag

A rúgjukki-k remélem még csak elméleti vezetők akik max autót vezetnek nem meetinget vagy céget :) ahol nincs hely egy kis ovinak, és parázik a nép ha ott a főnök, ott max aláaknázva lesz a munkaerő nem kiaknázva.

[ Szerkesztve ]

(#31) MongolZ válasza IamMenyus (#30) üzenetére


MongolZ
addikt

Jó néhány multinál (és magyar cégnél) bizony ez a valóság, hozzá nem értő s*ggnyalók jutnak jó pozícióba, akik - mivel nem értenek hozzá - felpumpált önbizalommal és agresszióval reagálnak minden olyan helyzetre, amivel szembesülnek.

[ Szerkesztve ]

(#32) zsolthee válasza MongolZ (#31) üzenetére


zsolthee
senior tag

Ezzel 100%-ban egyetértek. Viszont az eszköz értelmetlen, hacsak nem ülsz a szomszéd tárgyalóban és hallgatod, miként visítanak odaát...bár ez nálam annyira nem vicces
Akkor már miért nem puki-gép? Amikor nagyon lapos a hangulat, szóljon a hatlövetű... :D

A nagyfőnöknek ugye senki nem mer beszólni egy multinál, a kisebb vezetők meg folyton nyalnak felfelé.
Mindenki félti a seggét, nem mert kiállni senki az igazáért, nem hogy tréfálkozni.
Egy családiasabb hangulatú kis cégnél meg miért sz#patnánk egymást egy ilyen kütyüvel? :F

(#33) MongolZ válasza zsolthee (#32) üzenetére


MongolZ
addikt

Ennek a kütyünek szerintem sincs értelme, de egy munkahelyen mindig kell, hogy legyen helye a mókának, a kikapcsolódásnak, és ezt a főkököknek is kellene tudnia. Szerencsére nekem ilyen van és én is így viszonyulok másokhoz :)

[ Szerkesztve ]

(#34) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Így is meghalunk az e-hulladékban, ismét egy felesleges, kukára való cucc.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.