Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#32) Hunork válasza [Prolixus] (#23) üzenetére


Hunork
veterán

Azt hiszem akkor, nagyon hasonló elvek mentén járunk! :R :K

A cikkben is kiemeltem, hogy a kérdés, van-e plusz pénz, mert akkor aránylag jó áron még lehet értékesíteni egy 1155, 1150-es rendszert. De ha nem elsőrendű kérdés, akkor látható, hogy a fejlődés minimális, inkább a technológiai háttér emelkedett. Akinek fontos az M2, a Sata Express, az USB 3.1, az nyilván hamarabb vált. Nálam a jó öreg Asrock lap pl PCIE 2.0-ás volt. A tápegységem meg már korosodott, és elosztó kábel is kellett, és hát a kábelezése is ósdi volt.

VGA csere: egyértelmű, hogy ez a legsűrűbb faktor minden felhasználónál. Mint láthattátok korábbi cikkeimből, pár éven belül eljutottam a negyedik, és remélhetőleg jövő év végéig mindenképpen kitartó R9 390-hez. És persze a vágy egy i7 lenne, de csak akkor, ha nem kell másra a pénz. Miért? Mert, mint írtad Te is: aki nem megy 1080p fölé (mert a monitor is egy nagy tétel ugyebár!), annak az i5 simán elég jó ideig!

Nekem most volt lehetőség, jó áron elment minden ( a 960 kerek 50k-ért, az alaplapi rész 50k-ért, Z3 ház 6k-ért...stb, így tudtam "mozdulni")

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.