Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) janeszgol


janeszgol
félisten

Egy jó árazással (50-60k max) jó lehet.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#2) Freiherr válasza janeszgol (#1) üzenetére


Freiherr
őstag

Bőven pakolj még hozzá,és talán a közelébe érsz.:)

XXX

(#3) .Szaki. válasza janeszgol (#1) üzenetére


.Szaki.
addikt

Sajnos szerintem is jóval drágább lesz, pedig a 2/16-os verzió nagyon érdekelne, mert alapvetően tetszik.

(#4) Soybex válasza janeszgol (#1) üzenetére


Soybex
őstag

Inkább 80-100 körül, ismerjük az árazást..

Az információ nem egyenlő a tudással. A tudás egyedüli forrása a tapasztalás.

(#5) janeszgol


janeszgol
félisten

Húha. Háromból három reagáló szerint keveset írtam, akkor nagyon el vagyok tájolva. Kár lenne érte amúgy.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#6) jUUh


jUUh
addikt

Samut ismerve jó drága lesz. :DDD

Samsung Galaxy S23+

(#7) .Szaki. válasza janeszgol (#5) üzenetére


.Szaki.
addikt

Ez valószínűleg annak tudható be, hogy nem vagy tisztában a (kb nem létező) tablet piaccal. :) Én már régóta keresek megfelelőt. Iszonyat árak vannak, nulla specifikációval, a Samsung pedig általában erre is rászokott dobni sajnos valamennyit. Ezek pedig papíron úgy néz ki rendben vannak, szóval valószínű drágább lesz. De legyen Neked igazad és én leszek az első, aki beruház egyre. :)

(#8) Carbonado11


Carbonado11
tag

Jééé! A táblagépek ár-érték arányban így el vannak szállva? Ez összetevők tekintetében egy ötvenezres mobil konfigurációja..

Redmi Note 8

(#9) mg1992mg válasza .Szaki. (#7) üzenetére


mg1992mg
senior tag

Én is kerestem, jó sokáig, de a Samsung Galaxy Tab A 10.1-nél (2016) találtam meg a számításaim. Sorozatnézésre, netezésre, böngészésre bőven alkalmas. Talán a súlya egyedül az, ami bitang sok. De ekkora akku (7300) és nagyon jó üzemidő mellett én ezt bőven megbocsájtom neki. Az alulra helyezett stereo hangszórót annál kevésbé :(((

[ Szerkesztve ]

(#10) Soleco válasza janeszgol (#1) üzenetére


Soleco
tag

Azt viszont tökéletesen eltaláltad hogy mennyi kellene legyen. :DD .

(#11) milkabrams


milkabrams
őstag

Ahogy olvastam Snapi 435 kerül bele, szóval... na jó ide nem írom ki, még kitiltanának.

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#12) erahurka


erahurka
félisten

Vicces hogy telefonoknál lassan a közép kategóriában is Full HD kijelzők kerülnek 5"-ra, tableteken meg évek óta ez az 1280x800 megy 8-10"-on is...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.