Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bmwk1200s


bmwk1200s
őstag

Megnezzuk majd hogy teljesit az uszodaban.
Csak gyozzem kivarni mire a megrendelt Nike+ model oktober vegere megjon :)

Semmit sem írok alá!

(#2) dstern válasza bmwk1200s (#1) üzenetére


dstern
tag

Azért még uszodába nem vinném :) Max ha az Apple külön papírost ad arról, hogy bármilyen vízkár esetén azonnal cseréli a kütyüt, de ahogy én tapasztaltam, nem a rugalmas garancia-intézés hívei...

(#3) joey04 válasza dstern (#2) üzenetére


joey04
titán

Lehet vele úszni.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#4) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Egyedül az üzemidő tűnik aggályosnak, az viszont nagyon.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#5) Kékes525


Kékes525
félisten

Nem igazán látom az előnyét az okosóráknak, túl drágán mérik az időt és az akkumulátor idejük nevetséges. Inkább rendes óra + okostelefon + esetleg okos karkötő.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#6) bmwk1200s válasza Csapoati (#4) üzenetére


bmwk1200s
őstag

Volt mar egy teszt a series 2-vel.
Egy futo tesztelte iPhone-al es iPhone nelkul.
(Ertelemszeruen ha nincs mellette iPhone hasznalja a sajat GPS-et)
Nelkule 5ora es egy kicsi, tehat futashoz idealis. Vele ket nap.En ugy vagyok vele hogy alapvetoen nem tolt lassan, tehat ha hazaerek felrakom tolteni; alvashoz felveszem mert azt is erdekel; reggel amig keszulodok megint felrakom tolteni es ugy indulok majd a napnak. Igy siman birnia kell.

Semmit sem írok alá!

(#7) bmwk1200s válasza dstern (#2) üzenetére


bmwk1200s
őstag

A series 2 uszahoz (is) lett fejlesztve. Ha medenceben beazik ugy hogy nem tortem be, el a garancia :)

Semmit sem írok alá!

(#8) bmwk1200s válasza Kékes525 (#5) üzenetére


bmwk1200s
őstag

Alapvetoen teljesen egyetertek veled. Raadasul es fanatikus mechanikus ora rajongo vagyok. Mivel en macOS-t es iOS-t hasznalok adott hogy a veluk nativan kommunikalo, digitalis fitneszedzot valasztom. (Balaeset, terdgondok, fizikoterapia nem reszletezem; erre nekem tokeletes)
Elfogadom, hogy nem valo mindenkinek :)

Semmit sem írok alá!

(#9) TaS1kaaa válasza dstern (#2) üzenetére


TaS1kaaa
aktív tag

Úsztam az első generációsban is és még mindig működik :)

(#10) bmwk1200s válasza TaS1kaaa (#9) üzenetére


bmwk1200s
őstag

Komolyan? Akkor ez így még jobban megnyugtat :)

Semmit sem írok alá!

(#11) Fejvadi válasza TaS1kaaa (#9) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Már megérte megvenni. :)

(#12) TaS1kaaa válasza bmwk1200s (#10) üzenetére


TaS1kaaa
aktív tag

1 méterig merülve folyamatosan bírnia kell 30 percet a szabvány szerint szóval simán. :)

(#13) #16820480 válasza Kékes525 (#5) üzenetére


#16820480
törölt tag

Én is így vagyok vele. Órának igazából használhatatlanok ezek, bár próbálkoznak nagyon, de nem igazán komoly sikerrel egyelőre. Meg is látszik a droidos okosórák piacán, hogy nem nagyon megy a piac, az órák közül még talán ez az, aminek komolyabb vevőtábora van. Mondjuk nem az ár miatt, mert oké, hogy simán 100-150 ezer egy normális okosóra, de mondjuk egy neves mechanikus óra ennél is jóval drágább tud lenni. Viszont amiét nem lehet sajnos komolyan venni ezeket a kiegészítőket, mert az ilyen 1-2 napos üzemidő egy óránál elég gyenge. Mondjuk akármit tud, de legalább pár hétig menjen már egy töltéssel.
Egyelőre én többek közt ezért is voksolok inkább a fitnesz karperecekre, ott nem is kell kijelző, de cserébe olcsóbbak, tudnak rezegni, vízállóak, és van hrm is többnél. És sokkal jobb üzemidőket tudnak produkálni.

(#14) Wesder válasza bmwk1200s (#7) üzenetére


Wesder
félisten

Úgy mint az i7-nél?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#15) HaZsolt


HaZsolt
őstag

Milyen csöpp az akksi:).

(#16) bmwk1200s válasza Wesder (#14) üzenetére


bmwk1200s
őstag

Az i7 tudomásom szerint csak csepp és porálló.. azt nem tenném vizbe :)
Ellenben az új órát az Apple azzal is reklámozza, hogy lehet benne úszni :)

Semmit sem írok alá!

(#17) Bib válasza #16820480 (#13) üzenetére


Bib
őstag

Nekem speciel mindegy hogy az asztalra teszem le este vagy a kis töltő mágnesre ami az asztalon van szintén.
Biztos benevezek egyre ,csak nem tudom melyik méret legyen.

(#18) Pjotr


Pjotr
senior tag

Itt senki nem emlékszik mar a felhuzos órákra? Annak se volt túl hosszú az üzemideje :)

[ Szerkesztve ]

(#19) Kékes525 válasza Pjotr (#18) üzenetére


Kékes525
félisten

Az ingaórám 1 hétig bírja. Másrészt ha egyszer hozzászoktunk a kényelemhez, akkor ahhoz ragaszkodunk.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#20) Pjotr válasza Kékes525 (#19) üzenetére


Pjotr
senior tag

Azt a kezeden hordod? ;)

[ Szerkesztve ]

(#21) Kékes525 válasza Pjotr (#20) üzenetére


Kékes525
félisten

Előfordul. ;] Azonban vannak automata mechanikus órák is, amelyek karlendítésre húzódnak fel.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#22) nord_ válasza Pjotr (#18) üzenetére


nord_
veterán

De, emlékszem. És majd akkor fogok rá igazán emlékezni, ha az okosórát a csuklón tartva fel lehet teljesen tölteni tíz másodperc alatt, mint gyerekkorom első óráját, a felhúzós szovjet csodát. ;)

(#23) #16820480 válasza Bib (#17) üzenetére


#16820480
törölt tag

Mondjuk én nem veszem le éjszakára, mert így van benne alvásfigyelés is.

(#24) Kékes525 válasza #16820480 (#23) üzenetére


Kékes525
félisten

Sajnos az alvásfigyelés nem ér semmit. :( Az csak a mozgás hiányát érzékeli. A rendes alvásfigyeléshez EEG kellene. Éjszaka, legalábbis nekem, a szívritmus figyelés a hasznos.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#25) #16820480 válasza Kékes525 (#24) üzenetére


#16820480
törölt tag

Hát, hrm+mozgásfigyeléssel azért nem olyan gáz az. Lesz majd jobb is talán idővel. De ennyi erővel az optikai hrm is haszontalan, meg a lépésszámlálás is pontatlan, és az egész wearable mizériának semmi értelme jelenleg.

(#26) Kékes525 válasza #16820480 (#25) üzenetére


Kékes525
félisten

Nem egészen, a többit hasznosnak tartom, de nagyon sokszor látom, hogy alvásnak minősíti a Fitbit Charge HR-em az esti fotelbe való elhelyezkedésemet a TV-nézéshez. Kényelmesen hátradűlök, nem mozgok és ez szerinte alvás. Éjjel pedig alvásnak írja ki azokat az időket, amikor tudatomnál voltam, de nem mozogtam.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#27) moleculez


moleculez
veterán

Amennyit én alszom, azt aztán lesheti bármilyen eszköz, ha pont eltalálja 😂 Amúgy egy bajom van az AW-vel, hogy nem tetszik. Gear S3 esélyesebb.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#28) pereces


pereces
tag

Elég drága óra ez, ennyi pénzért már automata svájci órát lehet venni pl. Tissot (£400, igaz a mechanika egy része kínai) a legdrágább alma series 2 karóra ezer font körül van :Y ennyi pénzért már Tag Hauert adnak. A connect £1100 körül van most de mechanikust v. automatát is lehet kapni ennyiért. Pl. a Baume&Mericer is itt kezdődik az meg nem épen egy kommersz svájci óra

Jöhetnének már automata mechanizmussal ellátott smartwatch ahol a csukló mozgatással töltődne az akku.

(#29) YAS-dude válasza TaS1kaaa (#12) üzenetére


YAS-dude
őstag

Csak amikor úszol, meg hadonászol a vízben, akkor az órát és a tömítéseit sokkal nagyobb vízterhelés éri, mint mikor nyugton üldögél a szabványos 1 méteres mélységben.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.