Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kolosanyi


kolosanyi
veterán

A G2 vajon kicsit leviszi a G árát? :)

(#2) Nigér


Nigér
őstag

Moto 360 állat lenne

(#3) sanyijedi


sanyijedi
őstag

az órát várom már, eddigi kiszivárgott képek és elképzelések elég jónak tűnnek!

Samsung Galaxy S25 + Apple iPhone 16

(#4) tjb007


tjb007
nagyúr

„Mint ismeretes, a kínai cég átvette a Google-től a Motorolát”

Már megint előreszaladtunk egy kicsit az időben (jó pár hónappal) :U

[ Szerkesztve ]

(#5) babkukta


babkukta
senior tag

De várom már a szeptembert!!! :DD Lesz mit olvasni

Üdvözlettel, Tibi

(#6) C$abi


C$abi
aktív tag

Én az X+1-et várom, de remélem a telefonoknak nem ilyen béna nevet fognak adni, hanem esetleg azt, hogy 2014 Edition.
Emellett nagy érvágás lenne, ha a G2(?) 5 inches lenne, mivel sokan a mérete miatt vették meg.

(#8) bajaki


bajaki
őstag

A Motorola 360 várós. Nagyon bejön az az óra. Mondjuk mire hozzájuthatnék egy ilyenhez mind beszerzést, mind árat tekintve, addigra már elavult lesz. :)

(#9) kelly416 válasza C$abi (#6) üzenetére


kelly416
veterán

A Moto G mérete nem igazán volt jól eltalálva. Majdnem almányi leszállópálya volt alul is és felül is. A kijelzőhöz képest bazinagy volt a ház. De a jó alakja sokat javított eme bakin. A RAZR, RAZR I és RAZR MAX-ok után legalábbis nagyon buta nagy kerete lett annak a kis kijelzőnek. Persze, mert a Moto X-et ugyanabba a házba tették nagyobb kijelzővel és így spóroltak a gyártási költségeken, mert elég volt egy gépsort megcsinálni kettő helyett.

(#10) Duree


Duree
veterán

Okosóra ? Miért ne.Ráadásul ez tetszik is.És nem csak Motorolához használható.

duree54

(#11) wortz válasza kelly416 (#9) üzenetére


wortz
tag

Ez pontosan így van, a G milliméter pontosan akkor házban volt, mit az X, sőt, még vastagabb is volt picivel, viszont míg az X 4,7-es volt, a G "csak" 4,5-es. Na most ahelyett, hogy maradtak volna a 4,5-nél, és csökkentették volna a kávát, marad ugyanaz a batár nagy káva alul-fölül, csak hozzá még egy 5-ös kijelző. Ergó baaaatárrohadpiszok nagy lesz. Ezen fog elvérezni.

(#12) tothmaxy182 válasza kelly416 (#9) üzenetére


tothmaxy182
őstag

és (#11) wortz:
Már egy csomó helyen olvastam, hogy milyen nagy a Moto G. Hát nem tudom, itt van előttem az asztalon és egyáltalán nem látom nagynak. A kerete sem vészes.

Csak kíváncsiságból most rákerestem más gyártól 4.5" körüli telefonjaira.

Moto G (4,5"): 129,9 x 65,9 x 11,6mm

Sony Xperia T (4,55"): 129,4 x 67,3 x 10,45mm

Samsung Galaxy Express (4,5"): 132,2 x 69,1 x 9,3mm

Samsung Galaxy S5 mini (4,5"): 131,1 x 64,8 x 9,1mm

HTC One mini 2 (4,5"): 137,4 x 65 x 10,6mm

Ezeket találtam. Hát ezek alapján egyáltalán nem mondanám nagyobbnak a Moto G-t. Nem tudom miért terjedt el ez a sztereotípia. :F

Minden szavam magánvélemény!

(#13) kelly416 válasza wortz (#11) üzenetére


kelly416
veterán

Igen, ebben valószínűleg igazad van. Mármint abban, hogy ha akkora lesz, elvérzik. Elvégre a kisebb zsebü embereket célozzák meg vele, de nagy jikelzős, gyengébb kamerás, kicsit egyszerűbb HW-rel rendelkező batárokat a kínai piacon mélyen ez alatt lehet majd megkapni.

tothmaxy182:
Ne nekem mondd, nekem is volt, ha még emlékszel rá. Ráadásul Sony z1 compact van most is a zsebemben, majdnem pont akkora és a kijelző is ugyanakkora. Csak ez kicsit ;] jobb belülről, és még így is 3 napo simán kibír nálam az akku. Nincs 1% bug, és a legfontosabb, hogy nem kell kompromisszumot kössek semmiben.
A Moto G nem nagy, csak a kijelzőjéhez képest. Sokkal szebbre is megcsinálhatták volna. A Sony-nak "ismertető jele" a bazi nagy káva, a HTC-nek szintén (és nem tudom, miért nem tudnak egy szép készüléket csinálni legalább néha, hiszen a Motorola is csinált már keskeny kávát, a Samsung is, LG is...), és nem értem, miért, hiszen más gyártók csináltak már keskeny kávás csúcs készüléket.

De nem akarok vitatkozni, és az aláírásodat maximálisan tiszteletben tartom. :K

[ Szerkesztve ]

(#14) Graphics válasza tjb007 (#4) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Már honapok ota ezt beszeljuk. Lassan mar nem eloreszaladasrol vanvszo. Hanrm tenyrol :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#15) tothmaxy182 válasza kelly416 (#13) üzenetére


tothmaxy182
őstag

Fuh, most hogy mondod, tényleg volt neked is, már emlékszem... :) :R

Hát a z1c elég komoly kis ketyere, használd egészséggel! :)

Én sem akarok vitatkozni, mert én is tiszteletben tartom a Te aláírásodat, és nem akarom, hogy le kelljen süllyedned hozzám! ;] :DDD

Minden szavam magánvélemény!

(#16) tjb007 válasza Graphics (#14) üzenetére


tjb007
nagyúr

Jövő év elejére prognosztizálják a lezárást, szóval az a lassan még jó messze van (persze ez is nézőpont kérdése).

(#17) Graphics válasza tjb007 (#16) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

:R Hát ja, de érthető, hogy próbálnak azért előnyt kovácsolni ebből, de ez lehet csak a sajtó és a média által generált dolog.

Az biztos, hogy az IFA elég sűrű lesz ebből a szempontból.

@kelly416: Jó napos időt :D

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#18) Marton Pí


Marton Pí
csendes tag

Ennek a G2-nek nincs értelme. :N Csak egy 5"-es G LTE...

Az élet egy lemezjátszó, amin Isten a DJ - /Sony Xperia Z1 Compact/

(#19) Luck Dragon

X+1 ez számomra teljesen új hír, nagyon kíváncsi vagyok hogy milyen zászlóshajó lesz ez:) Remélem egy kicsit a Lenovo is besegített.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#20) Graphics válasza Luck Dragon (#19) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Meg nem.

Egy termek fejlesztese tobb ido.
Ez meg Google era.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#21) kelly416 válasza tothmaxy182 (#15) üzenetére


kelly416
veterán

Üdv itt is. :C

Köszi.

Értettem! :R

Duliee:
Neked is üdv. :R

(#22) dsr


dsr
senior tag

Nagyon várósak. :))

(#23) Matada2.3 válasza dsr (#22) üzenetére


Matada2.3
veterán

Engem is érdekel mind a három újdonság :) csak ne szaladjanak el az x+1 árával mint anno azt az x-ével tették.. :)

Finn the human

(#24) dsr válasza Matada2.3 (#23) üzenetére


dsr
senior tag

Igen , az x magas áron kezdett sajna , pedig biztos vagyok benne , hogy alacsonyabb áron sokkalta több is elkelt volna belőle.. :)

(#25) Matada2.3 válasza dsr (#24) üzenetére


Matada2.3
veterán

De nem az a probléma, hogy magasan kezdett, hanem az, hogy ott is maradt :(

Finn the human

(#26) Kékes525 válasza tothmaxy182 (#12) üzenetére


Kékes525
félisten

Szerintem 5" fölött mondható nagynak egy telefon.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.