Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Neovenator


Neovenator
senior tag

Kár érte, jó ügynök volt...

"The problem of leadership is inevitably: Who will play God?"

(#2) #16939776 válasza Neovenator (#1) üzenetére


#16939776
törölt tag

kb.: Józsi bá nagyot akart fing@ni, de a szíve már nem bírta az erőlködést, összeesett a kisbolt előtt. Hétfőn temetjük.

(#3) worxland


worxland
addikt

- Tegyünk Ferrari motort a kispolskiba!
- Jó!
- Most pedig szereljük le a négy kerekét!
- Szuper, indulhat a sorozatgyártás!

''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

(#4) copass válasza worxland (#3) üzenetére


copass
veterán

V8 azért beleszutyakolható! :D

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#5) Jesus_Shaves válasza copass (#4) üzenetére


Jesus_Shaves
aktív tag

véletlen-e, hogy a ház neve is V8? :P

Egyébként nem értem, mi a probléma ezzel a házzal? Hogy csak SFX? Az előlap? Csak 1 db USB 3.0 van elöl? Nincs porszűrő? Vagy hogy lehetne rövidebb is? Én talán az utóbbit tudom elfogadni valid érvnek, a többire van megoldás ;]

(#6) Locutus válasza Jesus_Shaves (#5) üzenetére


Locutus
veterán

Főleg az előlap. Hiába a nagy venti, ha a zárt panel megfojtja.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#7) worxland válasza Jesus_Shaves (#5) üzenetére


worxland
addikt

Előlap.

''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

(#8) ALBY


ALBY
senior tag

INOX sütő :D

pedig jó ötletnek indult
(VGA nélkül még lehet egy cuki HTPC belőle)

A lónak is két oldala van mégsem hanglemez...

(#9) Geller72


Geller72
veterán

..nem látok sok különbséget egy Tt Core V1-től. Ja de. Abba normális táp is rakható.. :U

(#10) Ixion77 válasza Jesus_Shaves (#5) üzenetére


Ixion77
őstag

"Egyébként nem értem, mi a probléma ezzel a házzal?"

Az, hogy jól szellőző ház lenne, ha a 20cm-es ventit nem ölnék meg egy előtte levő tömör fémlappal és a rögtön mögötte levő tápegységgel. Az előlap szélén levő lyukacsozott fémből kellene legyen a teljes előlap, és máris használhatóbb lenne.
Egyébként nagyon furcsa számomra hogy ami még itt is 10-ből 9 IT-snak azonnal feltűnő egyértelmű probléma, az a gyártónak miért nem tűnik fel? A marketing részleg (design) ennyivel erősebb lenne a mérnökinél?

"Seems like humanity needs war and famine to correct itself."

(#11) Ixion77 válasza Geller72 (#9) üzenetére


Ixion77
őstag

CPU hűtő max. magasság: 140mm vs. 195mm
GPU max hossz: 200mm vs. 300mm
Hátsó venti: 2x8cm vs. 12cm.

Ha ezt kiadnák mesh előlappal 25eFt alatt, akkor népszerű ház lenne.

"Seems like humanity needs war and famine to correct itself."

(#12) Geller72 válasza Ixion77 (#11) üzenetére


Geller72
veterán

1070 van a házban és az nem 200mm.. A hátsó venti kb nem izgat, ha a cpu blokk ok, és az előlapi 200-as jól teszi a dolgát. És ahogy írtam, normál táp van benne, nem a mini, amiből meg tisztességes nincs a piacon akkora teljesítményben. Nekem Masterliquid Maker 92 a cpu hűtőm. :U

(#13) BoB


BoB
veterán

Érdekes hogy ha GPU szóba kerül akkor csak a hossz van említve. Jonsbo házam van, ebbe is belefér virtuálisan akármilyen hosszú, viszont szélességre csak 2 slot méretű.

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#14) Janby


Janby
tag

Vótmá'...

I AM:D

(#15) moleculez


moleculez
veterán

Azt a zárt előlapot szépen megfúrkálni, rá egy szép fémháló, azt már jók is vagyunk :K

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#16) menpee


menpee
aktív tag

Apróság <----> 25 literes térfogat.
Válasszatok egyet, mert mindkettő egyszerre nem lehet igaz m-itx ház esetén.

[ Szerkesztve ]

,,Piracy is almost always a service problem and not a pricing problem." - Gabe Newell

(#17) Atmil válasza Ixion77 (#10) üzenetére


Atmil
aktív tag

"Egyébként nagyon furcsa számomra hogy ami még itt is 10-ből 9 IT-snak azonnal feltűnő egyértelmű probléma, az a gyártónak miért nem tűnik fel? A marketing részleg (design) ennyivel erősebb lenne a mérnökinél?"

A 10-ből 9IT-s miért nem mérnökként dolgozik?
Várjunk csak... Mert nem ért hozzá, vagy nagyon túlképzett... :F

A mai procik, vga-k üzemi hője 70-95 fok. A benne lévő szilicium lapkák simán kibírják.
Aki nem hiszi, olvasson teszteket, de ezek után a teszteknek sem fog hinni. :U

Nyilván nem egy csúcskategóriás pc-t kell bele rakni. :N

[ Szerkesztve ]

Üdv! Atmil.

(#18) #56573440


#56573440
törölt tag

mi ezzel a gond? Azon ritka házak közé tartozik, amik open air jobban néznek ki mint dobozolva :D Le kell venni a burkolatot, és boldogan használni, a szellőzés is javul, szebb is... :D

(#19) Strezi válasza #56573440 (#18) üzenetére


Strezi
őstag

:C Jóvót!

Használt LiFePo 15kWh akuk eladóak! ... Passzív ház klímás fűtéssel, 2011 - | Napelem, 2013 - | Tesla, 2019 - ...

(#20) Piftuka válasza #56573440 (#18) üzenetére


Piftuka
veterán

Egyébként tényleg.



Engem egy V6-os szívómotorra emlékeztet. :)

"Aquila non captat muscas."

(#21) Synthwave válasza BoB (#13) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Jelen esetben a vastagság is említve volt.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#22) Synthwave válasza Janby (#14) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Mi?

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#23) #56573440 válasza Piftuka (#20) üzenetére


#56573440
törölt tag

Én konkrétan azért kattintottam mert főoldalon ez a kép volt kint, és csalódottan vettem tudomásul, hogy egyébként meg nem. Egy rendes hard tube vízzel, a tetején radival, én teljesen szeretném úgy egyébként.

(#24) BoB válasza Synthwave (#21) üzenetére


BoB
veterán

Mármint ez a rész?

"a picivel vaskosabb VGA-k elhelyezése is kivitelezhető"

Ebből én nem tudom hogy a 2.3 slot méretű fér bele vagy a teljes 3 slotos is. Vagy csak 2-t jelentene a picivel vaskosabb?

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#25) moleculez válasza #56573440 (#23) üzenetére


moleculez
veterán

Azt hittem csak én :DDD

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#26) Synthwave válasza BoB (#24) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Ha a teljes 3 slotos belemenne, akkor több bővítőhely volna a házban. Azt jelenti, ami néhány milliméterrel vastagabb a full 2 slotnál; a magam részéről 2,7-essel már nem próbálkoznék.

---------------------------------------------------------------------------

(#23) blackrulz: Nem nézne ki rosszul, csak a por megenné. : <

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#27) vaakuum


vaakuum
addikt

Szerintem ami a 20-as képen van, azért elég beszédes...van még némi hely az oldallap felé a vga mellett. Nyilván az átlag kártyákra igyekeztek belőni a méretet. Tuti vannak jóval vastagabb VGA-k is, kérdés, hogy azoknak mekkora a piaca, és mennyien akarnák ilyen házba rakni. Szerintem ez így teljesen korrekt, még azt is meg merném kockáztatni, hogy az előlapi venti hanyagolható is lehet, ha felülről meg lehet fújni két ventivel is. Fiam QB-one házában is egy fúj rá a procira, egy meg szív oldalt, és csókolom, mégis elvan a ryzen 3600. Igaz a vga gyári hűtésű, kinyomja a házból a meleget. Ahhoz képest az előlap felől bármi bónusz levegő csak jó lehet.

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#28) #56573440 válasza Synthwave (#26) üzenetére


#56573440
törölt tag

nyilván környezet függő, de emberek azért együtt élnek ilyenekkel, gyakrabban kell takarítani :D

(#29) Janby válasza Synthwave (#22) üzenetére


Janby
tag

Az igazat megvallva egy kicsit felületes voltam, és a cikket sem olvastam el. Első ránézésre Dan A4 klónnak tűnt. A kérdésed után jobban megnézve sem írhatok mást. Jópár hasonló kialakítású ház van a piacon, ennél ITX-ebb méretben akár.

Jani

I AM:D

(#30) #10949376


#10949376
törölt tag

mikor lesz már olcsó az ilyen apró ház akkor írjatok nem 60-100e ft max 20e lenne.

(#31) Ixion77 válasza #10949376 (#30) üzenetére


Ixion77
őstag

A Jonsbo-k akörül szoktak lenni. (10-30eFt)

"Seems like humanity needs war and famine to correct itself."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.