Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#26) h4h01 válasza choosen (#24) üzenetére


h4h01
senior tag

Nem szabad komolyan venni ezeket az optikai pulzusmérőket..Sportolásra, bármelyik polar mellkaspánt + hozzá való óra sokkal pontosabb..Nekem normális helyzetben marhára alacsonyan mér, fordított helyzetben (ha magam felé van az óra lapja) akkor pedig marhára magas értékeket dobál..laza kocogásnál..180 feletti pulzus..értem én hogy rég nem sportoltam, de azért nah :DDD mellkaspánttal egyszer nem ment 140 fölé..Még szerencse hogy nem teljes áron vettem..Amúgy maga a kütyü szép..meg jó..de a pulzusmérő miatt nekem sportra alkalmatlan.. súlyzós edzéssel még ki sem mertem próbálni..ha kocogasnal ilyen fals értékeket dobál..akkor egy teremben pl guggolásnal, ahol hirtelen egy 100as pulzusrol 160ra könnyen fel tud ugrani..Pedig az első versát dicsérték a pulzusmérője miatt..talán a Garmin vivoactive valamelyik szériája ami használható valamennyire..de nem saját tapasztalat..A sport miatt ne ezeket a divat cuccokat válassza szerintem senki..Az a baj, hogy tisztában voltam ezzel én is, de végülis a többi funkciója jó, és jó áron vettem..így nem bántam meg..Mondjuk ha kiadtam volna érte 60-70 ezer forintot és az első kocogás után jöttem volna rá hogy ez sportolásra abszolút alkalmatlan drága karkötő, akkor valszeg más lenne a szám íze..És külföldi cikkekben ezt dicsérik, meg mondják hogy ilyen fasza sportolásra..kérdem én akkor milyen a többi?? :))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.