Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Tomi_Sci


Tomi_Sci
őstag

Ezzel a ledes technologiával kapcsolatban valaki felvilágosítana?
Azthiszem nagyon le vagyok maradva :(

Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/tomi_sci/index.html

(#2) Móci


Móci
addikt

Ezt találtam róla:

"A technológiánál a nyomtató processzora által vezérelt fényforrás fénysugarakat bocsát ki egy fényérzékeny hengerre, aminek a felületén töltésváltozás keletkezik, és magához vonzza a festéktartályból adagolt gömbszemcsés festékport. A folyamatban fontos szerepet játszó fényforrás, ez esetben a kompakt digitális LED-tömb. Ez szilárdtest eszköz több ezernyi egyedi digitális LED-fényforrásból áll, és száloptikán keresztül világítja meg annak felületét.
A LED-tömb, vagy másnéven LED-fej, a fényhenger teljes szélességét átfogja, megszüntetve ezáltal bármilyen lehetséges parallaxishibát vagy időzítési problémát. A LED-technológiából adódó további előnyök közé tartozik az is, hogy nincsenek mozgó alkatrészek, emiatt sokkal megbízhatóbbak a lézeregységeknél. A technológiának köszönhetően megnő a nyomtatási sebesség és javul a nyomtatási minőség, hiszen a pontosabb fényforrás jobb minőségű képalkotást, jobban olvasható szövegeket és szebb grafikákat eredményez." forrás: sg.hu

Nem lesz rossz, csak gondolom aranyáron mérik majd.

[ Szerkesztve ]

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#3) Szemjuel válasza Móci (#2) üzenetére


Szemjuel
tag

szóval akkor lézer helyett led. hát azért szívesen megnéznék egy összehasonlító fotót élőben, hogy mennyi a minőségbeli különbség :)
a megbízhatóságról meg szerintem ekkora összegeknél már ne beszéljünk, mert ha valamit ilyen mértékű munkabírásra terveznek, és ennyit kell kicsengetni érte, az nem fog elromolni! bár mint tudjuk, ami elromolhat az el is fog! (ez alapján viszont legyen LED-es vagy lézeres, szinte mind1 :D)

(#4) Móci válasza Szemjuel (#3) üzenetére


Móci
addikt

A ledeknek azért elég szép élettartamuk van, de ha nem a led, majd beszarik más! :DDD
Viccet félretéve én is megnéznék egy ilyet élőben...

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#5) Tomi_Sci válasza Móci (#2) üzenetére


Tomi_Sci
őstag

Köszönöm! Akkor nagyjábol a lézeres elvén működik. Olyasmi mint a ledes -> lézeres egér :D Csak fordítva...

Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/tomi_sci/index.html

(#6) Duree


Duree
veterán

Hát ez szigoruan az üzleti szférának

duree54

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.