Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] Széket a PC mellé

Hozzászólások

(#16) 426os


426os
őstag

Amíg otthon laktam jó pár évig egy Tesco-s (talán 10-15k-ért vettük anno) hintás, magastámlás széket használtam. Semmi extra, teszi a dolgát a mai napig, de mivel papíron a max terhelhetősége 90kg, én meg ezt mindig alulról súroltam, így a jobb oldali karfája az egyik csavarnál eltört. Ezt orvosoltam, egy fém lemezt rácsavaroztam, azóta szépen egyben tartja, csak ronda kicsit.
Most ősszel a kollégiumba is vettem egy ilyen széket (Auchan, 15k volt). Sokkal kényelmesebb, nagyobb, a párnázott kartámasz jó dolog, bár nélküle is lehet élni. Viszont a gázrugója egy kalap sz@r, egy ideje elkezdte azt játszani, hogy teljesen random időpontokban szép lassan elkezd leereszteni (10-20mp alatt megy le teljesen). Sajnos minőség tekintetében egyre rosszabbat kapsz ebben a low-budget kategóriában, 2-3 évnél nem hiszem, hogy a mostaniak tovább bírják. Ha nem sürgős és egyébként sokat ülsz a székben, inkább gyűjts még és vegyél egy jobbat. Ikeában is érdemes lehet szétnézned, nem mondom, hogy a minőség csúcsa, amit ott kapsz, de többnyire azért nem olyan rosszak.

.

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] Széket a PC mellé
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.