Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Killing


Killing
addikt

Kinect. Csak ne a konzolal ugrándozzunk. :DDD

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#2) DeFranco


DeFranco
nagyúr

Nintendo-Wii

Kinect nem tetszik, már kifejtettem máshol miért (üres kézzel szerintem bénább hadonászni, kell valami kontroller), a Move-ből meg meglátjuk mi lesz, az ígéretes.

Amúgy a Valve saga akkor ennyivel pukkant ki, hogy lesz Portal 2 és kész? Nem várható semm konkrétum a továbbiakban? Mindenki tudja mire gondolok. ;)

[ Szerkesztve ]

(#3) harry


harry
veterán

Esetleg megoldható, hogy úgy lássam a szavazások eredményét, hogy én nem szavazok?

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#4) ferencka


ferencka
tag

nekem van xbox360 és ps3-om is.ha lesz lehetőségem és pénzem mindkét platform újítását (mozgásérzékelős "kontrollerét") kipróbálom,aztán majd akkor tudja az ember véleményét kifejteni ha saját bőrén vagy inkább konzolján tapasztalja az új feelinget és hogy melyik lesz jobb...........ez még a jövő megválaszolatlan kérdése....látottak alapján csak véleményt nem pedig tapasztalatot tud levonni a felhasználó.

Az a baj hogy egyes embereknek kiskorukban sokmindent megengedtek............csak a gázt nem!

(#5) blazsey2


blazsey2
senior tag

Sony,végre megjelenési dátumot kapott a GT5 :)

PSN ID:blazseydr

(#6) plus44


plus44
veterán

Inkább a Move, sokkal jobban bejön.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#7) Prof01


Prof01
veterán

Meglepően keveset kapott a Nintendo. Gondolom a sok hárdkór gémer miatt. ;] :D

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#8) ysoltee85


ysoltee85
aktív tag

nálam microsoft! főleg Gears of War miatt és a kinect jobban tetszik már igy távolról is mint a move

Xbox Gamertag: Zsolesz85HUN

(#9) ViTaZi válasza DeFranco (#2) üzenetére


ViTaZi
aktív tag

A kinect-ben elméletileg van ilyen tárgyfelismerő "izé" szóval pl. a kormány egy tányér is lehet akár

De igázaból majd a tesztekböl látjuk h valójában milyen is

braner00 kerüljétek!

(#10) ysoltee85 válasza blazsey2 (#5) üzenetére


ysoltee85
aktív tag

várjuk még ki annak a végét! nehogy eltolják még párszor! ;]

Xbox Gamertag: Zsolesz85HUN

(#11) Gomez86 válasza Prof01 (#7) üzenetére


Gomez86
őstag

szvsz, a Kinect alkalmatlan lesz HC játékra

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#12) DeFranco válasza ViTaZi (#9) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Földhöz vagyok ragadva. Kell a dedikált kontroller. De ez egyéni szoc. probléma. Ettől nem szar, csak én másra szavaztam.

(#13) Gomez86 válasza DeFranco (#12) üzenetére


Gomez86
őstag

Én ezzel mondjuk úgy vagyok hogy pl a forzában legszívesebben a G25-el vezetnék, de amikor a fejemet fordítom akkor jó lenne ha a pilóta is fordítaná. Vagy végre tényleg akkor nyúlna a váltóért, amikor én nyúlok... Szóval én úgy fogom fel mint egy kiegészítő kontrollert.

(A kekszboksz amúgy sem támogatja a G25-öt szóval álmodozok tovább :) )

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#14) ViTaZi válasza Gomez86 (#13) üzenetére


ViTaZi
aktív tag

Hát elöször azt hittem h ilyenek lesznek ezek a mozgásérzékelök...lehet jobbak is lennének mint a mostani formájukban..

[ Szerkesztve ]

braner00 kerüljétek!

(#15) leviske


leviske
veterán

A Sony nemigazán tudott számomra olyat mutatni, ami miatt látnám értelmét PC mellé beszerezni, ha nem volnék FPS kerülő, akkor a Move miatt érdekesnek találnám, de így nem.

A Nintendo a Wii-vel régen megmozgatta a fantáziámat, de valahogy sose tudta átlépni azt a "fájdalomküszöböt", ami miatt elindulnék a boltba érte.

A Microsoft viszont a X360S-el és a Kinect-el felkeltette a figyelmem. Nem hoz ez sem forradalmi újításokat, de a MS tudta leginkább úgy bepozicionálni a Wii-féle megoldását, hogy az elférjen akár egy Windows-os "játékgép" mellett is. Nem mellesleg a javára szól az is, hogy jön a Live Magyarországra. :DDD

Tehát, ha választanom kell, hogy mit vennék a jövőben, akkor egyértelműen a Microsoft cuccaira voksolok.

(#16) Gomez86 válasza ViTaZi (#14) üzenetére


Gomez86
őstag

Vannak olyan játékok amikkel szerintem nem fér őssze ez a levegőben kalimplás, másokkal vagy kiegészítőként pedig izgalmas lehet...

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#17) Gomez86 válasza leviske (#15) üzenetére


Gomez86
őstag

Két éve vettem a kekszboxot a "játékgép" mellé. Az a világi igazság hogy szerintem teljesen másra való a két szerkezet.
Boxon játszom a blurt, és ha arra járnak a haverok akkor split screen meg ilyenek.
Ha viszont valami komolyabbra vágyok akkor LFS+G25+PC.
Vagy ugyanez lövöldözős fronton is. GT4 -> hülyéskedés Kekszbox, MW2, HL, ilyenek -> PC

szvsz nagyon jól megférnek egymás mellett

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#18) Akos96 válasza blazsey2 (#5) üzenetére


Akos96
senior tag

Én nem néztem, mikor is várható? :)

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

(#19) Tomate


Tomate
veterán

Szvsz kár, hogy nem maradt natal a neve...

(#20) elithun


elithun
őstag

A Kinect-es bemutató nem győzött meg arról,hogy a cucc valóban működik, a Move meg sosem tetszett igazán, marad még mindig a Wii. :)
Számomra a legjobb konferencia pedig csupán azért volt a Sony, mert bejelentették a Portal 2-t.

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#21) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Nintendooooo....mi más?
Bejelentették az új Zeldát? ennél több nem kell :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#22) iSonic


iSonic
addikt

Move-al az a baj, hogy egy mikrofonra emlékeztet, ami még világit is és ez úgy az E.T-t adja vissza nekem.. és már őszintén ki akarja E.T világító ujját markolászni? :F Kinect meg egy röhej. miért nem volt jó a Natal? :F

(#23) oO7 válasza Gomez86 (#11) üzenetére


oO7
őstag

"a Kinect alkalmatlan lesz HC játékra"

önmagában lehet... de még mindig megvan az az előnye a move -al szemben, hogy ha másnem, egy kis headtrackinggel még belesegíthet a játékélménybe... ezt a move nyilván nem tudja nyújtani mert ahoz kell controller szal ott vagy HC game vagy casual... Kinect viszont mindenhol hasznosítható kisebb-nagyobb mértékben

[ Szerkesztve ]

(#24) Razuel válasza elithun (#20) üzenetére


Razuel
aktív tag

Mért istenítik annyira ilyen sokan a wii-t?
A nintendo konferenciába csak belepillantottam, épp akkor ment valami rpg szerűség amibe egy gombával hadakoztak. A kínai csávó rázta a kontrollert mint a f***t a játékba meg teljesen mást csinált a karakter.. Majdnem sírtam azon a részen.. Hát az volt szánalmas nem a kinect. :(((

[ Szerkesztve ]

(#25) elithun válasza Razuel (#24) üzenetére


elithun
őstag

Nem istenítem a Wii-t, csupán az új eszközök nem győztek meg eddig. :)
A Kinect bemutató alatt valahogy végig az az érzésem volt, hogy megrendezett az egész, és betanult koreográfia alapján megy. Majd ha ki lehet próbálni őket akkor minden kiderül, de az E3 alapján szerintem a Wii jelenleg jobb, még ha azért is érzem ezt, mert az már volt a kezemben, míg a többi nem. A Move-ról nem mondok semmit, mert nem ismerem, de nem is foglakoztat. :)

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#26) Def26 válasza Razuel (#24) üzenetére


Def26
félisten

Ezen jót röhögtem. :C :DDD

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#27) DarkGubi


DarkGubi
aktív tag

A Nintendo 3DS senkinek sem tetszett? Én személy szerint azt (is) várom a legjobban. Épp itt az ideje, hogy lecserélnem az öreg első generációs DS-em.

Video games ruined my life. Good thing i have two extra lives.

(#28) gybazsi válasza DarkGubi (#27) üzenetére


gybazsi
senior tag

Engem is 3DS fogott meg legjobban. Ha 70k körül lesz akk be is nevezek majd 1re. Ha drága lessz, akkor meg veszek 1 wii-t. :D

"az LFA a LegFaszább Autó rövidítése" - Bazsó Gábor (Totalcar)

(#29) carnus


carnus
csendes tag

Szerintem a Nintendo konferencia hangulatban verte a többit, illetve a 3DS volt a csúcsa az egész idei E3-nak; ja és szentem Miyamoto be volt szívva xD

Mindig tudd hol a törölköződ!

(#30) carnus válasza Razuel (#24) üzenetére


carnus
csendes tag

Elismerem az új Zelda még kicsit bugos. a kínai pedig japán és mellette Miyamoto a mario meg a nintendo atyja.
Ha megnézted a kinectes konfot láthattad h a kinect is bugos még, illetve elég komolyakat késik.
A legjobb mozgásérzékelő vitathatatlanul a Move (pedig nincs PS3-am). Remek választás volt a demonstrálására a Sorcery. Látványos volt a bemutató, és ránézésre kevés helyen volt késés. Emellett menő volt ahogy varázsolgatott a Move-al és ahogy a move változtatta a színét varázslat típus függően. szvsz a Sorcery demonstráció volt szerintem a leglátványosabb és megnyerőbb.

Mindig tudd hol a törölköződ!

(#31) Razuel válasza carnus (#30) üzenetére


Razuel
aktív tag

Abban egyet értek, hogy az a ps3-as varázslós játékot jól eltalálták, de abba már nem, hogy a move a legjobb mozgásérzékelő..
A ps csak a fagyik mozgását érzékeli, a natal meg az egész embert nézi és így érdekesebb dologokat ki lehetne hozni belőlle.. pl nekem bejött az a ubisoftos trailer ahoz a csávó ütötte, rúgta azokat a színes repülő valamiket, vagy a kinectimalsos bohóckodás. Sok mindent ki lehetne hozni belőlle, csak a delayt kéne valahogy csökkenteni.. :K

(#32) Gude


Gude
senior tag

Move mellé rakom a voksom.Kell valami kézzel fogható :K

Ha leöltétek az utólsó vadat,ha kivágtátok az utólsó fát,ha megmérgeztétek az utolsó folyót,majd rájöttök,hogy a pénzt nem lehet megenni. -indián mondás-

(#35) rolkaDb


rolkaDb
aktív tag

Ink Kinect. :DDD

(#36) Prof01 válasza Gomez86 (#11) üzenetére


Prof01
veterán

Nem a Kinect-re, hanem magára az X360-ra gondoltam.

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#37) Razuel válasza Cobra652 (#34) üzenetére


Razuel
aktív tag

Azért azt is nézd, hogy sonyék és ms-ék is év végén fogják kiadni a cuccost, szóval még elég sok mindent változtathatnak rajta..
Az ilyen bemutatók azért vannak, hogy megnézzék a reakciókat és ha valami nagyon nem tetszik a népnek akkor javítanak rajta..

(#38) Zpepe válasza Razuel (#31) üzenetére


Zpepe
tag

A PlayStation Eye is képes a test mozgását lekövetni, csak a Sony ebbe nem látott értelmet, illetve igen EyeToy, de ezen ők túlléptek. Gomb nélkül nem lesz értelmes játék!!!!! Elképzelhetetlen, hogy az ugrabugrálós játékokon kívül valami értelms jöjjön ki rá.

(#39) Razuel válasza Zpepe (#38) üzenetére


Razuel
aktív tag

Akkor elég gyenge fantáziád van.. Ha én beszabadulnék egy ilyen céghez és aztmondják, hogy adjam az ötleteket a game-hez.. :DDD

(#40) oO7 válasza Zpepe (#38) üzenetére


oO7
őstag

a sony megoldásában én sem látok fantáziát... azért egy szerencsétlen webkamera képéből testhelyzetre meg távolságra következtetni nem kicsit nyűgös feladat... a kinect viszont 3D-ben lát, szal azért nem kéne a kinect -et az eye -hoz hasonlítani mert eléggé távoli rokonok

(#41) elithun válasza Zpepe (#38) üzenetére


elithun
őstag

Hát igen...a controller, jó érzés pl. a Wii-nél is amikor teszem azt pingpongozok és rezzen egyet a controller ha eltalálom a labdát. Viszont az is igaz,hogy a Kinect-et még nem próbáltam.

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#42) Alexios válasza Cobra652 (#33) üzenetére


Alexios
veterán

Még jó hogy te nem vagy fan.. Igen is szerintem jobb cucc a kinect, én nem szartam össze magam a move-tól, és igen, az is laggolt.
Addig meg úgy se veszek semmit, amíg nem jelent meg, és lehetőleg nem tudom kipróbálni, ha ott tetszik nekem akkor jó lesz. Ráadásul a move-ra sincsenek még olyan nagy szám játékok, sőt. Én a GT5-től sokat már nem várok ennyi késés után de lehet, hogy tévedek, emiatt még képes lennék PS3-at venni:) Ráadásul a Kinect mint mondták nem csak a kezem mozgását érzékeli hanem az egész testemét. Az meg hogy egyelőre csak állva lehet használni majd megoldják, régebben még a négereket se ismerte fel, azt is megoldották..

(#43) Vasinger! válasza Tomate (#19) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Valóban, nekem is jobban tetszett, na mind1, Ők biztosan jobban tudják...

(#44) D1Rect


D1Rect
félisten

Az erotika kiállításra miért nem lehet szavazni?

(#45) Zpepe válasza oO7 (#40) üzenetére


Zpepe
tag

Tök jó hogy 3D-ben lát csak hol használja ezt ki, nem sok helyen? A Burnout Paradise amibe úgy gyorsítasz ha előre mész és úgy lassítasz ha hátra.... Hát ezzel elég nehéz lesz vezetni, bár idén már nem is próbálkoztak ennek a bemutatásával.... asszem tudom miért. És igen az a szerencsétlen webkamera majdnem ugyan azt tudja.

(#46) leviske


leviske
veterán

(#47) Hunpriest


Hunpriest
senior tag

Most komolyan mi a halálért olyan nagyon jó a Move?! Pontosan azt tudja amit a Wii Remote csak épp NÉGY ÉV lemaradással. Ezen mi a nagy szám? Gyakorlatilag egy az egyben lemásolták a Nintendo által kitalált megoldást, csak technikailag kicsit máshogy működik, mondjuk kicsit gagyi hatást kelt az a világító bizbasz a tetején. :)

Ez szerintem akkora fail mint a ház. A Sonytól többet vártam volna.

(#48) oO7


oO7
őstag

Esetleg aki csak részben követte, esetleg a fórumozók alapján alakít ki véleményt (ha sokan szarozzák biztos az is), azoknak (meg úgy amúgy mindenkinek) figyelmébe ajánlanám ezt a két Gizmodo -s cikket... ők ottvoltak, letesztelték a cuccost és szépen leírták a véleményüket:
Kinect vs. Move
Jó olvasgatást!

(#49) Hunpriest válasza oO7 (#48) üzenetére


Hunpriest
senior tag

Jó a két cikk.

"But what about the hardcore games? The FPSs, the gameplay that requires 100% accuracy?" I push.

"Kinect isn't going to replace the controllers that have worked for those types of games for the last decade—that's not what we're trying to do. Kinect will work alongside those controllers for hardcore games. For throwing a grenade, for vocal commands, for..."

Jópofa dolgok kisülhetnek még ebből. HC játékokban is egész jól fellehet majd használni ezt a Kinectet, pl. a headtracking lehet érdekes, vagy mondjuk a következő Rainbow Six játékban már valós kézmozdulatokkal kommandírozhatjuk a csapattagokat? Arról már nem is beszélve hogy ez a Kinectes dolog már kitudja váltani pl. az egeret is, szóval nyitottá válhat az út az RTS-ek felé is akár.

[ Szerkesztve ]

(#50) fasirTTT


fasirTTT
őstag

én csak a mikroszoftnak láttam a "műsorát" a többiét nem :O

(#51) oO7 válasza Hunpriest (#49) üzenetére


oO7
őstag

azt mondjuk még el merném képzelni, hogy a Kinect mellé a default controllert kettévágják hasonlóan mint a Move navigation controller és akkor szabad mozgása is lesz a két kéznek, és meg is maradnak a gombok, joystic -ok is...

(#52) CsendesMark


CsendesMark
aktív tag

A második szavazásnál miért nincs olyan hogy egyik sem? :D

Az ár per érték arány a vesztesek mentsvára :D

(#53) dezz válasza oO7 (#48) üzenetére


dezz
nagyúr

Na hagyjanak már ilyen muris érvekkel, hogy nem számít a Kinect lagja, mert legfeljebb hamarabb kell indítani a mozdulatokat... :))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.