Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#118) laposonly11 válasza Synthwave (#114) üzenetére


laposonly11
senior tag

"és már csak azért hagytam abba, mert a görcs határán nyillaltak a kezeim."

Ezek szerint jól tippeltem keveset eszel, és valószínűleg nem rendes minőségi ételt. Egy kis Tipp.: A magnézium felel a fáradtságért és a izomösszehúzódásért, a hiánya értelemszerűen fáradtságot és izomgörcsöket okoz. Egy 19-30 év közötti nő napi magnézium szükséglete kb.: 375 mg de stressz alatt akár 500 mg is a hivatalos adatok szerint. Pl. 100 g mandulában 170-250 mg magnézium van, egyéb olajos magvakban is sok. Magyarul ha bevágsz napi 3 zacskó diákcsemegét, akkor nyugodtan tolhatod mindennap 6-8 órában görcs nélkül. Persze nem látom értelmét ennyit játszani ezekkel a hülye játékokkal, csak felhívtam a figyelmet hogy megfelelő mennyiségű és minőségű táplálék mellett, tehát ha megadod a szervezetednek a napi vitamin, ásvány, olaj, szénhidrát és fehérje mennyiséget, akkor akár fél kézen állva is lehet pörögni egész nap, görcsök nélkül.

"Arról nem beszélve, hogy high skill teamplaynél optimális esetben szinte végig zen nyugalom van, nem adrenalin fröccsök jobbra-balra. Ezt nem valahol olvastam, se nem következtetés."

Pl. 3-5 óra játék után ha nem érzed a fáradtságot, hanem helyette zen nyugalmat,
azt is jelentheti hogy az adrenalin jól működik. :) Persze nem fogalmazol érthetően, és nem adtál meg kellő adatot, hogy helyes következtetéseket lehessen levonnni. így ez egy teljesen szubjektív vélemény! Melyik az a játék ahol te nyugalmat érzel, a játék jellege miatt vagy a csapattagok miatt, csak te érzed vagy más is stb. stb. stb... mert én még olyat nem láttam, hogy valaki alacsony vérnyomással, egy zombi nyugalmávall játszott volna fps-t, akár egyedül akár csapatban. :F

[ Szerkesztve ]

Ordo est anima rerum.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.