Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) rottenbull


rottenbull
senior tag

A vezetek az valami vilagitast lat el arammal ?

(#2) Akula


Akula
őstag

Bocs, hogy ilyen láma vagyok, de ez mire is való? Ez vízhűtéshez csatlakoztatható? Mert nekem nem derült ki.

"Akula Sub, ready for the deep!"

(#3) Lacok válasza Akula (#2) üzenetére


Lacok
őstag

Alphacool

"Errare humanum est, sed in errare perseverare diabolicum"

(#4) Killer01


Killer01
őstag

Oké, lassan forog a venti ezért halk..és mi a helyzet a pumpával? A legtöbb "játékvíz" hangosabb pumpával bír mint a ventik :U

(#5) Speed® válasza Killer01 (#4) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Ez nem játékvíz, rendes körbe építhető radiátor.

(#6) Killer01 válasza Speed® (#5) üzenetére


Killer01
őstag

Jah, ahhoz képest bazári az én ízlésemnek :(

(#7) #90933760


#90933760
törölt tag

Pont erről beszéltünk a vizes topikban. Egy humbuk az egész, mezei Alpha radi van benne, a körítés az extra semmi más, nem hűt jobban, semmit se tud jobban, de legalább értelmetlen. Ha beleférne a venti is és úgy lenne boxban, a vezetékről pedig a ventik is mehetnének, úgy lenne értelme, de ekkora méretben slim radi férne csak bele a ventik mellé, az meg még tripla méretben se nagy cucc egy gép hűtéséhez. Ha vastagabbra gyártják meg ocsmány durung lesz.
Ez egy ilyet is tudunk csinálni termék, semmi más.

(#8) ledgeri


ledgeri
nagyúr

LEDes Logós

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#9) IamMenyus


IamMenyus
tag

Szeretem és használom az alphacool 180-as radiátorait, de ezek szegények valahogy se nem praktikusak, se nem szépek, könyörögnek a dremel-ért hogy valaki kiszabadítsa őket ebből a vacak alu műszerdobozból, és kapjanak valami rendesebben összerakott kalitkát, péládul egy Fisher dobozt:

(#10) Ijk válasza #90933760 (#7) üzenetére


Ijk
nagyúr

Egy "6-pack"-is kialakításban slim radikkal, pwm csatlakozással már elvinne egy jobb konfigot külső radiátorként.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#11) hash99 válasza #90933760 (#7) üzenetére


hash99
senior tag

Ezek szerint lehet én vagyok az egyetlen akinek tetszik. :D

Tény hogy kb. semmi értelme a ketrecnek max annyi hogy védi a lamellákat és más külsőt kölcsönöz a már megszokott radiátorokhoz képest.

Nem fogok venni de látok benne fantáziát :P

(#12) tecsu


tecsu
addikt

Egyszer régen, amikor vízhűtést akartam új gépbe, azt mondták többen is, hogy az is hangos, aogy áramlik a folyadék... úgyhogy letettem róla.
Azóta másként van? Egy csendes nagyventis géphez hasonlítva hogy áll a zaja?

https://www.youtube.com/watch?v=F7uwRuF6pYw

(#13) Ijk válasza tecsu (#12) üzenetére


Ijk
nagyúr

"azt mondták többen is, hogy az is hangos, aogy áramlik a folyadék.."
Ezt a marhaságot ki mondta neked?

Vízhűtésban ami hangos lehet a szivattyú és a ventilátorok. CPU-t elég jól lehet egy jó léghűtővel halkan hűteni, a VGA miatt érdemes inkább vizes rendszert építeni. Illetve ha olyan házad van amiben nem megfelelő a szellőzés, de olyankor jobb másik házat venni.
Léggel is elég halkan lehet tartani a rendszert negyed áron. Vízhűtés inkább hobbi.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#14) tecsu válasza Ijk (#13) üzenetére


tecsu
addikt

Értem, köszi.

https://www.youtube.com/watch?v=F7uwRuF6pYw

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.