Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) brumesz


brumesz
aktív tag

jó cinikus lett az írás,megérdemlik :))
én írtam volna egy "kellemes" hangvételű levelet nekik

cserebere, beszamitas, mennyitengedszafelebol nalam nincs, bocsi mindenki!

(#2) PeppErKorN válasza brumesz (#1) üzenetére


PeppErKorN
tag

Nem éri meg a fáradtságot, már kinőttem abból a korból. :DDD
Biztosan bennem is van hiba, ha elhiszem, hogy Magyarországon egyszerűen el lehet intézni egy ennyire triviális ügyet.

--K--N--R--

(#3) Lars


Lars
őstag

Szép új világ. Az ember otthon a számítógépe előtt kaphat idegbajt, már nem kell bemenni a boltba sem érte :DD
Sajnos ez mindenhol így van, én kb 1 éve lettem P, előtte voltam T, és hát. A T-ből csináltam egy töltős kártyát, a P-meg céges néven fut. Azt tudni kell, hogy a céges papírok aláírásától számítva kb 2 napon belül a kezemben volt a készülék mindennel együtt.
Lehet hogy a szolgáltatóknak a "nagy" ügyfelek fontosabbak :U
Persze az is lehet, hogy szolgáltatója válogatja.
Mindenesetre az írás kellemes hangvételű, jót mosolyogtam rajta, hogy sikerült megőrizned töretlen optimizmusod, és nem engedted hogy elrontsák a napod.
Sok szerencsét az új készülékhez, a régi szolgáltatódnál :)

(#4) PeppErKorN válasza Lars (#3) üzenetére


PeppErKorN
tag

Egy ideális világban bármely fokú idegbajhoz elég kellene, hogy legyen a számítógép előtt ülni. Ezzel szemben nekem be kellett mennem 1x "P"-hez, 3x pedig "T"-hez.
Szeretnék ideális világban élni!

--K--N--R--

(#5) Syl


Syl
nagyúr

Ez egy érdekes történet, de vannak szerencsésebbek is.
Én januárban 'hordoztam át' a lányom "V" előfizetését "P"-hez. Egy csütörtöki délután volt.
- "P"-hez be, szándék előad.
- Utána át "V"-hez, papír bead. Egy óra múlva csörögnek, mehetek vissza.
- "V"-nél aktuális tartozás lerendez, papír megkap.
- Vissza "P"-hez, előfizetés megköt, telefon kiválaszt, kifizet.
- 2 munkanap múlva (!!!) hétfőn késő délután beindul a 70-es szám a "P"-nél.
Ennyi. Le a kalappal előttük!!! :C

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#6) PeppErKorN válasza Syl (#5) üzenetére


PeppErKorN
tag

Az nem kétséges, hogy a rendszer működik. A baj az, hogy személyes jelenlét kell a legegyszerűbb ügyintézéshez is, és gyakran nem tudja az egyik kéz, mit is cselekszik a másik.
Ez a közhivatalokra fokozottan érvényes, csakhogy ott meglehetősen csekély a piaci verseny.

--K--N--R--

(#7) orbano válasza PeppErKorN (#2) üzenetére


orbano
félisten

a nagy ügyfelek fontosak? "P"-nél vagyunk kiemelt ügyfelek. csak a kiemelt státuszhoz illő kiemelt intelligenciájú ügyintézőnkre kellett 2 hónapot várni, a kollégám 80e forintos telefonját fél évig gariztatták, vlamint lekapcsolták a kimenő hívásokat hétfő(!!!!!) délelőtt, egy olyan számlatartozás miatt, ami nem is létezett, csak az ő adminisztrációjuk volt hibás, rádásul előző héten a kivonatot is megkapták faxon... kiemelt ügyfél, mi b+ :W

A vér nem válik VAZZE!™

(#8) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Sajnos nem lep meg a történet. Bürokrácia bürokrácia hátán, mindenütt... Borzalmas...

(#9) Thunderzolee

A készüléket átneveztük T-elefonra,
A vidéki hivást T-ávolságira,
Az utcai készülékek érméjét T-antuszra,
A beszélgetés egységét pedig T-arifában mérjük,

Mindezt persze T-e fizeted. :D

[ Szerkesztve ]

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#10) biker


biker
nagyúr

ez ide kötődik :)
http://logout.hu/iras/atveresszagu_tortenet.html

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#11) eastsider válasza Syl (#5) üzenetére


eastsider
nagyúr

én pont fordítva csináltam, de ott is minden nagyon gyorsan ment

(#12) BloodRay válasza eastsider (#11) üzenetére


BloodRay
veterán

Mi unokatesómmal kb 3 éve játszottunk ilyesmi számhordozós játékot, csak mi a V-betűstől szerettük volna hordozni unokatestvérem számát P-hez.
P-től ugye elküldtek minket V-hez, hogy kérvényezzük a dolgot, ahol elég "érdekesen" álltak a dologhoz... Közölték, hogy az kb egy hét lesz akkor, de ők persze megindították a folyamatot, csak ez nem rajtuk múlik. :U Mi szerencsére tisztában voltunk vele, hogy azonnal kötelesek engedélyezni a számhordozást, így mi meg nagyon kedvesen elkértük a panaszkönyvet. :D Ekkor derült ki, hogy akivel vitatkoztunk az az üzletvezető. Nagyon kedvesen és kissé nagyképűen oda is adta a panaszkönyvet, hogy nyugodtan írjunk csak bele. Beleírtunk és elindultunk kissé bosszúsan körülnézni a bevásárlóközpont többi boltjában(azt hiszem D Plázában zajlott az egész), ha már a telefont nem tudtuk megvenni amiért jöttünk.
Kb 5 perc múlva csörgött a telefon. V-től hívtak, hogy készen van az "engedély"... :DDD
Hogy mikre képes egy kis könyv...

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#13) Grigorisz


Grigorisz
aktív tag

azt remélem észrevettétek, hogy P-ék szivesen és gyorsan fogadnak mindenkit...ez T-ékről nem mondható el a történet alapján. szánalmas bagázs ez a T

Ha egyel kevesebb lenne az IQ-m már nem is állat lennék, hanem növény!

(#14) D1Rect


D1Rect
félisten

Én már jártam mind 3 szolgáltatónál. A számhordozást sose választottam. Legutóbb lehetett volna V-ről P-re de annyit akkor nem ért nekem... Mindenesetre az írás szórakoztató. :C

(#15) PeppErKorN


PeppErKorN
tag

Úgy gondolom, apróságok döntenek az egyes szolgáltatók között. Érdemes a mindenkori legkedvezőbb ajánlatok szerint választani.
A számhordozás kiváló találmány, hiszen derekas szívásokat okozhat egy új szám, de még derekasabbakat egy olyan, korábban mástól elvett, amelyet naponta tucatnyian hívnak. :W
Az ügyintézést kellene egyszerűsíteni, gördülékenyebbé tenni. Erre a web kiváló lehetőséget teremthetne.

--K--N--R--

(#16) szasza_xp válasza Syl (#5) üzenetére


szasza_xp
senior tag

Huh megnyugtattál én jövöre akarok 4 céges előfizut áthordozni a v-től a t-hez , már most spájzolom az idegnyugtatókat lehet, hogy feleslegesen ?

“A jövőnk ködén nem látunk át, de néha talán jobb is..” by Youkai

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.