Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #43960832


#43960832
törölt tag

Gratula a telóhoz. A 7650-es nagyon jó kis telefon, mindössze a mamóriabővíthetőség hiányzik belőle. (4 MB nem sok) Annak idején nagyon nagy durranás volt, azt hiszem ez volt az első beépített kamerás telefon. Hogy ez volt-e az első Symbianos teló arra nem mernék megesküdni, hiszen ott volt az Ericsson R380, ami szintén a Symbian oprendszer elődjét futtatta. (EPOC)

Nekem most egy a képen is látható 6630-am van.

(#2) vwpolopg


vwpolopg
őstag

Ez lassan már igazi ereklye:D Grat hozzá! Symbian-es pályafutásom nekem is rengeteg tagot számlált eddig és még fog is reméljük:DD Nekem a régebbi telóim közül a 7610 az örök kedvenc, egy olyat tuti be fogok szerezni emlékbe.

(#3) Lenry


Lenry
félisten

nekem is van... csak necces már bekapcsolni, meg valami elromlott benne, és új akkuval is képes azonnal lemerülni, ha leveszem a töltőről... már ha épp hajlandó tölteni

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#4) Kolondrum

area_51! Nokiáéknál ő volt az első ez biztos. :R Hát igen az a 4 mega kevés.

vwpolopg! A 7610-es előttem van, furcsa a gombok alakja. :K

Lenry! 7650 betegség a bekapcsoló gomb. Nem tudom, hogy simán cserélhető vagy forrasztani kell, de biztos, hogy kapható 2 napja néztem. Ennek hibátlan a gombja.
Talán a töltő IC a baja, előző beteg volt ezen a téren, vagyis nem tudta eldönteni, hogy le van merülve vagy sem, HA ACP-12E töltőre volt rádugva, csak a kockával volt jó.

[ Szerkesztve ]

(#5) Tulipanti


Tulipanti
tag

Aranyos "kis" telefon. :DDD Épp elfért a táskámban. :P

"Játszunk erotikus bújócskát. Picit segítek: az ágyon leszek meztelenül. Sok szerencsét!" :D

(#6) Kolondrum válasza Tulipanti (#5) üzenetére

Hehe! :P Az tény, hogy nem mini, és ezután megfogni egy 6230-at, olyan érzés mintha valami semmiséget tartana az ember a kezében. :R

(#7) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

:C Jó telefon. Nekem is volt.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#8) Kolondrum válasza Algieba (#7) üzenetére

Tudom! Láttalak egy azóta talán már lezárt topicban! :R E61 meg van még? :U

[ Szerkesztve ]

(#9) Algieba válasza Kolondrum (#8) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Jelenleg nincs okostelefon a háztartásomban.
Férfi tulajokat boldogítanak. :)

De az írásod meghozta a kedvemet, hogy a retro kedvéért beszerezzek egy 7650-est. :))

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#10) Tulipanti válasza Kolondrum (#6) üzenetére


Tulipanti
tag

Érthető. :) Ha táskára lenne szükséged neki, csak szólj! :B

"Játszunk erotikus bújócskát. Picit segítek: az ágyon leszek meztelenül. Sok szerencsét!" :D

(#11) Kolondrum válasza Algieba (#9) üzenetére

Ezt behatóbban megnéztem, 2005-ben letették, 175bejövő sms-t fogadott és 15óra beszélgetés volt benne. Picit se nyúzták! Van itt PH-n egy, azt akartam elvinni, de kolega úr nem válaszolt a sor kérdésre én meg nem pitizek! Utólag válaszolt, ha kell átküldöm a jellemzést.

[ Szerkesztve ]

(#12) Dany007


Dany007
veterán

Én mindig azon lepődök meg ilyen írások kapcsán, hogy Retronak hívják magát a telefont...
De miért?
Amikor én az első telefonjaimat vettem, akkor színes kijelző még habokban se volt. Nem, hogy kamera megy egyebek...
Pedig 3210-est kb 8 éve vettem ha jól emlékszem...

Hány éves lehet ez a telefon? Mármint maga a típus... 6-7 éves? Egy 6-7 éves készülék retró? :)
Akkor a 9-10 éves meg már őskövület? A 20-25 évesnek meg már neve sincs annyira régi? : )
Na mind1, csak egy érdekesség számomra : )

(#13) Kolondrum válasza Dany007 (#12) üzenetére

Nem magyarázom! :R Köszönöm a HSZ-t! eljöhetne már a saját írásokon belül a HSZ-ek törlésének kora! :U

(#14) Dany007 válasza Kolondrum (#13) üzenetére


Dany007
veterán

Ugyan már! Nem volt ebben semmi bántó. Még a helyesírásba se kötöttem bele :D Nem mintha lenne hiba, csak az itt szokás.

Egyszerűen kíváncsi voltam, hogy hány éves típus a telefon.
Amennyit a neten találtam, az alapján becsültem 6-7 évre. Ezért voltam csak kíváncsi, hogy miért Retro telefon... Azon kívül, hogy ez a retro dolog manapság már nagyon divatos...
Mondjuk a divat alapján, nekem is retro iPhoneom van. Mivel már vagy két éves. És azóta kijött vagy 3 plusz változata...

(#15) Kolondrum válasza Dany007 (#14) üzenetére

Ja h nem volt ilyen telód? Már értem! :R 2001 novemberében jelent meg. Ezt a telót ha hiszed ha nem megnézik.

(#16) tibi666 válasza Dany007 (#12) üzenetére


tibi666
senior tag

mindig vannak divatos szavak.
most a retro a trendi. :DDD

(#17) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Nálam van vendégségben az egyik rokona, az N80-as. :C

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#18) Kolondrum válasza Algieba (#17) üzenetére

Itt mindenki rokon! :R N80? Egy időben szerettem volna, de az akkuja híresen szr. Talán mobilarénán olvastam a tesztet, utána meg láttam élőben is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.