Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#11) Ariadne válasza paramedic (#4) üzenetére


Ariadne
őstag

Ezt tényleg jó tudni.
Jobb híján eddig a 104-et hívtam fel ilyen esetben, ők jót mondtak minden alkalommal. (Szemészetileg az Uzsokihoz volt "szerencsénk", de ők nagyon nagyon korrektek és alaposak voltak.)

Ja kivéve mikor azért hívtam őket (mármint a 104-et) hajnali kettőkor, mert a barátom összeesett, beverte a fejét és eszméletlen volt pár percig, utána meg zavart. Akkor annyit mondtak, hogy biztos megszédült, pihenjen egy kicsit. :((( Akkor egyetemistaként nem volt pénzünk taxira, ezért elmentünk gyalog (!) a kb. 1-2 km-re lévő ügyeletre. Az ügyeletes azonnal leültette és hívta a mentőt... :U Aztán egy órás várakozás, a kórházi doki lekezelő stílusban, röntgen nélkül egyszerűen hazaküldte. :(( Hazagyalogoltunk, az több km volt, közben folyton paráztam, hogy ha megint összeesik, nem tudok segíteni neki. Ja, ez az a szegedi kórház volt, ahol emlékeim szerint már kétszer is összecseréltek beteget. No komment. :(

Symbian, azért egy normál rendelésre érdemes lehet elmenned, nehogy mégis valami maradandó károsodás legyen.

[ Szerkesztve ]

"In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.