Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4) wody21 válasza Kolondrum (#3) üzenetére


wody21
tag

Nem akkora nagy szám, a saját topikjában vannak igazán tapasztalt eGPU mesterek, én csak hobbista vagyok, hozzájuk képest. :D

Nekem is hasonló adapterem van, talán egyel újabb változat, ilyen: PE4C-EC060A V3.0. Sokan V8.0 EXP GDC Beast-vel nyomják, és azzal is normálisan megy. Igazából érdemes utánaolvasgatni, de "szerencsénkre" az integrált videókártyás EliteBook-ok ("i" cpu-s, nem az örek talicskákkal szereltek...) szinte minden esetben, viszonylag egyszerűen* eGPU-síthatóak'.

* azért "viszonylag egyszerűem", mert továbbra sem 100%-osan plug&play, kell hozzá setup1.x, "nagy memória", stb. Szóval minimális macerával jár, de azt követően azért összességében stabil, és jól használható rendszerként tud üzemelni. Nekem olyan ~10 óra BF3 ra jut egy directX hiba miatti program leállás, de azt követően mehet tovább. Kékhalál magától egyszer sem fordult elő, kivéve akkor, mikor eSATA portra rányomtam egy külső HDD-t (de akkor sem minden esetben, csak ha már előtte csatlakoztattam a külső HDD tápját, vagy fordítva... lényegtelen, elkerülhető emiatt a kékhalál.)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.