Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7) Sinesol


Sinesol
veterán

Szerintem max egy kijelzővédő fólia az, ami kötelező. Személy szerint a telót sosem raknám tokba, feleslgesen bonyolitja a használatot, vastagabb tőle a teló, ronda stb. Amugyis a biztosítás is épp erre van kitalálva, ha gáz van fizetnek.
Egyébiránt szerintem az eszközök vannak értünk, nem pedig mi az eszközökért, szóval én csak használom a dolgokat és nem kezelem őket kegytárgyakként. :D

A tornyozós dologban mondjuk van némi ráció a melegedés miatt, bár nekem mindig egymás hegyén hátán vannak a dolgok és kvázi 20 év alatt sosem ment tönkre semmi még emiatt. DVD/videó lejátszókban mindig a mechanika adta meg magát. Egyéb eszközök pedig avulás miatt lettek cserélve.

A standby meg szerintem kényelmi kérdés. Én már eléggé megszoktam a távirányitókat, szóval kényelmesebb ha mindent csak azzal kezelhetek, ezért sosincs kikapcsolva semmi. Egyébként Pc is kb sosincskikapcsolva, ha befejezem a dolgot amit csinálok, siman otthagyom, ugyis lemegy alvó állapotba, ha kell valami, akkor meg azonnal készenlétben van.
Az meg hogy fogyasztanak a dolgok, hát legyen az én bajom, azért fizetem a számlákat.

Azt hiszem kb a szöges ellentéted vagyok :DDD

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.