Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) taaz


taaz
aktív tag

Kíváncsian várom a tovabbi képeket. :C
Én is megcsináltam g5 módot, de próbáltam nagyjából szerkezet eredeti állapotát megtartani. Több kevesebb sikerrel, mert matx-ről atxre kellett váltanom.

(#2) pet007 válasza taaz (#1) üzenetére


pet007
aktív tag

En is kivancsian varom a folytatast, addig tiedrol par kepet esetleg nem osztanal meg? (Ha megvan meg.) Bennem is sokszor megfordult mar, hogy mivel mar nem jatszom a gepen, at kellene valtani mac-re, de meg varat magara egy darabig.. :C Addig orommel olvasom az osszes ilyen temaju cikket!

(#3) syC válasza taaz (#1) üzenetére


syC
addikt

Sziasztok. Töltök fel még képeket hamarosan, remélem tudok elég időt szakítani a projektre, hogy ne húzódjon el nagyon. Sajnos szabadidőből van most a legkevesebb :)

Én nem tudok atx lapot betenni a házba, mert akkor nem maradna hely a víznek. Pedig sokkal egyszerűbb lenne hw-t is szerválni bele. Most úgy fest amúgy hogy 2011v3 konfig lesz bele. ;]

[ Szerkesztve ]

(#4) Weareus


Weareus
addikt

Jó kis elvetemült projekt. Várjuk a folytatást. :C

Soul of the mind, key to life's ether. Soul of the lost, withdrawn from its vessel. Let strength be granted, so the world might be mended. So the world might be mended.

(#5) syC válasza Weareus (#4) üzenetére


syC
addikt

Kicsit néha úgy érzem hogy túl nagy fába vágtam a fejszém. De valójában nincs lehetetlen .. :D

(#6) syC


syC
addikt

Új képek a guglis galéráiban. Hamarosan frissítem az írást is.

(#7) syC


syC
addikt

Frissítve!

(#8) pet007 válasza syC (#7) üzenetére


pet007
aktív tag

Varjuk a folytatast!! Igeretesnek nez ki!

(#9) syC válasza pet007 (#8) üzenetére


syC
addikt

Köszi, igyekszem haladni vele, de sajnos a héten nem úgy alakultak a dolgaim, hogy tudtam haladni. Marad a fejben tervezgetes :)

(#10) hash99 válasza syC (#9) üzenetére


hash99
senior tag

Grat hozzá szépen haladsz :R

Felmerült bennem egy kérdés. :) A ház tetejével van valami terved? Csak azért kérdem mert ha jól látom ott nincsenek szellőző méhrácsok a radi alá tett lemeztől pedig teljesen beszorul majd a levegő.

(#11) syC válasza hash99 (#10) üzenetére


syC
addikt

Üdv! Természetesen van vele tervem. 2 variáció van a fejemben. Az egyik, a favágós módszerrel az eredeti házhoz hasonló lyukak fúrása a radi fölé. Ez ugye eléggé kétesélyes, mert elég egy lyukat félrefúrni. A másik ariáció pedig az hogy szerzek valamilyen perforált lemezt, amit bevágok a ház tetejére és epoxyval odaragasztom, gittel eltüntem a nyomokat. A célom mindkettőnél a csavarmentes rögzítés.

(#12) hash99 válasza syC (#11) üzenetére


hash99
senior tag

Így már értem. :R Sok sikert hozzá.

Saját káromból kiindulva a lemezzel jobban jársz a lyuk fúrás baromi macerás tud lenni :D

(#13) syC válasza hash99 (#12) üzenetére


syC
addikt

Igen, én is afelé hajlok. Ismerve a kézügyességemet, hiba nélkül kifúrni 100 likat, eléggé esélytelennek tűnik :D

(#14) syC


syC
addikt

Frissítve!

(#15) syC


syC
addikt

UP!

(#16) syC


syC
addikt

Uppppsz

(#17) syC


syC
addikt

Up!

(#18) Atke válasza syC (#17) üzenetére


Atke
senior tag

Kíváncsian várom a végét... Nekem is nagy álmom volt hogy moddolok egyet, de tovább adtam, az is hasonló állapotban volt,csak még io portjai sem voltak meg. Hajrá!

(#19) syC válasza Atke (#18) üzenetére


syC
addikt

Amint nem -11 fok lesz a műhelyben, igérem, befejezem. :) Köszi :R

(#20) syC


syC
addikt

UP

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.