Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) k_laci


k_laci
tag

nekem fentvan a spicán, tetszik is jóis, de amig a magyarral hadilábon áll, nem százas :D

(#2) plus44 válasza k_laci (#1) üzenetére


plus44
veterán

Gyorsabban írsz vele, mintha simán "pötyögnél" a virtuális billentyűzeten?

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#3) stevve válasza plus44 (#2) üzenetére


stevve
nagyúr

sokkal... nekem mondjuk a stylus-os pötyögés jön be legjobban sebességre (tudom-tudom, őskori barom vagyok, hogy ilyet használok... csak hogy teret adjak a majdani fikázóknak, azért védekezek már előre), de a virtuálison pötyögésnél gyorsabb. LINK

(#4) erdoke válasza plus44 (#2) üzenetére


erdoke
titán

Angolul lényegesen gyorsabb, magyar támogatás egyelőre nincs, de ha lesz is, kétséges, mennyivel lehet hatékonyabb.

A legjobb aláírás a héten

(#5) Lennier


Lennier
tag

Nem értem miért ekkora a hype a swype körül.
SlideIt már rég létezik, ugyan ezt tudja, és még magyar szótára is van...

(#6) erdoke válasza Lennier (#5) üzenetére


erdoke
titán

Ha egy újabb (3.90) Swype-ot próbáltál, akkor tudod, hogy nem ugyanazt tudja. Van még harmadik progi is, amit próbáltam, és a Swype annál is jobb már.

A legjobb aláírás a héten

(#7) stevve válasza erdoke (#6) üzenetére


stevve
nagyúr

Igen, nagyot fejlődött az elmúlt időszakban a swype. Kicsit szokni kell, de utána kényelmesebb.

Mióta rendszeresen használom a fogorvosok ajánlását, tisztább, szárazabb érzés. Henkel minőség. Csak visszaolvastam, amit írtam. :DDD

(#8) plus44 válasza stevve (#3) üzenetére


plus44
veterán

...és erdoke: Értem, csak mert még nem használtam, pusztán egyszer. Ennyiből természetesen nem vonhatok le messze menő következtetéseket, de Iphone-on, két kézzel gyorsabban gépelek, mint sima billentyűzeten és QWERTY-n. Megszokás kérdése.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#9) stevve válasza plus44 (#8) üzenetére


stevve
nagyúr

Igen, ez megszokás kérdése, jól mondod. Én személy szerint eleve lassan gépelek mobilon, pláne virtuális billentyűkön, ezért nekem bejött a swype. :)

(#10) k_laci válasza plus44 (#8) üzenetére


k_laci
tag

nekem is gyorsabb a fektetett qwerty-n gépelni két hüvelykujjal, mint swype-al.. de attól még jópofa.

(#11) plus44 válasza stevve (#9) üzenetére


plus44
veterán

Igaz, van akinek ez jobban fekszik. Mondjuk én már videók alapján furcsálltam a használatát, de egyszer, majd ha jobb kedvemben vagyok, kipróbálom. :)

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#12) horrorshoes válasza plus44 (#11) üzenetére


horrorshoes
csendes tag

nem igazán hinném hogy nagyon labdába rúghat ez a dolog a többi iszonyatos mobilos funkció és szolgáltatás mellett

i freak you freaky freaker

(#13) plus44 válasza horrorshoes (#12) üzenetére


plus44
veterán

Mi köze egyiknek a másikhoz? Ez a gépelést hivatott segíteni és a visszajelzéseket nézve igen jó hatásfokkal teszi ezt.

“This is where the road crashed into the ocean...”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.