Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Tim82


Tim82
nagyúr

Remek, élvezetes cikk. Kár, hogy nálam nem játszhat ez az egér, egyszerűen nem szeretnék több USB-t pazarolni, így marad a BT-s.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#2) Recon666


Recon666
Közösségépítő

Jó cikk lett.
Apró egy jószág, használd egészséggel. :)

(#3) kexksz


kexksz
addikt

Na ez érdekes egy cucc, bár meg lehet lenni nélküle. A cikk jó lett. :R

(#4) total90


total90
veterán

Hm... hát ez elég apró. Szerintem nem lesz nagy rá a kereset :U

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#5) shev7


shev7
veterán

Szivesen kiprobalnam, hogy balkezeskent mit muvelnek vele :D

''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

(#6) Namelesske


Namelesske
addikt

Azt a kis mágneses izét nem szívesen ragasztanám a vinyó fölé. Érdekes egy egér.

Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

(#7) Fecsy válasza Tim82 (#1) üzenetére


Fecsy
tag

Köszönöm Neked is és mindenkinek a dícsérő szavakat :B
Bevallom először picit aggódtam, mert ez volt életem első cikkje / blogbejegyzése :DDD

Tudom hogy elég fura kis szerzet, de én nagyon megszerettem :C

Mindenkinek további kellemes hosszú hétvégét! :R

(#8) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

jesszusom. ezzel Quake-ezzek:C

remek cikk. :R

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#9) Zolaash válasza - = Zk = - (#8) üzenetére


Zolaash
aktív tag

Az volna valami... Az én egerem 6,5x12cm a legszélesebb pontjain mérve, de ettől is megfájdul a kezem, mert túl kicsi. Tud valaki ennél nagyobb egeret? Vagy patkányt?

Rip and tear

(#10) Boxi88


Boxi88
őstag

Nagyon érdekes egér, kíváncsi lennék milyen lehet használni, de szerintem nem bírnék hozzá szokni...

Grat az íráshoz!

(#11) Picike8


Picike8
aktív tag

Szép munka! Elsô bejegyzésnek kiemelkedô. :C Majd lehet, hogy veszek magamnak egyet...

(#12) hcl


hcl
félisten
LOGOUT blog

Nem rossz, tényleg nem gondoltam volna, hogy ezzel lehet dolgozni is :)

Amúgy barátnőm mini Icon7-éhez is adtak már egy mágneses rögzítést, amivel modem aljzatra lehetett lógatni :)

Amúgy én ezekben annyira nem bízom. Ahogy én közlekedek laptoppal a kezemben, azt nincs az a mágnes, ami kibírja :D

Mutogatni való hater díszpinty

(#13) tDr1v3r


tDr1v3r
veterán

Jó teszt, még jobb egér, csak még külföldről is drága. :(

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#14) Cannabis7


Cannabis7
senior tag

hát ember ez zseniális, eddig nem is hallottam róla, de nagyon bejön! egyszer beszerzek egyet, ha nem leszek ennyire leégve:S...

(#15) Cannabis7 válasza Cannabis7 (#14) üzenetére


Cannabis7
senior tag

ja és a cikk is remek, ennél jobban más se tudta volna bemutatni:) grat az első cikkedhez, még sok ilyen minőségi munkát !

(#16) rep3at


rep3at
őstag

Bluetoothtal tényleg kissé leegyszerűsödnének a dolgok de szerintem az USB sem egy rossz megoldás, az UMPCmhez jelenleg is egy ilyen vezetéknélküli/kicsi egeret használok, sajnos ez elemmel működik (viszont kb. 2 hónapig egy elemmel). Az USB probléma nekem igazából azért komoly baj mert a gépemen csak két USB van (szerencsére a hozzá adott billentyűzetnek külön miniUSBje van), így az egér mellett már csak egy valaminek jut hely ami sok esetben nem túl jó.

A cikk amúgy nagyon jó lett (főleg így elsőre), gratulálok, külön tetszett hogy minden lényeges dologra kitértél benne.

Forward thinking. كرر

(#17) - = Zk = - válasza Zolaash (#9) üzenetére


- = Zk = -
félisten

angliában vettem a tescoban egy usb-set.
alap esetben jó, de gémelni már nem:C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#18) nuke7


nuke7
veterán

szerintem ezzel játszani iszonyú kényelmetlen lehet... amugy meg a görgetés szerintem konkrétan jobb touchpadon - lehúzom és gyorsabb - plusz én csak olyan egeret használok amin van back/forward gomb (touchpadom-on van) szoval én nem cserélnék az tuti...

https://youtube.com/user/nuke7

(#19) lezso6


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Nem semmi egér.

De nekem nem kéne, trackpointtal simán elvagyok, simán megy vele az FPS is. :D

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#20) #95904256


#95904256
törölt tag

Cool! Rendeltem is egyet, remélem beválik.
"Pici" segítség helyszűke esetén. :)

(#21) Alpi


Alpi
tag

Amikor megláttam az írást rögtön arra gondoltam, hogy vajon egy Logitech Performance MX egérhez képest mekkora lehet, mert olyat használok. Aztán néztem a képeket és láttam, hogy pont azzal van összehasonlítva! :D Tényleg kicsike! Jó lett a cikk! Gratula! :R

Hippopotomonstrosesquippedaliophobia: félelem a hosszú szavaktól...

(#22) Fecogame


Fecogame
veterán

Én a nagyobb egeret is tudom 3 ujjal használni :D

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#23) KAMELOT


KAMELOT
titán

jó cikk a termék viszont nem tetszik. Ezt kérem vedd személyes nézőpontnak. :K
Ilyen gagyi termék nem kéne nekem. SORRY! :DDD

[ Szerkesztve ]

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#24) Bibby


Bibby
addikt

Ez jópofa. Mondjuk az nem világos hogy tíz ujjas gépelésnél miért nem akarjuk elengedni az egeret, engem csak zavarna, meg persze így maximum kilenc ujjas gépelésről beszélhetünk. :)

Ελευθερια η θανατος

(#25) Blyan


Blyan
félisten

Ez tetszik. :) Nagyon jó! :C
Kösz a cikket!

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#26) daninet válasza Namelesske (#6) üzenetére


daninet
veterán

A vinyók háza ferromágneses anyaggal van bevonva, nem lesz semmi baja tőle.

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#27) Zsolto


Zsolto
őstag

Wooo-hoooo, nagyon gík kis cucc, az utolsó sorokig lelkes voltam, hogy veszek egyet a feleségemnek a TimeLine 3810T-je mellé, de mikor megláttam az árát :Y A teszt remek lett, olvasmányos, informatív, csak gratulálni tudok hozzá :)

Ez vagyok én: https://sites.google.com/view/zsoltkaldos/home

(#28) blueMerle válasza KAMELOT (#23) üzenetére


blueMerle
veterán

Miért is gagyi? Az ergonomikus és minőségi kialakítás végett? Mondd, te egyáltalán tisztában vagy a gagyi szó fogalmával, jelentésével?

Legfeljebb számodra haszontalan eszköz de ez nem azt jelenti hogy gagyi. A gagyi sokkal inkább jelenti azt hogy valami kivitelezése, megvalósítása átlagon aluli. Na nehogy már nekem kelljen egy magyar szó jelentését megmagyarázni, mert az kicsit nonszensz lenne :U

(#29) #95904256 válasza Zsolto (#27) üzenetére


#95904256
törölt tag

E-bay-ről $78.85-ért is beszerezhető, postaköltséggel együtt. Ha mázlid van, akkor a 20% áfát sem fizetteti ki veled a vámhivatal.

(#30) dudika10


dudika10
veterán

Jó cikk, nagyszerű ketyere, csak az ára nem tetszik annyira. :)

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#31) ErosenZold


ErosenZold
senior tag

Hát én nem raknám fel azt a mágneses szart a laptopra az biztos, legyen akármilyen gyenge mágnes

Amúgy szerintem egy teljesen értelmetlen csili-vili csolog csak, de a cikk az egész jó

[ Szerkesztve ]

Eladó "gamer" pc + monitor olcsón! http://href.hu/x/g6jk

(#32) szebev


szebev
senior tag

Imadom az ilyen kis mutyuroket! Talan egy kicsit draga...

Titanfall ,Bf3,Xbox 360,LG G2 32 gb D80220B-HKG-XX + Wave 1.2 JL2/JL1,Sandisk 16gb 4class.

(#33) mitulabattyi válasza daninet (#26) üzenetére


mitulabattyi
aktív tag

Ezt mondd már el légyszi a notim winyójának is! (amit egy mágnes vágott haza, pedig csak közel volt hozzá)

(#34) JanFe


JanFe
aktív tag

Jol sikerult cikk, erdekes kis kutyu, nekem tetszik. :)

"There is nothing permanent except change"

(#35) biker


biker
nagyúr

egész addig tetszene, amig nem azt akarnák magyarázni, hogy a mac-ek extra nagy, multitouch multigesture touchpadjánál jobb, és macekkel is ezt használják :)
az azért vicc, hogy használjak egy egérszerű valamit, aminek van 4 okos funkciója, a touchpad 15-20 funkciója helyett :)
köszi, nem...

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#36) Gude


Gude
senior tag

Gratulálok a mikroszkópikus rágcsálódhoz.Az írásod is tetszett :C

Ha leöltétek az utólsó vadat,ha kivágtátok az utólsó fát,ha megmérgeztétek az utolsó folyót,majd rájöttök,hogy a pénzt nem lehet megenni. -indián mondás-

(#37) misirulez


misirulez
senior tag

Pont egy ájfon volt kéznél amikor a méretét akarod megmutatni, ezt a rongyrázást...

(#38) #40835072 válasza Tim82 (#1) üzenetére


#40835072
törölt tag

usb hub;)

(#39) jabed


jabed
csendes tag

Vannak meg emberek akik gondolkoznak es meg is tudjak valositani.
Gratula hozza. Nekem tetszik.
Irj sok ilyen cikket az is jo!

(#40) szaszlaci válasza daninet (#26) üzenetére


szaszlaci
addikt

Azért ezt gondold végig még egyszer.

■■■ pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#41) Fecsy válasza Zsolto (#27) üzenetére


Fecsy
tag

Szép napot Mindenkinek! :))

Nagyon boldog vagyok hogy ennyire tetszik a cikk :B , köszönöm Mindenkinek !!! :R

Amint adódik valami, ígérem jövök még pár írással, nagyon nagy löketet adott a véleményetek, a sok építő kritika :C :DD

Az ára valóban borsos kissé, ezért is írtam inkább elfogadhatónak mint jónak...feltörekvőben van még a cég és azért biztos rengeteg pénzt öltek azalatt a 8 év alatt a fejlesztésbe, gondolom valahogy szeretnék, hogy ha megtérülne a dolog :)

Azt nagyon sajnálom, hogy egyelőre csak jobb kezes kialakítás van, nem tudom terveznek-e a jövőben egy másik típust is kihozni... :(

Ami a játékokat illeti, nőként nem nagyon szoktam CS-zni vagy hasonlók, nem vagyok hardcore gamer :B
Gépen a PoP : The Forgotten Sands-en próbáltam ki, ott egész jól nyomta :C

Ha adódna bármilyen kérdésetek, nagyon szívesen válaszolok ;)

További kellemes hosszú hétvégét Nektek! :C

(#42) Fecsy válasza misirulez (#37) üzenetére


Fecsy
tag

Nagyon sajnálom, hogy Neked csak ennyi jött le az egész cikkből, egyáltalán nem a rongyrázás volt a célom, hanem az, hogy megismertessek Veletek egy eddig talán soha nem látott kütyüt.

Nekem ilyen telefonom van - sajnálom, ha ez kiverte Nálad a biztosítékot...ellenben ma már nem kell multimilliomosnak lenni (én sem vagyok) ahhoz, hogy az embernek legyen egy ilyen készüléke.

Más elbulizza, elissza vagy elkölti csilivili Louis Vuitton táskákra a pénzét...én ilyenekre költöm. Megdolgoztam érte, magamnak vettem, nem azért, hogy más lássa hogy "bee, nekem ilyenem is van". Én már rég kinőttem ebből a korból ;)

[ Szerkesztve ]

(#43) Dragscorp


Dragscorp
csendes tag

Ha már pici rágcsálóról van szó, akkor itt egy másik is:

Aigo Travel Mouse Z1668
60*45*10mm
1000dpi
50g

Ugyan nem vezeték nélküli, de nekem nagyon bevált.
Az USB kábelt fel lehet az egér aljára tekerni, és a hozzá adott bőr tokba berakva szinte semmi helyet nem foglal.
Jobb és balkezesek is használhatják.

A gyártó oldala

A cikk jó, az egérke nagyon ötletes, de nekem kicsit duci. :)

[ Szerkesztve ]

A Dragunov az elismerés a részedről, hisezn úgy szórtad a távcsövessel a hedshátokat mint az S3 VGA kártya a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis

(#44) blueMerle válasza Fecsy (#42) üzenetére


blueMerle
veterán

Na persze, tudomén hogy a Mobiados cuccod amivel eredetileg le akartad fotózni épp a Bugatti Veyronod hátsó ülésén hagytad és nem volt kedved lecaplatni érte a villád azon részébe, ahol a garázsok és az autók vannak, mert messze van, azért volt összehasonlítási alapként egy kommersz iPhone4 mert abból néhány kéznél volt :D ;]

[ Szerkesztve ]

(#45) simonzé


simonzé
addikt

Nagyon érdekes írás, jó a stílusod, és nagyon jó a téma. Mindenre kitérsz ami érdekelhet egy olvasót.
A cikk engem két helyen vágott arcon: az egyik amikor megtudtam hogy mennyire is kicsi ez a cucc, a másik meg amikor leírtad, hogy az ára tulajdonképpen elfogadható. :) Szerintem iszonyatosan drága a kütyü, de persze kinek mi a mérce. Én mondhatom hogy egérmániás vagyok, de az utolsó 6-7 wireless egerem összesen nem került ennyibe. :)

I don't fit in. I fit out.

(#46) simonzé válasza Fecsy (#42) üzenetére


simonzé
addikt

Ne vedd magadra, a fruszráció meg a pillanatnyi rossz hangulat kombinációja néha ilyen hülyeséget hoz ki egyébként értelmes emberekből is.

[ Szerkesztve ]

I don't fit in. I fit out.

(#47) Fecsy válasza blueMerle (#44) üzenetére


Fecsy
tag

Közelít az igazsághoz... :C :DDD

Valójában a Hasselblad H3DII-m épp tőttőn vót és ha már így alakult, kivettem a kertben játszadozó fehér tigrisem szájából az iPhone 4-et :C :DD :P

Nem vettem magamra egyébként egyáltalán, csak azért reagáltam le mert nem szeretném ha téves kép alakulna ki rólam :)

Egyáltalán nem vagyok gazdag, én is nyögöm havonta a 100 ezres lakáshitelt (ráadásul nem kertes házra), egyszerűen csak igyekszem kifogni a legjobb alkalmakat és kihasználni az éppen adódó lehetőségeket arra, hogy minden álmomat valóra tudjam váltani... :))

Több éve építgetem a saját kis "setup"-omat, mostanra már 80%-a megvan annak, amire vágytam. Addig szeretnék ilyen jellegű, úgymond "luxus" dolgokra költeni amíg még nincsen gyerekünk - mert ha lesz, akkor minden érte, miatta és neki lesz :B

Kedves blueMerle, amúgy a hozzászólásod PWNED :DDD

(#48) FID válasza Dragscorp (#43) üzenetére


FID
őstag

Tescoba 2k sok színben :K

Youtube: Casemod FID Facebook: Casemod FID

(#49) skrabi


skrabi
senior tag

nem a legkisebb, van ujjvégre húzható is :DDD :DD

18:43 [PDenton91] nem cigány hülyék, hanem roma http://www.facebook.com/skrbkphoto

(#50) MrSummer


MrSummer
aktív tag

Ezek a gyűrűk..:) jesus

Anulu Öhö-ö-ö-ö

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.