Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Sweet Lou 6


Sweet Lou 6
addikt

csakhogy megjelenjen a fórumban

[ Szerkesztve ]

sweetlou6.wordpress.com

(#2) kenwood3


kenwood3
őstag

Én is saját töltésű cigit szívok, mondjuk camel-t még nem szívtam(vagy ahogy mifelénk hívják: tevexar :D ), de várom a további beszámolóidat. :R

[ Szerkesztve ]

Mi az az ekezet dragasag??

(#3) Mulderpapa


Mulderpapa
aktív tag

Kedvet kaptam én is ehhez a töltött cigihez, szerintem holnap veszek hozzá cuccokat. :)
Egy ilyen 40g-os pakkból kb. hány szál jön ki?

"Az élet túl rövid a pendriveok biztonságos eltávolításához"

(#4) stanley_


stanley_
tag

Én támogatom a tesztsorozatot :)

lehet rá is megyek a camelre dobozost is szeretem eszköz megvan a töméshez

(#5) Sweet Lou 6


Sweet Lou 6
addikt

nahát, örülök, hogy támogatjátok :R

Mulderpapa: attól függ, hogy hogyan töltöd, de nekem mindig több, mint 2 doboznyi kijön 40g-ból.

kenwood3: igen, ismerem ezt a becézését :D dobozosból a kéket szeretem, a sárga nekem túlságosan erős.

[ Szerkesztve ]

sweetlou6.wordpress.com

(#6) kenwood3 válasza Sweet Lou 6 (#5) üzenetére


kenwood3
őstag

Én meg már 1000 éve nem szívtam camel-t, így nem emlékszem rá :(

Mi az az ekezet dragasag??

(#7) yolan


yolan
őstag

én személy szerint nemszeretem a hüvelyes megoldást.
akkor már papír, szűrő, dohány és magamnak megsodrom. :B
Ezek mellett érdekel a sorozat!

“A writer needs a pen, an artist needs a brush, but a filmmaker needs an army.” - Orson Welles

(#8) Kergeboci


Kergeboci
tag

Ejj meghoztad a kedvemet :) Régen töltöttem a cigit, mikor több időm és kevesebb pénzem volt rá, azóta ellustultam.

Nem tudom ízesítéssel hogy állsz, ha belefér, érdekelne a véleményed a Primus vanilia cherry-s változatáról (kedvencem volt, bár igen nem mindegy, milyen szűrővel nyomatja az ember.. azt is ki kell tapasztalni)

Os iusti meditabitur sapientiam et lingua eius loquetur iudicium - Az Igazság ajka bölcsességet kell hordozzon, és a nyelve ítéletet kell szóljon. -- http://egyatucatbol.blog.hu/ --

(#9) myteve


myteve
csendes tag

Na, én is szívtam egy időben ilyet.. Csak meguntam a tekerést. :DDD Azóta dobozos kék a nyerő, de lehet, átállok a töltöttre. Hol lehet kapni gépet?

(#10) Sweet Lou 6 válasza Kergeboci (#8) üzenetére


Sweet Lou 6
addikt

tervbe van véve :)

myteve: főleg dohányboltokban lehet őket kapni. Budapesten élsz? Ott elég sok helyen van, a Belvárosban főleg.

[ Szerkesztve ]

sweetlou6.wordpress.com

(#11) myteve válasza Sweet Lou 6 (#10) üzenetére


myteve
csendes tag

igen, persze, akartam is írni, csak kimaradt. Pesti vagyok.. konkrét helyet tudsz mondani? III.hoz közel jó lenne, és örök hála. Meg kb. mennyi egy töltő?

(#12) moha21


moha21
addikt

Huhh sör tesztek után van végre ilyen is, bár ritkán dohányzom, azért érdekes lesz elolvasni.:)

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#13) kenwood3 válasza moha21 (#12) üzenetére


kenwood3
őstag

Nem kötekedésből, de hogy lehet "ritkán dohányozni"? Ha nem vagy függő, akkor miért szívod? :)

[ Szerkesztve ]

Mi az az ekezet dragasag??

(#14) moha21 válasza kenwood3 (#13) üzenetére


moha21
addikt

Régen szívtam rendszeresen, egy ideje meg nem. Társaságfüggő. Lassan már ivás mellett sem esik jól. Hogy miért passz.

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#15) kenwood3 válasza moha21 (#14) üzenetére


kenwood3
őstag

Ha én leszoknék, biztos nem gyújtanék már rá !:N (na jó, részegen nem biztos :D )

Mi az az ekezet dragasag??

(#16) Sweet Lou 6 válasza myteve (#11) üzenetére


Sweet Lou 6
addikt

hát arra fele sajnos nem nagyon ismerem a boltokat, de azt biztosan tudom, hogy van egy pipabolt, ahol mindent lehet kapni a 4-6-os villamos vonala mellett a Baross utca és a Rákóczi tér megállója között, illetve van még egy a Ferenciek terén az aluljáróban. Ezekenkívűl akárhol ha látsz dohányboltot, ott biztos van, és pár nagyáruházban is szokott lenni (pl. már a Cora előterében is láttam egyet).

sweetlou6.wordpress.com

(#17) hamyka


hamyka
senior tag

Szép jó reggelt :)

Azt hittem erről nem írnak itt a prohardveren és de még is

Én próbáltam ezt a dohányt, hááááát elég érdekes élményeim vannak vele, van olyan szál ami jó volt és olyan is ami tök pocsék...

Mi is töltsük a cigit, bár anyum nagyobb dohányos mint én
Megjelent : Kék Bond, fecske visszajött töltösben bezony

Anyum vagy 30 éve szivja, persze ez nem azt jelenti hogy 30 éve tölti :U ő szokta itthon tölteni a cigiket még is én vagyok a profibb ez úgy lehetséges hogy 1 évig csak próbálkoztam a cigi töltéssel aztán bele jöttem

megkostóltam mai nap a fecskét nekem kicsit erős, kék bond nem tudom milyen majd felbontom azt is
üdv néktek
ui: dohánytól függően kb olyan 4-5 száz ft/20 szál kicsit olcsóbb töltve mint készen.....

mig elmész a boltba ekkor is vársz a cigire.... én a töcskölössel szoktam tölteni

[ Szerkesztve ]

Comodó új távlatok...........

(#18) hamyka válasza hamyka (#17) üzenetére


hamyka
senior tag

Kék bond megkostolva és jó :)

kb olyan 430 ft-ra jönki nekem doboza, 1 doboz cigi= 20 szál :)

Comodó új távlatok...........

(#19) Chp


Chp
őstag

Nem egy friss cikk, de most olvastam és a héten megyek is bevásárolni... :C

(#20) #51177472 válasza Kergeboci (#8) üzenetére


#51177472
törölt tag

Nem mai tema, de pont a minap vettem cherry-vanilias Primust, es nagyon rossz velemenyem szerint.

(#21) Sweet Lou 6 válasza #51177472 (#20) üzenetére


Sweet Lou 6
addikt

az nekem se ízlett. ilyen árkategóriában a piros Tilbury szvsz sokkal jobb.

[ Szerkesztve ]

sweetlou6.wordpress.com

(#22) enigmawutash


enigmawutash
tag

aááhá király ez a téma, asszem pár hozzászólás erééig "ide költözöm" :D, remélem leszünk többen is.
Én igyekeztem sokat kitesztelni de ami bejött és kb etalon, aza kék multifilter dohány.
Egyébként régen amikor még tekertem is - most már csak töltök - akkor a sárga camel volt a kedvencem.

Van itt olyan aki a sima nem izésített Primus dohányt tölti? Az milyen?
Mindig amikor eljutok egy dohányboltba vagy 5 percig szemezgetek a dohányokkal...és tök unalmas mindig ugyanazt venni. Ezért is tetszik ez a topik mert szeretem a változatosságot s hátha ti tudtok nekem jókat ajánlani.

van még egy érdekes márkák:
- Austin (asszem igy irják)
...nem merem kiprobálni :D, de ugyanott kiváncsi is vagyok rá :DD

Egy kis észrevétel: olykor megtámad a Marlborozhatnék és most kijött egy csomagos fajta is (nem a doboz). Ára 1100 asszem. DE abszolut más az állaga a dobozosséval szemben ( :Y )
Igazából csak tekerésre ajánlanám, nekem annyira nem jött be mint az elödje

jaj és még egy: ajánlom kipróbálásra - nem tudom lehet e még kapni - a Magyar nevű dohányt árához képest elég kellemes :)

[ Szerkesztve ]

(#23) Sweet Lou 6 válasza enigmawutash (#22) üzenetére


Sweet Lou 6
addikt

Austin nekem nagyon nem ízlett, a Primus pedig elég erős, főleg a kék Multihoz képest. Én egy ideje Acapulcot füstölők, egész jó és még adalékanyag sincs benne.

sweetlou6.wordpress.com

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.