Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) szabi__memo válasza Narxis (#100) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Vagy tízet és viszed magaddal a strandra ;]

(#103) #81733120 válasza Sebhelyes (#102) üzenetére


#81733120
törölt tag

Meg amiben van rezgőmotor is. ;]

(#104) kelly416 válasza ollie (#30) üzenetére


kelly416
veterán

A Tiéd nagyon egyedi eset lehet. Én 3x gariztattam az enyémet, első körben nem működött jól a közelségérzékelő fél év használat után és nem volt jó a power gomb, hektikusan működött. Alaplapot cseréltek szó nélkül. Amikor majd egy éves volt a Redmi Note4-em, akkor meg elkezdett sárgulni a kijelző, szintén szó nélkül cserélték, de a közelségérzékelő egyáltalán nem ment, amikor vissza kaptam a telót. Mondták, hogy küldik érte a futárt, az jött, elvitte, javították, vissza kaptam, tökéletes. Állítólag a szenzort körbeölelő kis gumipöcköt kifelejtették. És egyszer sem volt velük egy hajszálnyi bajom sem, csak a szervizidőn javíthatnának. Na meg a fórumon sem olvastam, hogy bárkinek baja lett volna velük.

(#105) kelly416 válasza t72killer (#6) üzenetére


kelly416
veterán

Igazából mond Neked valamit a miui? Na a színtiszta android pont azt jelenti, hogy miui és vonzatai mentes a telefon, csak pure droid van rajta, mintha nexus telefont vennél
A bloatware-re meg csak annyit, hogy kérlek mondd, melyik global xiaomi telefon milyen nevü app-ja tartozik ebbe a kategóriába, és megírjuk Neked, hogy van-e ezen, vagy nincs.

(#106) pengwin válasza t72killer (#16) üzenetére


pengwin
addikt

Mégis milyen Samsung telefon kap 3 évig frissítést?
Csak a csúcsmobilok, meg a túlárazott középkategória... de utóbbiból is csak azok, amik Android Enterprise készülékek.
Nem mellesleg a Xiaomi becsületesen frissíti a telefonjait, az alsóbb kategóriás készülékeik lényegesen több törődést élveznek, mint a konkurencia. Legfeljebb a régebbi készülékeik nem első körben frissülnek, hanem pár hónappal később.

(#18) mediumgecso
Ez akkor lenne jogos, ha a "nagy márkák" hasonló, de drágább készülékeinek nem lennének ilyen hibái... de azoknak is van valami baja.

[ Szerkesztve ]

Üdv, pengwin

(#107) 590227


590227
aktív tag

(#108) szabi__memo válasza 590227 (#107) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Nagy kár az akksiért. Kb ugyanaz mint a note 5 csak $100 drágább...

Abból kellett volna Android One

(#109) 590227 válasza szabi__memo (#108) üzenetére


590227
aktív tag

Igen!Közben lett saját topikja a készüléknek.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.