Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bigadam94


bigadam94
tag

Basszus, most már muszáj vennem egy X360-at.. :D

GAMERS szerkesztő, hétköznapi szuperhős, képregény-addikt

(#2) FefeeX


FefeeX
veterán

Én pont az ellentétes oldalt várom, mert a SF4 motorja nem olyan jó, nem dinamikusak az emberek mozgásai, olyan meseszerű az egész, mondjuk egész jól néz ki Kazuya a belépő intró videóban, de eléggé el lett "sztrítfájteresítve" a mozgása. Hwoarang a kedvenc, de nem szeretnék vele lövöldözni meg varázsolgatni...
Szóval azért tuti kipróbálom majd, de a másik oldal jobban érdekel, jó kis darkos verjük el jól Ryu-t, aki már dinamikusan mozog, és nem tud lövöldözni, hanem szuperkombókat nyom kézzel-lábbal :)

(#3) sptkyle válasza FefeeX (#2) üzenetére


sptkyle
senior tag

Csatlakozom.
Nem tetszik a SF4 látványvilága, mozgása.
Detto. Hwoarang a tuti. :)
Várjuk kiváncsian mi sül ki a dolgokból.
Nem lett mostanában kicsit sok ilyen "vegyes" játék? Ugy értem, hogy összeeresztenek 2 klasszikust, aztán majd lesz belőle valami..
Soul Calibur-t be kellett volna még venni 3.nak . :C

"Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

(#4) james001


james001
veterán

jóféle dehát 2012? :Y
Jin benne legyen ám mert morcos leszek a Capcom-ra meg a Namco-ra :((( :DDD

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#5) Gude


Gude
senior tag

JIN kötelező karakter :R Nekem bejött a SF4 pontosan a látvány miatt.

Ha leöltétek az utólsó vadat,ha kivágtátok az utólsó fát,ha megmérgeztétek az utolsó folyót,majd rájöttök,hogy a pénzt nem lehet megenni. -indián mondás-

(#6) bigadam94 válasza sptkyle (#3) üzenetére


bigadam94
tag

A "vegyes" játékok kapcsán: addig örülj, amíg nincs Harry Potter vs. Star Wars.. :DD

GAMERS szerkesztő, hétköznapi szuperhős, képregény-addikt

(#7) FefeeX válasza sptkyle (#3) üzenetére


FefeeX
veterán

Még Christie és Eddy akik közel állnak hozzám :) (no meg Paul és Steve) - az a baj az ilyen játékokkal, főleg ha ennyire különböző stílus, hogy sok karakter kimarad (lásd MK vs DC) - és sokan szomorkodnak majd...
Marvel vs Capcom kicsit gagyi hatású szerintem, minden esetre azért majd bepróbálom.

Soul Caliburban mióta van egyébként Heihachi? Csak mert mondjuk csak a legújabb van meg boxra, nem is játszottam még sokat vele, de tegnap a játékteremben valami SC gépen láttam a toplistát, és rajt volt egy Heihachi... :)

(#8) Gude


Gude
senior tag

:U Darth Vader VS Voldemort??? :DD

[ Szerkesztve ]

Ha leöltétek az utólsó vadat,ha kivágtátok az utólsó fát,ha megmérgeztétek az utolsó folyót,majd rájöttök,hogy a pénzt nem lehet megenni. -indián mondás-

(#9) FefeeX válasza bigadam94 (#6) üzenetére


FefeeX
veterán

Starcraft vs Tekken :P

(#10) TazLeacher válasza bigadam94 (#6) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Penge vs. Alkonyat... :DDD

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#11) james001


james001
veterán

tényleg egy Pac-Man vs Megaman? :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#12) FefeeX válasza TazLeacher (#10) üzenetére


FefeeX
veterán

Jólenne, filmben főleg, hogy a csajok lássanak valami normális vámpírost :P

(#13) elithun válasza Gude (#5) üzenetére


elithun
őstag

Én a Tekken 4-re kiábrándultam Jin-ből, ha nincs ugró-pörgő rúgás akkor nincs character usage sem. :(

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.