Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Patice


Patice
nagyúr

"...két év garanciával..."

:DDD :DDD :DDD

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#2) liksoft


liksoft
nagyúr

A támogatás esetleg adatmentést is tartalmaz a 2 év alatt? :B

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#3) TeeJay


TeeJay
félisten

ezt egy EVO Plus kártya röhögve túlteljesíti olcsóbban... Ott a128GB tud 100/90MB-ot és U3-as

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#4) MaxxDamage


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Canvas React 120 hó garival vettem (512GB) még tavaly... szóval ilyen, köszi de inkább kihagyom/kihagynám. Azért köszi a cikket! :R

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#5) kakuk.tamas válasza MaxxDamage (#4) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Szarul jártál, mert a dobozon rajta a végtelen jel, vagyis örökélet gari van rá. :D

[ Szerkesztve ]

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#6) MaxxDamage válasza kakuk.tamas (#5) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Mind1!
Örülök, ha 10 év múlva még élek majd :P :K ;]
Azért köszi! :R
Amúgy meg gyártóval tudom rendezni, számla meg minden rendelkezésre áll. ;)

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#7) kakuk.tamas válasza MaxxDamage (#6) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Ha már csak 9 évig szolgál ki, akkor megérte. És én ilyen esetben inkább megtisztelném a gyártót azzal, hogy veszek másikat.

"Örülök, ha 10 év múlva még élek majd"

Ilyet még viccnek se mondunk. Nehogy a memókártya túléljen. :D :R

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#8) Reggie0


Reggie0
félisten

Nekem eddig sem mentek tonkre a muszerfalban levo kartyak.

(#9) Macilaci457


Macilaci457
őstag

Eddig is volt az Industrial széria, arra sem volt élettartam garancia, csak azt hiszem 5 év.
A többi gyártónak pedig a garancia feltételeit is érdemes megnézni, mert pl. autós kamerában használva az élettartam garancia elvész... ezért vannak a specializált memóriakártyák, és azért van rá rövidebb garancia. :K

(#10) prabhu válasza Patice (#1) üzenetére


prabhu
senior tag

Nekem is rögtön ez tűnt fel...

(#11) *Ropi* válasza liksoft (#2) üzenetére


*Ropi*
félisten

Nekem is az jutott eszembe róla elsőként, hogy végre eléri más gyártók átlagos kártyáinak a megbízhatósági szintjét? :))

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#12) fRooStzzZ válasza kakuk.tamas (#7) üzenetére


fRooStzzZ
senior tag

Ilyet még viccnek se mondunk. Nehogy a memókártya túléljen
Mai világban minden megtörténhet sajnos, de igazad van nem szabad ilyeneket írni....
Hidd el, az elmúlt 2 évben nagyon sok mindent láttam, és nekem is gyanus, hogy egy mostani memória kártya engem is túl fog élni.. és mondom ezt 3X közepén 21 hónapos szívtranszplant után..

De hogy ON is legyen, én is keresgélek egy 256-512-es gyors kártyát (elgalábbis írás terén). de még nem tudom melyiket vegyem. most egy 32-es evo-m van, de évek óta csak megy a mentés, mert állandóan kopik a hely és mindent a gépről kell guberálnom ha valamit szeretnék.
Telefonon nem szívesen tárolok anyagokat hiába 128gb, mert biztos akkor romlik el a telefon, ha olyan dolog van rajta amiről épp nincs mentés.

(#13) Atocha válasza TeeJay (#3) üzenetére


Atocha
senior tag

Gondolom az leesett, hogy ez "Strapabíró", mig az EVO nem biztos...

Nem vagyunk mások, mint egy szemvillanásig emberi alakot öltő csillagpor!

(#14) TeeJay válasza Atocha (#13) üzenetére


TeeJay
félisten

az EVO is minden álló nézd meg :D
és még gyorsabb is
sőt nyakamat rá hogy még a NAND is hasonló ezekben
csak egyiket eladják sima normál SD-nek másikat meg hiper szuper SD-nek
melyik SD kártya nem bír ki 1méter víz alatt egy napot? ezek teljesen zárt kártyák semmi sem árt neki
de biztos jobb ez
mondom van pár 64 meg 128gigás EVO Plus-om és bőven hozzák a 100/60MB és 100/90MB sebességet

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#15) kromatika


kromatika
veterán

Nem győzött meg engem sem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.