Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Dr. Akula válasza Nimrod (#50) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Az igen.

(#52) ruti


ruti
Közösségépítő

a cikkhez: "bizonyos pálya bizonyos részei szétlőhetők lesznek...olyan helyen is védenünk kell a bázist, ahol addig védett minket egy jó nagy adag szikla" --->
ha emlékeztek, a wc2-ben volt előszőr hasonló: a fél-fix tereptárgyak (fák) kirobbanthatók voltak, tehát ha vki erdőt használt védelemül, belefuthatott olyan szituba, hogy demol. squad-dal kirobbantották körülötte a fixnek hitt védelmet (parassztal kitermelni a fát csatában a másik bázisa körül ugye elég reménytelen, vagy a védő amatőrségét mutatja :) )

gratulálok a "beharangozóhoz" :R
ezek szerint sokan várjuk, jól van... ;)

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#53) ruti


ruti
Közösségépítő

a balanszozás-témához:
a wc2-ben a balanszozás úgy sikerült, hogy az egységmegfeleltetés "másolással és átöltöztetéssel" történt
a sc-ban 3 fajt sikerült tökéletenes kiegyensúlyzoni, jobban, amit én az általam játszott összes rts-ben nem tapasztaltam
senki nem indul handicap-pel, ha ismeri az összes képességét a fajának
ez kell maradjon az sc védjegye, és ezért ezt játszák világszerte bajnokságban, mert látványos, változatos, nincsenek sablonok, minden az egységhasználaton áll vagy bukik
ezért a blizzard a király
és ezért érdemes várni rájuk éveket...

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#54) _ocsisajt válasza FefeeX (#45) üzenetére


_ocsisajt
őstag

mutatok egy pimpest peldat, hogy miert butasag a bebetonozos elmeleted... katt

tudom bele fogsz kotni, hogy nem volt 327 turret... igen, csak az analogiara akartam ramutatni ;)

(uristen, ennyi hozzaertot! azert igencsak jokat nevetek a hszeken :DDD )

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#55) _ocsisajt válasza ruti (#53) üzenetére


_ocsisajt
őstag

ennyi!

kiveve az utolso mondatod :DDD (nekem eddig az scII nem tetszik, oltasotok le mert HC 1 fan vagyok aki minden pro koreai meccset megnez, de ez nekem eddig gyenge :( )

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#56) Ant@ válasza _ocsisajt (#54) üzenetére


Ant@
senior tag

Ezt most nem egésszen értem. Csávónak gyakorlatilag semmi védelme nem volt földi egységek ellen.

(#57) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

Hú....:Y
Sose szerettem az SC sorozatot, de ez az SCII-es fight-video meghozta a kedvemet :B Sztem is minőségi írás. Grat és köszönet érte! :R

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#58) Nunder


Nunder
őstag

Az írás remek, a játék nálam a várom mint a Messiást kategória. Nem fogok benne csalódni, csak akkor egy kicsit, ha a LAN támogatás tényleg nem jön össze. De azért még reménykedek.

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#59) smithi19


smithi19
csendes tag

Üdv!
Valaki tudja már a pontos idejét az SCII kiadásának?
Már egy fél éve epekedve várom, hogy történjen valami...remélem minél hamarabb élvezhetem majd a zerg barátaim társaságát.
Tisztelet jár a cikk írójának :R :R :R :R :R

Samsung Galaxy Note III :) Az erő már velem van ^_^

(#60) ChromeX válasza smithi19 (#59) üzenetére


ChromeX
addikt

hát 2010 első negyedévében jön de a zergek campaignja csak rá egy évre jön

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#61) Dr. Akula válasza _ocsisajt (#54) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Ez épp arra példa hogy jól bebetonozta magát a csávó, és nem lehet onnan kirobbantani. ~~

(#62) bélanéni


bélanéni
őstag

Annyi hibát felfedztem, hogy nem 2008-ban (tavaly), hanem 2007 tavaszán jelentették be az SC2-t.
D3, SC2 HATALMAS lesz, az már biztos. Addig is ajánlom mindenkinek WoW-ot, ha nem tudja csillapítani a Blizzard-játékok iránti szomját. Én 2006. óta először újra nekiálltam, de csak módjával. :DDD Továbbá WC3-at is nyomom mellette, iszonyat penge mindkettő. :R

Valaki írta, hogy már iszonyatosan várja SC2-t és D3-at, pedig szinte nem is játszik semmivel. Én is így vagyok vele, se időm se kedvem nincs már a mai game-khez, biztos a koromnál fogva változott az érdeklődésem. Viszont semmit nem várok jobban mint a fenti 2 game-t. Na meg az új Blizzard MMO-t egy röpke 80-100 óra "próbálgatás" erejéig :DDD Ilyenek ezek a Blizzard játékok, franc beléjük!!

[ Szerkesztve ]

Ha mindig igazat mondasz, semmire sem kell emlékezned.

(#63) bélanéni válasza ChromeX (#60) üzenetére


bélanéni
őstag

Úgy tudom, hogy a hivatalos közlemény szerint 2010 első felében jön. De ez sem 100%. Viszont az igaz, hogy a Zerg és Protoss kampány kiegészítő lemez formájában jön nyomott árakon kb. évente. Továbbá a D3 2011-ben jön, várhatóan az év első felében. Ehhez is több kiegészítőt terveznek, ugyancsak kb. évenkénti kiadással. mi lesz itt 2015-ig :O

Ha mindig igazat mondasz, semmire sem kell emlékezned.

(#64) FefeeX válasza _ocsisajt (#54) üzenetére


FefeeX
veterán

Jajj már, ez mekkora nulla, reaver droppal is hasonlóan gyorsan ki lehetett volna pumpálni... De látszik, hogy TAhoz nem értesz, mert akkor nem írsz és linkelsz ilyeneket, én csak az analógiára akartam rámutatni, a nagy pattogós összehasonlítások miatt...

(#65) sh4d0w válasza FefeeX (#45) üzenetére


sh4d0w
félisten
LOGOUT blog

Mint SC-fan, szólok, hogy 2-3 köteléknyi corsair ezt a védelmet kinyitja. Első kötelékkel lefogok néhány fotont, aztán a résen beküldöm a carrierekre a másik 1-2 köteléket, amik kb. 20 mp alatt végeznek az anyahajókkal. Innentől fogva azt droppolok be, amit akarok, pl. a lenti videóban látható Arbiterrel. :DDD

No offense!

https://www.coreinfinity.tech

(#66) RandomGosu


RandomGosu
senior tag

perfect cikk, minden kivan dolgozva koszonjuk szepen.

amugy meg 2006ba is mar pletykaltak arrol hogy "hamarosan" sc2

(#67) BemAnyó


BemAnyó
senior tag

most a Multi az csak és kizárólag Battlenet-es lesz végül, vagy lesz LAN is ?

(#68) FefeeX válasza sh4d0w (#65) üzenetére


FefeeX
veterán

Persze, földön is be lehet menni hidrákkal meg köddel... 100%os védelem nincs, csak az összehasonlítás más, megint :) Szóval arról volt szó, a TA-ban lehet, itt nem, én azt mondom, játékos erősségétől függően, itt jobban lehet betonozni mint ott. De persze, mindig, mindenhol mindennek megvan az ellenfele, meg a lehetőség kifüstölésre, különben unalmas is lenne a játék (guardiannel meg devourerrel is meg lehet pakolni a telitornyosítást (és talán még a pilonok kilövése is elég)

(#69) FefeeX válasza BemAnyó (#67) üzenetére


FefeeX
veterán

Valami olyan volt az uccsó hír, hogy bnetes segítséggel lehet lanozni, ergo be kell jelentkezni, hogy lanozhass (need online + origi game)

(#70) sh4d0w válasza FefeeX (#68) üzenetére


sh4d0w
félisten
LOGOUT blog

Én meg gondoltam, hogy fejben játszunk egy picit :DDD

https://www.coreinfinity.tech

(#71) Isee válasza FefeeX (#68) üzenetére


Isee
senior tag

Hát igen, mondjuk a fentébb linkelt videóban a terrannak nem sok mindene volt az scv-k körül :D
1-2 bunker, ghost meg wraith lehet kelletett volna oda:K

Rátérve a betonozásra, mindig is toss-os voltam, droppvédelem probe-okra általában elég volt egy pár canon (jó sok, kaptam is bneten a "canon lama" dumákat miatta :DD ), de nem egyszer volt hogy 2 zealottal meg 1 templarral bekaptam rendesen a stormot, és egyszer csak 1 db probe-om nem volt, pedig mellette majdnem limiten voltam, és épp attackhoz készülődtem.
Ezért van az, hogy az sc egy olyan játék amiben nincs az hogy nincs (kivéve a fastest mapokat, ahol lezúznak 3v1-ben, 3n3 game-nél 2 perc alatt a noobok), mindenre van méreg és mindenre van gyógyszer. Csak meg kell találni :R

[ Szerkesztve ]

"...But, before your President decides, please ask him this: What if we leave... and you're wrong?" (Optimus Prime ~ TF2)

(#72) FefeeX válasza sh4d0w (#70) üzenetére


FefeeX
veterán

Játszhatunk gépen is, bár mivel már egy éve nem játszottam kb, tuti te nyernél :)

Isee: fastest más tészta, de imádtam azt is... Nem kell 3 ember egy bezúzúsához... 2v2-t szerettem igazán, főleg hogy volt egy hasonló stratéga barátom... Sok nyerő stratégia lehet, főleg az arra fel nem készültek ellen... Canon rush :)

[ Szerkesztve ]

(#73) Isee válasza FefeeX (#72) üzenetére


Isee
senior tag

a canon rush az egy szemét dolog, de természetesen benne van a nyerési lehetőség és a rizikó is. :K
2v2-ben a gyors támadást még meg lehet fogni (2 zerg összehangolt rusht már nehezen), legalábbis addig amig jön a help, de 3v3-at, ha 3 toss az ellen, akkor 3*8 zealat 1 ember nem tud megfogni (fajtól függetlenül).
Egyszer láttam olyat 1v1-be, hogy az ellen terran olyat csinált, amilyet nemsűrűn láttam addig. Lost Temple, tossal voltam, attack 4 zealaval. Előtte gyors probe ellen-keresés. terran enemy megvan kb 3 marinnal. go támadni, és a kis feljárónál nem tudtak felmenni a zealotok, de a marinok pirították őket. később derült ki, feljáróba 2 scv berakva, föléjük meg egy barakk :D
5 perc mulva jött a marine+tank dropp :O
Lényeg a lényeg, nyerő taktika nincsen a starcraftban. és ettől olyan szép :D

[ Szerkesztve ]

"...But, before your President decides, please ask him this: What if we leave... and you're wrong?" (Optimus Prime ~ TF2)

(#74) sh4d0w válasza FefeeX (#72) üzenetére


sh4d0w
félisten
LOGOUT blog

Én szintén zenész, de már gondolkodtam rajta, hogy feltolom és nekiállok kicsit felfrissíteni az ismereteimet :D

https://www.coreinfinity.tech

(#75) RandomGosu válasza Isee (#73) üzenetére


RandomGosu
senior tag

ha 12lingre gondolsz a zergrusshal akkor terrával egyszerüen kilehet védeni bunker + scv stackkal.

(#76) Isee válasza RandomGosu (#75) üzenetére


Isee
senior tag

igen arra gondoltam, de hozzátettem, hogy összehangolt rush-sal :D
pl 8-9 ling bunkerre 3-4 scv-re :K és akkor onnantól bukó a dolog. kipróbáltuk nem egyszer. :R

"...But, before your President decides, please ask him this: What if we leave... and you're wrong?" (Optimus Prime ~ TF2)

(#77) RandomGosu válasza Isee (#76) üzenetére


RandomGosu
senior tag

stack javítás és támadás? azzal próbáltátok mertaz fontos a védelemhez

(#78) KrAt


KrAt
veterán

Most játszok SC1-el BNET-en, és egy FA News nevű ember kreált egy blizzard logós mapnévvel ellátott pályát, hogy SC2 Beta in November.. Ez mennyire kamu?

(#79) KrAt válasza KrAt (#78) üzenetére


KrAt
veterán

Sőt, folyamatosan kreálta.. Újat és újat

(#80) SzuL válasza KrAt (#79) üzenetére


SzuL
tag

az csak "reklám". semmi értelme, vagy valóságalapja nincs az ilyeneknek.

a topicon meg egyre többet lehet nevetni :)

"Sose bízz olyan számítógépben, amit nem tudsz kidobni az ablakon!"

(#81) RandomGosu válasza KrAt (#78) üzenetére


RandomGosu
senior tag

van ehhez való bot most nem nevezem meg mert illegális ami blizz, op, ladder és egyéb jelet rakbe a map neve mellé.

(#82) frame>24


frame>24
addikt

Most olvasom csak, mik vannak még a hsz-ekben.
Hogy az lenne a kérdésem, nem gondoljátok, hogy kissé tré dolog a betornyozás?
Miből áll akkor a játékod, ha csak a építgeted a foton Kannont, annyi van már belőle, mint libaszarból a telepen (pláne, hogy bázist körbeépíteni vele, gyááááhh), vagy terran: bunkereket mögöttük tankkal, elé Supply depot, közé missile turret? (Zerggel nem lehet über védelemezni).
Ez game? Hát télleg cannon lama, mi a bevédekezős, betornyozós viselkedést a legszánalmasabb "taktikának" tartjuk, emelett, valami hihetetlen mennyiségű forrást lehet rá elszarni, miközben az ellen kezébe időt ad aktív egységek készítésére, (stacionárius védelemt ugye nem mozgatod.)
--->egy-egy kisebb védő klaszter az érzékeny pontokra OK, de teleharmatolni az egész bázist+minden költözőt, hááááát....

(Bocsánat, ha bántó, meg ismerem a vélemény párhuzamát a segglyukkal is, csak gondoltam megkérdem)

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#83) Isee válasza RandomGosu (#77) üzenetére


Isee
senior tag

nem mindig sikerült, de az esetek 80%-ban megvolt :K

Frame>24: Zerggel is lehet jó védelmet cisnálni csak sajnos idő kell hozzá (spore+sunken+lurker+defiler - swarm, és mindezek elé creep) ez hatásos védelem, de csak land unitokra (kivéve tank vagy reaver)

"...But, before your President decides, please ask him this: What if we leave... and you're wrong?" (Optimus Prime ~ TF2)

(#84) RandomGosu válasza frame>24 (#82) üzenetére


RandomGosu
senior tag

lehet hogy az mondod hogy canonozás az "lámaság" mint a legtöbb bw-hun1-sek is gyakran emlitik, de sokkal hasznosabb egyegy támadás kivédésére mint várni a gateből az unitokat.. csak azért hívják öket lámának mert nem tudják beverni...

szerk: off

[ Szerkesztve ]

(#85) FefeeX válasza RandomGosu (#84) üzenetére


FefeeX
veterán

Jah, a noobok agymenése, ne védekezz mert az lámaság... Mint akit körbeállnak 10en és megverik, de az ne üssön vissza mert az is lámaság... :)
Szánalom, hogy valami ellen nem tud tenni valaki, és ezért elkezdi a lámázást...

(#86) daninet


daninet
veterán

Továbbra is haragszom rájuk a Lan hiánya miatt. Ez ugyanolyan dolog lesz amikor eredeti programot használó júzerek törést tesznek fel, mert egyszerűen használhatóbb a játék...
Nálam ez egy nagy szálka a szememben. :(

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#87) luw2win


luw2win
őstag

hogy telik az idő :U
10 év jézusom

.“Azért nem jut olyan sok ember sehova az életben, mert a hátsó kertben keresgélik a négylevelű lóheréket.”

(#88) bizo13


bizo13
csendes tag

jó az első videnyóban a faszi :) :) :)

(#89) nevo válasza luw2win (#87) üzenetére


nevo
aktív tag

hát igen 10 év, de a legnagyobb poén hogy az első részhez még a mai napig is jönnek ki hivatalos javítások :C

(#90) nevo


nevo
aktív tag

a másik legnagyobb poén pedig az lesz, hogy már megint elhúzzák majd egy évet, talán 11-re játszhatunk a demoval :F

(#91) CSiMi_


CSiMi_
tag

Szeva! Én nem tudom, hogy vagytok vele, de szerintem nagyon jó játék lessz, de a Terrannál a az a nagy góliát, vagy nem tudom mi, így első ránézésre, egy undorító japán mangaszüleménynek tűnik!

EP45 DS3, E8400 E0 (3,78 GHz), OCZ reaper 4GB kit (5-5-5-12 (1120 MHz)), Zotac GTX 260, OCZ 500W-táp Razer DeathAdder v2 (3500dpi), Logitech G35, LG flatron 22' 1080p .

(#92) CSiMi_ válasza nevo (#89) üzenetére


CSiMi_
tag

Hát igen, ez nem EA games, itt évek múltán is adnak a játékra! Nem pedig úgyhagyják, hogy eleméssze, az idő, a buggok, és a sok cheater!

EP45 DS3, E8400 E0 (3,78 GHz), OCZ reaper 4GB kit (5-5-5-12 (1120 MHz)), Zotac GTX 260, OCZ 500W-táp Razer DeathAdder v2 (3500dpi), Logitech G35, LG flatron 22' 1080p .

(#93) phanzetomox válasza CSiMi_ (#91) üzenetére


phanzetomox
őstag

(#94) CSiMi_


CSiMi_
tag

Ja, de szerintem ők is egyetértenének, hogy nem illik a játék környezetébe!

EP45 DS3, E8400 E0 (3,78 GHz), OCZ reaper 4GB kit (5-5-5-12 (1120 MHz)), Zotac GTX 260, OCZ 500W-táp Razer DeathAdder v2 (3500dpi), Logitech G35, LG flatron 22' 1080p .

(#95) nevo válasza CSiMi_ (#92) üzenetére


nevo
aktív tag

az biztos, nem sok olyan játékot tudsz mutatni ami már ennyi idős és még ilyen élvezettel ül le elé az ember és játszik órákat akár lanpartyn vagy csak single módban

(#96) redbull86


redbull86
aktív tag

Igazatok van nagyon nagy kultusza van a játéknak.
Ez valóban olyan games amit szívesen játszik az ember.
Valóban kicsit túlzottan el húzzák az időt sajnos,.
és ezzel a közönséget nagyon ki éheztették már.
Rosz hallani hogy még mindíg nincs kész és még 1 demót sem tudtak ki adni,.. :(
Bezzeg rengeteg olyan videó van ahol jáccanak vele,.. :((
Talán mér a Red alert 2 amit még szivesen elő veszek :))

Asrock fatality b250 I7-7700T 16Gb 2400Mhz GTX 1060 6Gb Be quiet Shadow rock 2

(#97) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Utolsó videó removed by the júzer:(

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#98) Wolverine válasza redbull86 (#96) üzenetére


Wolverine
félisten

A Blizzard dolgozik rajta. Múlt héten pl. Moszkvában jártak vele egy kiállításon...

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#99) redbull86


redbull86
aktív tag

Nem tartom valószínűnek hogy ide is el fognak jönni bemutatni.
Pedig jó lenne vagy legalább egy demót ki adhatnának már belőle,..

[ Szerkesztve ]

Asrock fatality b250 I7-7700T 16Gb 2400Mhz GTX 1060 6Gb Be quiet Shadow rock 2

(#100) iBlast


iBlast
aktív tag

jó játék...de ez ge**ség a blizzard részéről, hogy 3x kiadják más kampánnyal...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.