Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#45) FefeeX válasza Hugo85 (#44) üzenetére


FefeeX
veterán

Ha körberakod fotonnal a bázisod protossnál, és beteszel még 4 carriert a közepébe, azt egységlimiten belül szinte lehetetlen leverni... Persze, nem ilyen egyszerű a dolog, de mégis, sokkal könnyebb ott szinte tökéletes védelmet csinálni...

TA: szerintem érdemesebb lenne ezt nem itt megvitatni :) Csináltam még anno a játéknak topicot, de sajna senki nem talált oda... Perdi ezekről szívesen beszélgetnék, tapasztalat az van... :) Mikor 10 fúziós erőművet kell eltenned, és törekszel nem óriási bázist építeni, akkor már sanszos, hogy sokmindent magával visz a robbanás... De mondom, persze, az atomos repcsiig nagyon jól ment a defenzív taktika (ja meg volt atomos teherautó is, radar jammerrel, az is nagyot üt :) ), minden haver utálta hogy körbeépítettem magam 3 vastagságú fallal (mivel míg azt lebontja már majdnem tuti hogy észreveszem :) ) Bertát meg nem a bázisodba kell építeni, hanem az ellenséghez közel, lehetőleg többet, több dombra... Volt, hogy 3ból kettőt meg is talált építés közben... (ezt én is úgy lestem el, erre addig nem is gondoltam, mire lett volna elég seregem leszedni (jól bevédte) már a fő cuccaim mind leépítették)

Ja igen, commandert bereptetni az ellenfélhez sem rossz megoldás, DGun a másik commanderjére lehetőleg a bázisa közepén, azt szevasz :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.