Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) keIdor


keIdor
titán

A bűnösöknek bűnhődniük kell!

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#2) Sub-ZeRo


Sub-ZeRo
nagyúr

Sosem értettem miért kell csalni egy játékban... Jó, egy játékban én is csaltam, a Max Payne 2-ben, de az nem multis. :B :DDD
De akik cod4-6, css-ben is nyomják. :( Tanuljon meg játszani inkább...
Meg tényleg nem csak magával b@szik ki (banned by server :DDD ), hanem a többi játékát is elrontja.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#3) FefeeX


FefeeX
veterán

Elnyerték a méltó jutalmukat. Remélhetőleg egyébként tényleg csak az kapott, aki megérdemelte, mert ilyenkor azért eszembe jut a pár hiba, amit mivel nem vagyunk tökéletesek, képesek vagyunk elkövetni...

BAN az insane computernek is, mert kb két hete már az is csal szerintem. Annak ellenére kapja a mineralt meg a gázt, hogy az összes csicskása 2 percig az enyémet kergeti...

(#4) mephi666


mephi666
nagyúr

ez a kép illik ide szerintem:

;] legszebb öröm a káröröm... főleg, ha meg is érdemli a sok kis p*csfejű ;] (utálom a büdös csítereket)

#5: persze én is az online játékosokra gondoltam, hogy ott gusztustalan a csalás... single-ben mindenki azt csinál viszont, amit akar... senki más játékélményét nem vágja haza... (maximum a sajátját... saját bőrömön tapasztaltam... ha csalással csináltam meg valamit: nem volt kihívás és gyorsan ellaposodott a játék... viszont, ha csalás nélkül a kemény helyzeteket megoldottam, akkor az jó érzéssel töltött el... :B pl anno undying-ban a faluból, ismerősök közül én tudtam egyedül elintézni a főboss-t, csít nélkül... büszke is voltam rá ;] )

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#5) Ősember válasza Sub-ZeRo (#2) üzenetére


Ősember
őstag

single playerben mindenki azt csinál, amit akar :) de aki ezt online műveli az meg is érdemli, hogy kitiltsák!

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

(#6) Sicilian


Sicilian
addikt

"A bűn nem kifizetődő" :DDD

nothing is true everything is permitted..

(#7) Ateszzero


Ateszzero
őstag

Köszönjük ÓÓ hatalmas BANHAMMER. :R :R :R :R :R :R :R

(#8) Dyingsoul


Dyingsoul
veterán

Megérdemelték. Ne tegyék már tönkre mások játékát a kis hülye pöcsfejek. Remélem magyar is volt köztük és most olvassa a kommenteket is.

[ Szerkesztve ]

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#9) olbaidhun válasza mephi666 (#4) üzenetére


olbaidhun
őstag

Szerintem meg ez a kép illik ide..

Egyébként megérdemelték!

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#10) keIdor


keIdor
titán

bankalapacs

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#11) aDM|RaL^


aDM|RaL^
őstag

Thor. He is here.

http://www.flickr.com/photos/dmrl - http://dmrl.hu - Spectrum ZX 48k

(#12) #51736960


#51736960
törölt tag

abszolút jól tették, hadd hulljon a férgese...
ami egy kicsit elgondolkodtató, hogy mióta megy már a sc2, és csak most léptek, ergo a csalók már hetek óta keserítik a többiek életét.
szvsz ilyen téren kurva lassan reagál a blizz, pölö a warcraftban is hiába jelentek egy goldspammert, következő nap még ugyanazon a néven spammeli tele a csatornákat :(

mindegy, a lényeg az, hogy ezeket a kitiltásokat folyamatosan, és AZONNAL kellene csinálni, nem kampányjelleggel...

[ Szerkesztve ]

(#13) mephi666 válasza #51736960 (#12) üzenetére


mephi666
nagyúr

itt van a teljesen logikus magyarázatom az előző sc2-csíter-bannolós hírből:

tessék

anyagi-szempontból így éri meg legjobban a blizzardnak :)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#14) #51736960 válasza mephi666 (#13) üzenetére


#51736960
törölt tag

bazz azt hittem, valami értelmeset írtál :))

amúgy az előző postomban "goldspammert" írtam, de igazából goldsellert akartam...

(#15) sith7


sith7
nagyúr

Megérdemelték :K

(#16) P00By válasza aDM|RaL^ (#11) üzenetére


P00By
nagyúr

(#17) menalcas


menalcas
őstag

Korrekt megoldás minden játékban így kéne büntetni, csak az a baj hogy a legtöbb játékban kiszűrni is nehéz őket bármennyire is egyértelmű a vétség .

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el a pendrive-ot.

(#18) Wolverine válasza #51736960 (#12) üzenetére


Wolverine
félisten

Minden ilyen bejelentést először ellenőriznek, nehogy véletlenül olyasvalaki essen áldozatául, akinek nincs köze a goldsellerekhez vagy a cheaterekhez. A Blizz mindig kampányszerűen bannol, és sosem kispályáznak ilyenkor :)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#19) wikings2


wikings2
őstag

Meg is érdemlik....
Én is egyszer csaltam, és meg is volt a hatása:)
Azóta antiCheat :)

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#20) .Oldman.


.Oldman.
tag

Jól tették, remélem csak arra érdemes emberek kerültek "kalapács alá" !!

Egy kérdés?
Milyen jellegű csalás lehetséges SC2-ben?

(#21) rupert


rupert
tag

Nagyon helyes! Sűrűbben kellene razziázniuk.(bár akkor lehet nem maradna játékosuk :DDD )

MSI B450 Tomahawk Max, Ryzen 7 3700x, 2*8 GB G.skill Trident Z Neo, 500 GB Samsung Evo 860, Seasonic Focus Plus Gold 650W, Asus RTX 2060 ROG Strix OC, Cooler Master Masterkeys Pro L RGB, Logitech G403 Wireless, Deepcool Kendomen, Alienware AW2518HF 1080p 24" 240Hz, PS4 500GB, LG 42LF652V

(#22) bpx válasza .Oldman. (#20) üzenetére


bpx
őstag

maphack (látod az egész mapot és az ellenfelet is), makrók (bár ilyet még nem láttam a második részben)
volt olyan is, aki a kamerát rakta abszolút felülnézetbe, így sokkal többet látott egyszerre a pályából
drophack (ellenfél disconnectet kap = auto win)
ezen kívül a kliens buherálása sem megengedett

(#23) banhammer


banhammer
veterán

Lecsaptam!

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#24) .Oldman. válasza bpx (#22) üzenetére


.Oldman.
tag

Szia,

Köszi a segítséget!

Valóban előnyhöz juttatja ez a dolog a félt - a ban jogos!

.om.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.