Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) flexxx2


flexxx2
őstag

Vegye is meg az, akinek még tetszenek a mostani ultra gyenge SW filmek,sorozatok.

(#2) HThomas válasza flexxx2 (#1) üzenetére


HThomas
senior tag
LOGOUT blog (1)

Sajnos nem látok a távon olyan gombot, amit megnyomva indul rögtön az eredeti trilógia :D

(#3) bteebi


bteebi
veterán

Egy extra ezresért a hülyéknek is megéri. Vagyis hát elsősorban nekik...

Én mondjuk tennék bele ilyen extrákat, hogy pl. bekapcsoláskor Darth Vader lihegését lehetne hallani, vagy mondjuk azt, hogy "may the remote be with you", vagy "it's a trap", kikapcsoláskor meg mondjuk Palpatin kacagását (habár... inkább bekapcsoláskor). A funkciógombok megnyomásának meg lehetne olyan hangja, mint az X fightereknek. Vagy épp Csubakka/R2D2 hangja.

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#4) flexxx2 válasza bteebi (#3) üzenetére


flexxx2
őstag

Ennyire már nem futotta nekik, akkor még 1 ezrest rá kellett volna dobni az árra.

(#5) #72042496


#72042496
törölt tag

"Azt sajnos nem tudni, hogy búg-e, azt viszont biztos, hogy amikor a tévét bekapcsolja valaki, akkor úgy kezd szuszogni, mint Darth Vader."

***


Termékoldal, ha érdekel valakit.

[ Szerkesztve ]

(#6) Bounti válasza bteebi (#3) üzenetére


Bounti
aktív tag

Én ugyan Trekkes vagyok, de ez (az ötleteid) tetszik! :DD

[ Szerkesztve ]

Ha a halál árnyékának völgyében járok is, nem félek a gonosztól... Mert én vagyok a völgyben a legesleggonoszabb!

(#7) Acélfarkas


Acélfarkas
senior tag

Az sosem szuszogás volt, hanem inkább asztmás lassú lihegés.

"Nem kérdőjeleztem meg, hogy hülyeséget mondasz!"

(#8) FollowTheORI válasza HThomas (#2) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Jah hát ilyennél a minimum az lenne, hogy ROM-ba égetve ott van benne az összes film örökre, UHD-ben. :D

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#9) Piftuka válasza HThomas (#2) üzenetére


Piftuka
veterán

:K

Viccen kívül... egy ilyen szetthez "extra tartalomként" minimum dukálna egy sehol máshol meg nem vásárolható, különleges "Star Wars gyűjtemény" 4K BD kiadás is.

"Aquila non captat muscas."

(#10) heavygrip


heavygrip
aktív tag

Én azt nem értem hogy ezen a Tv n miért megy teljes képernyőn egy adott, jelen esetben az OBI van sorozat? Más oldalakon pont olvastam a tv ről, képet tettek fel,hogy teljes képernyőn nézik.... Vagy ez beállítás kérdése? Tv függő? Laikus vagyok ebben a témában.

They are rage,brutal, without mercy,but you,you will be worse, Rip and Tear until it is done.

(#11) Viktor S


Viktor S
csendes tag

Ez alapján a távnak is van hangja:

"wield a Star Wars™ Magic Remote that moves and sounds like your own personal lightsaber"

(#12) fecke78 válasza Viktor S (#11) üzenetére


fecke78
senior tag

Majd ha OBI ban lehet kapni

(#13) konzumpro válasza bteebi (#3) üzenetére


konzumpro
senior tag

Nálam a régi hifiszekrénynek van Csubakka hangja amikor becsukódik az üvegajtaja.

(#14) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Vajon mi történik mikor a 66-os csatornát beütöd a távon? :D

#13konzumpro: True :D Nagymamám konyhai kredenc ajtaja is produkálja.

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#15) hallerlaller


hallerlaller
addikt

az ott ambilight a hátulján?

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#16) Duree


Duree
veterán

Már csak ez hiányzott.

duree54

(#17) Zé.


Zé.
tag

A Star Wars témáról nekem a térhatású technológia kérdése merül fel!
A bő tíz évvel ezelőtti TV-s próbálkozás zsákutca volt. De az emberek
régi vágya a természetesebb képi látvány, lásd az IMEX - 3D filmeket, mozit...
Az idei 4K-s TV technológia tökéletesítette a FULL- HD-s filmek felkonvertálását
4K minőségre. Az élvezhető térhatású filmhez jóval nagyobb felbontás kell,
lásd az említett IMAX rendszert. Egy új szabvánnyal, a rendelkezésre álló
technológiával nem lehetne egy új térhatású TV szabványt megalkotni?...

Ebben a cikkben ez utópiának tűnik, de a technológia gyorsulva fejlődik,
a nagy sávszélességű optikai hálózatok folyamatosan épülnek.
A fizetős streaming általánossá válásával az otthoni rögzítés problémája
kiesett. A szemüveg nélküli térhatás előállítását is megoldották.
Mikor lesz újra térhatású TV vagy monitor ?... :F

(#18) Acélfarkas válasza Zé. (#17) üzenetére


Acélfarkas
senior tag

Mikor valamelyik nagy gyártó el kezdi tolni/LG, Samsung, nagyobb kínaiak/. Akkor majd a többiek is követik.

"Nem kérdőjeleztem meg, hogy hülyeséget mondasz!"

(#19) balaaazs


balaaazs
senior tag

Az a baj ezekkel a tematikus termékekkel, hogy ez mindig tematikus lesz, akkor is amikor már kvára unod a star warst :D bezzeg amikor régen a windowsra témákat raktunk, azt le tudtad szedni pár hét múlva, amikor rájöttél, hogy nem is olyan menő a mátrix

¯\_(ツ)_/¯

(#20) #52931072 válasza flexxx2 (#1) üzenetére


#52931072
törölt tag

Hát én végignéztem a sorikat. A mandalórival kezdtem, aztán megnéztem a többit is. Elég kellemetlen volt, így hogy láttam mindhármat, a másik kettőhöz képest a mandalóri majdnem nézhető lett. Az obival a földbe állt a frencsájz a pince alatti sóbánya alagsorában. A tv is ilyen minőségben fog készülni, akkor szerintem ingyen fogják adni a star trek fanoknak. :DDD

(#21) ElEvEn11 válasza #52931072 (#20) üzenetére


ElEvEn11
senior tag

Nekem nem. Én bírtam mindhármat. De mások vagyunk. ;)

Szerintem az iLindowsdroid, egyedi GUI-val a világ legjobb op.rendszere. ;o)

(#22) #52931072 válasza ElEvEn11 (#21) üzenetére


#52931072
törölt tag

Ennyire másik nem lehetünk, nagyon elfogultnak kell lenni, hogy ne vedd észre a vakítást.
Nem izlések-pofonok szitu ez.
Simán kiszúrtak a szemünket némi idétlen lézerkardozással, egy jodával a legó starwarsból és egy bobafett sisakkal.
Könyörgöm a dizninek ne mond el, hogy tetszett, különben még ergyább lesz a következő évad, ha egyáltalán van még lejjebb.

(#23) flexxx2 válasza #52931072 (#22) üzenetére


flexxx2
őstag

Valahogy így, meg se erőltetik magukat, hogy legyen valami tartalom/történet. A látvány se egy nagy durranás, szóval sokadik rókabőr ez már jó régóta, csak sajnos már a "csontokat" is látni.

[ Szerkesztve ]

(#24) markknight


markknight
veterán

Valami filmet adhatnának hozzá ahogy fentebb is írták, mert ez így soványka. Szeretem, imádom a Star Wars-t (mostaniakat nem) de a közös TV-t azért nem cseszném el egy ilyen speckó editionnel, szétbarmolt félkész menüvel. (mert nyilvánvalón az lesz)

[ Szerkesztve ]

(#25) ElEvEn11 válasza #52931072 (#22) üzenetére


ElEvEn11
senior tag

Nem voltak magasra tett lécek és igények részemről. Tény, hogy a Mando volt a legjobb. Inkább szórakozni, kikapcsolódni akartam egy SW univerzum-beli, nem rajongók által készített cuccon, amin űvöltenek a rosszul sikerült CGI trükkök. De, hogy ne gondold velem mindent meg lehet csinálni és mindent el lehet adni amin SW logó van a Resistance animációs sorozat annyira idegesítően anime-s lett, annyira idióta óvodás, még tínédzsereket is megszégyenítő módon viselkedő a főhös, hogy 5 részt talán még kibírtam belőle, de ott abbahagytam, mert annyira fájdalmas... és talán szánalmas is volt. Az anime kollekciós Visions meg egyenesen botrányos volt. Annál már sugárban hánytam, de végigszenvedtem, mert annyira odavan a millenial generáció az animeért, hogy mondom ne az legyen, hogy nem láttam és úgy ítélkezem. A legalja volt mindennek, amit SW-ként ismerek. Talán csak a karácsonyi különkiadás volt alatta. :(

[ Szerkesztve ]

Szerintem az iLindowsdroid, egyedi GUI-val a világ legjobb op.rendszere. ;o)

(#26) heavygrip


heavygrip
aktív tag

Sírjatok csak ,ezt a legkönnyebb. Eddig az volt a baj hogy nincs semmi a 4,5,6 on kívül. Aztán jött az 1,2,3. Az is porig alázták, mért is ne már. 15 -20 év kelett hogy jónak titulálják a nagy kritikusok, rajongok ( ejj de sajnálom őket) aztán kapunk a 3 és a 4 közé egy frankó sorozatot,illetve a mandot,meg a bobát ami tökre jól felépíti a jedi visszatér utáni történteket és ez sem jó, akkor mi a jó? Ez már majdnem közhely hogy ki jön egy sw film, sorozat, szét barmolják aztán jó pár év múlva.meg hát igen,vakargatjuk a buksit hogy csak jó volt.
A lényeg. Aki ezt az OBI t is köpködi az már szánalmas. Tehát ezeknek az agyon kényesztetett, már nem tud mást csinálni jó dolgában -ugye - féle ploli embereknek az ajánlanám hogy inkább vakargathatná a szemgolyóit belülről .
És egyáltalán nem vagyok elfogult. Sem rajongó. Ezt csak reálisan látom. Nem filmet kapunk,aminek kimerül a története 120-180 percnél,hanem 6x40 percet. Kevés? Vagy mi nem jó? Kivan nyalva a feneke a rajongóknak teljesen. De az ilyen agyon hiepolt nulla mondanivaló hulladék sorozatok az isten királyok.... nézzétek,fizessetek elő netfilxre oszt nézzétek. :C

They are rage,brutal, without mercy,but you,you will be worse, Rip and Tear until it is done.

(#27) pulutodurumo válasza heavygrip (#26) üzenetére


pulutodurumo
őstag

"De az ilyen agyon hiepolt nulla mondanivaló hulladék sorozatok az isten királyok...."
Mint például az ObiWan. Hiába hatszor negyven perc, ha nem jó.

"A lényeg. Aki ezt az OBI t is köpködi az már szánalmas."
Ezen okfejtés nyomán, akkor bármi amit ezután kitol a Disney magából, csak jó lehet. Lehet bármi fosch SW logóval, de fikázni nem ér, mert szerinted már túl sok szemétről mondták hogy szemét.
Világos....

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#28) b. válasza flexxx2 (#1) üzenetére


b.
félisten

Miért a régiek nem Star Wars filmek?

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#29) markknight válasza heavygrip (#26) üzenetére


markknight
veterán

Dehogy látod reálisan. Szerinted a mennyiség a döntő, nem a minőség. Ez az Obi-Wan minden volt csak jó nem. Egy társasjáték esten jobb sztorit találunk ki, mint amit ők leraktak ide nekünk 6 óra alatt. Persze munka után leszívott aggyal, lehet szórakoztató is valakinek. Legyen Ewan, Hayden, kicsi Leia és ennyi, a többit a szél hordta össze. Engem az is bánt, hogy lenyomnak egy ilyen sorozatot nulla klasszikus zenével? A végén beköszön az Imperial March, meg a trailerben is promózták a duel of the fatest meg a battle of heroest. Mondjuk annyira azért nem volt lőfüttyi mint az előző trilógia, mert azt legjobb lenne kitörölni a kánonból úgy ahogy van, de egy Mandalorianhoz képest eléggé visszaesés. Fel kéne venni a legjobb írokat, ugrani 1000 évet előre vagy hátra és teljesen el kell vonatkoztatni attól, hogy minden esetben a Skywalkereken múlik a galaxis sorsa.

Viszont, mivel utóbbi sok-sok energiát emésztene fel, ezért valószínűleg még egy ilyen milliárdos cég sem fogja ezt meglépni 2022-ben. SAD

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.