Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) PowerBuldog


PowerBuldog
veterán

Jaj anyám. Ezt a hulladékot.
Kellett egy játék a filmhez, és ezt sikerült összehozni? :W
Ezért pénzt kérni...

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#2) Shrike7973


Shrike7973
senior tag

Nem hiszem el... komolyan mondom...
Én amúgy elég nagy star trekfan vok, végignéztem a next g, dsn, és voyager sorozatokat, az űrszekereket, a filmet mindent szal szeretem őket. Gondolkoztam is hogy egy csomó eredeti játékot lehetne belőlük készíteni. Van is egy cosmó. De nekem olyan régen nem volt gépen, ilyen régi fps eket amik egyébként nagyon jóra sikerültek, van vagy 3-4, erre kiadnak 2009 végére egy ilyen talicska fost.. :S:S..
Csinálnának egy rendes fps-t revisiont, az jó lenne.
Ez a játék kb olyan mint a vonalakból álló asteroids ha valaki ismeri.

(#3) olanor válasza Shrike7973 (#2) üzenetére


olanor
tag

Elsőre nekem is az ugrott be. Asteroids...

(#4) Tüzi

A gagyi, és a katasztrófa szavak együttesen talán lefedik ezt az... őőő... izét.

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#5) KoPy89


KoPy89
tag

Nokia Space Impact! :D

(#6) HPet


HPet
csendes tag

Jézusmária. ezt a megalázást..
1 arcade játékteremben talán elmenne , japánban.

(#7) Thome


Thome
addikt

Ez még ezzel a grafikával iPhone-ra elmenne. De ezt rendes gépre rá merik tenni? :C

(#8) D1Rect


D1Rect
félisten

Ez vicc vagy komoly?
Mert viccenek nagyon rossz. :U

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#9) .Gregor.


.Gregor.
tag

Ez miez??? :F

Smith: Does Big Brother exist? O'Brien: Of course he exists. Smith: Does he exist like you or me? O'Brien: You do not exist.

(#10) Rambovits


Rambovits
senior tag

Egy ilyen istenállat film után ezt a sz@rt tudták kitalálni?:S

A hardver az, amivel ha elég sokáig játszol eltörik. A szoftver az, amivel ha elég sokáig játszol működni kezd.

(#11) EczkE


EczkE
addikt

nekem a videót nem is tölti be... megúsztam? :DDD
pedig megnézném :D

Asszem mindenféleképpen!

(#12) e=mc² válasza EczkE (#11) üzenetére


e=mc²
őstag

a youtube nem megy....

Ambulimax Provider

(#13) mate0217


mate0217
aktív tag

:Y Ez nagyon odatesz az biztos :(((

Hol a nyuszi? - Hole a new see? Hideg van. - He dag one. Van két macskám. - One Kate much come. http://s1.bitefight.hu/c.php?uid=117708

(#14) Godefroy


Godefroy
senior tag

Tudtam!!!
Megcsinálták az időutazást! ;)
Ez egy 82 es játékgép arcade :C
Mennyit nyomtam ezt általános suli közben a kocsmában :B

[ Szerkesztve ]

Arra sosem emlékezünk ami nem jut eszünkbe...

(#15) ]Phobos[


]Phobos[
senior tag

Hát ez k.rva jóóóó! Igazi húb'azmeg kategória :DDD Nesztek, parasztok. Remélem kiadják különálló kézi konzolra. Átfestenek pár Tetris-t, lecserélik a memóriát és már vigyoroghat is a boldog Pistike. Esetleg féláras opcióként még hozzácsapnak egy wifi chippet és mehet a multi móka. ;]

Ez amúgy azerbajdzsáni garázsfejlesztők csinálták? Mert ilyet még én is összehozok Dark Basicbe a bőven hiányos programozói ismereteimmel. :U

Semmi sem lehetetlen, csak nem túl valószínű!

(#16) Dany007


Dany007
veterán

Ez most mi ? :Y
Első kérdésem az volt, hogy mire készült ez? Telefonra? Mert kb az a színvonal...
Utána olvastam végig az írást, miszerint PC-re! : o
Ez most csak vicc ugye? Ezzel teljesen szétbasszák a StarTrek nevét... = /

Mért nem lehet megcsinálni felfedezgetősre csatázósra? Mint mondjuk anno a Freelancert! Stratégia és fps egyben... Mármint fps egy űrhajóval :)

Egy nagyon komoly story. Tele fantáziával, ami ráadásul nem kicsit sikeres...
Normális Dx9-11 grafikával gyártani egy Enterprise-t, vagy Voyagert, azt betenni a levesbe. Menjen szépen fénysebességgel, aztán fedezzen fel bolygókat, anomáliákat, közben találkozzon ezzel azzal... Legyen benne egy kis diplomáciai lehetőség, de lehessen csatázni is. Külső, belső nézet stb... Azt csá... Mért olyan nagy dolog ez? Nagyon komoly kis játékot lehetne kihozni belőle...

De eeeez... Ez abszolút flashjáték kategória... Abba még elmenne.

(#17) juhig12


juhig12
tag

SZAR TREK

(#18) temp123456


temp123456
tag

star control :C

(#19) olbaidhun


olbaidhun
őstag

Voltak idők amikor a játék még szent dolog volt, akkoriban csak néhány kiváltságos tudott játszani, neadjisten végigvinni valamilyen stuffot. Na abban az időben volt nagyon nagy császár a megadrive! és amikor ránéztem erre a játékra, rögtön beugrott a sub terrania! Az mekkora egy játék volt. Soha nem tudtam végigvinni, még elég nehéznrk is számított.. de most sikerült emulatorral elővenni..elővenni az egyik kedvencet! :R

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#20) PhoenixK


PhoenixK
őstag

Elsőre azt hittem, hogy vicc! Aztán megnéztem a gépigényt is, és nem tűnik viccnek. Valaki nagyon el van tévedve arrafelé!

[ Szerkesztve ]

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#21) Dany007


Dany007
veterán

A poén, hogy a Youtube-on a videó alatt meg odavannak meg vissza, milyen jó kis játék lesz :S
Egyszóval nemigazán értem...

"i cnt wait for this to hit ps3 anyone know when it does come out for ps3 "

"i think it looks better then Legacy allready.
gameplay doesn't look to bad"

:F

[ Szerkesztve ]

(#22) Khaal


Khaal
őstag

Mi a lótúró ez? Ingyenesen letölthető? ;]
1 giga ram, gef6600gt ehhez a látványhoz :W

Pár éve játszottam egy játékkal, a címére már nem emlékszem, de tökéletesen ugyanilyen felső nézetes űrhajós lövöldözős cucc volt, a pályák is hasonlóan néztek ki. Még azt is elképzelhetőnek tartom, hogy csak az űrhajók grafikáját cserélték ki.

(#23) hommeros


hommeros
őstag

Ez egy 10$ alatti játék. Kíváncsi leszek a Steam nyitóárra.

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#24) Alchemist


Alchemist
addikt

Retro Star Trek filmhez retro játék... :) az első Star Trek játékokat még nagyszámítógépre, karakteres sornyomtatóra írták. :)

Éppen olvasok egy érdekes könyvet az antigravitációról... képtelen vagyok lerakni.

(#25) Fortissimus


Fortissimus
őstag

ez egy vicc

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#26) EczkE


EczkE
addikt

megnéztem... :Y :W

Asszem mindenféleképpen!

(#27) ollie


ollie
MODERÁTOR

7 EUR-ért (2000Ft) jelenik meg a játék a Steam-en, ezért ilyen a színvonala.

[ Szerkesztve ]

***

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.