Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#11) stangli válasza dabadab (#10) üzenetére


stangli
senior tag

Stangli meg, ahogy elnezem, eloszeretettel terjeszti az ilyen neten keringo suletlensegeket...

A véleményeitekre vagyok kíváncsi és nem arra kérlek benneteket, hogy körbe küldjétek, mert Én sem küldtem tovább, csak bemásoltam ide a blogomba.

Az tény hogy hiszek (részben) az összeesküvés elméletekben, természetesen az ésszerűség keretein belül, de ezt folyamatosan hsz-el nem tárom nyilvánosság elé, számomra elég ha baráti körben megvitatásra kerül...
Ettől függetlenül el lehet gondolkodni a madár influenzán, kinek is érte meg? Az előtt mennyi volt a csirke, meg a pulyka hús ára? Azután meg mennyit emelkedett? Több száz ft-ot emlékeim szerint. El lehet gondolkodni a sertés influenzán is, ezt követően is megugrott a disznóhús ára. Ha már négylábú akkor jóval a sertés influenza előtt volt a kergemarhakór. Most meg itt a H1N1 amiből a gyógyszergyártók részesülnek. Érdekes. Elmúlik egy vírus csönd van és hirtelen előbukkan egy újabb, veszélyesebb és hirtelen végig söpör a világon, majd jön egy kis csend és a folyamat kezdődik ismét elölről csak valami más vírussal.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.