Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) nofi


nofi
őstag

Minden nap ezeket használom, bár még nem okozott fejfájást, hogy külön futnak, de kíváncsi vagyok mit hoznak ki ebből :K Talán a kátyúk mellett lehet majd azt is lehet látni ki mit hallgat körülöttünk? ;]

Xbox GT: nozsolt

(#2) Cifu


Cifu
nagyúr

Zavart érzek az erőben. A legtöbb zenelejátszónak a lehúzható értesítési sávban működő Back/Play(Pause)/Forward gombja van, én most Foobar2000-et használok, ott például ez tökéletesen működik. Nincs szükség semmiféle alkalmazásváltásra.

Szóval ha ez eddig nem működött, akkor az a Spoti hibája volt....

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#3) aelod válasza Cifu (#2) üzenetére


aelod
veterán

Felesleges szerintem. Én nálam a poweramp tökéletesen megy a háttérben navigálás alatt is.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#4) opr válasza Cifu (#2) üzenetére


opr
veterán

De, mukodott, en is igy hasznaltam egyutt a spotit a barmi massal, szoval oszinten szolva en is ertetlenul allok ennek az egesznek a celja elott. :F

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#5) nofi válasza Cifu (#2) üzenetére


nofi
őstag

Nem tudom pontosan mit jelent ez az integráció, mert a Spotifyban is van számváltás, play/pause az értesítő sávban

Xbox GT: nozsolt

(#6) kleinguru


kleinguru
addikt

Ne... miért:F

Csak a hiba faktor van a dologban, mint "haszon".

A kicsire nem adunk... a nagyot meg leszarjuk!

(#7) ztoldy válasza nofi (#5) üzenetére


ztoldy
senior tag

Nem kell az értesítési sávot lehúzni, hanem waze-en belül nyomsz egy tovább nyilat. Így megspórolsz 2-3 érintést. Más kérdés, hogy pont nem használok spofity-t.

[ Szerkesztve ]

https://www.refundo.hu/?ref=175161

(#8) #25945088


#25945088
törölt tag

Így a media sáv felhúzása (iOS) és értesítési sáv lehúzása (Android) nélkül is lehet számot váltani. Meg eleve több infót is fog kijelezni mint értesítésnél.

(#9) Shyciii


Shyciii
veterán

Nagyon remélem, hogy ezek a léptetési nyilak kikapcoslhatóak lesznek, mert nekem nincs Spotify-om, és nem is akarom, hogy feleslegesen elfoglalják a helyet a vezérlő elemek.

(#10) #16820480 válasza ztoldy (#7) üzenetére


#16820480
törölt tag

Viszont így sokkal kisebb méretben látod a navigációt, mert belóg felülről a zene. Ez oké, de amúgy ezt meg simán meg lehet oldani az osztott képernyővel is.

(#11) noPublicFG


noPublicFG
senior tag

De jó! Ezentúl nem csak érkezés előtt 500m-rel fogja minden sz@rral kitakarni az útvonalat a Waze, hanem már menet közben is. Fasza! :( :O :W

plus ça change, plus c'est la même chose

(#12) Sys85 válasza #16820480 (#10) üzenetére


Sys85
veterán

Szerintem nem fogja úgy kitakarni mint ahogy a képen látszik,valószínűleg csak egy vékony sávban írja majd ki az éppen játszott szám címét,csak azután fogja így mutatni miután ráböksz,kvázi lenyitod.
Mondjuk így viszont semmivel se lesz a user előrébb mint most,ugyanannyiba tart most lehúzni droidon,vagy ios-en felhúzni a control centert,sőt most egyszerűbb,mert nem ugat érte a waze hogy csak utasként babráld.
Amúgy biztosan kikapcsolható extra feature lesz.

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#13) aelod válasza noPublicFG (#11) üzenetére


aelod
veterán

+1

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#14) ToMmY_hun


ToMmY_hun
senior tag

Nem újkeletű az ötlet, van a Play-en néhány hasonló alkalmazás. Én nagy megelégedéssel használom az AutoMate programot. Szerencsére ez Google Maps + Spotify kombót is tud (sok egyéb mellett).

C programmers never die, they are just cast into void.

(#15) balco válasza noPublicFG (#11) üzenetére


balco
aktív tag

Egyébként a kitakaró vackokat ki lehet kapcsolni a beállításokban (legalábbis iOS alatt).

(#16) Kasya


Kasya
nagyúr

Minden nap min 1 orat hasznalom mindkettot egyszerre. Amiert nem hianyzik, az az, hogy AOD (zart kepernyorol) is tudom iranyitani a Spotyt. Aktiv kepernyo mellett meg lehuzom az ertesitesi savot.

Ugyanakkor szivesen fogadom, ha nem lesz zavaro.

(#17) noPublicFG válasza balco (#15) üzenetére


noPublicFG
senior tag

Átfutom, köszi.

plus ça change, plus c'est la même chose

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.