Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) VictorHUN


VictorHUN
aktív tag

Az átvezető mozik szépen megvannak csinálva

David Icke: Ébred már az oroszlán

(#2) volvoguy


volvoguy
addikt

Nem tetszik nem kell, szégyen az Arkham Asylum után bemutatni egy ilyet

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#3) salival


salival
aktív tag

Ez nagyon gagyi.

YNWA

(#4) Dani811


Dani811
aktív tag

Szerintem jó lesz, de csak én furcsállom azt hogy a felhőkarcolón minden tükröződik csak Ő nem?

(#5) #08052480


#08052480
törölt tag

áá ez nagyon baba. négy különböző játékmenet, négy különböző látványvilág, poénok nyakra főre, stan lee hangjától pedig libabőr. kell :) kár hogy ennyire egyszerre jön a Reach-el.

(#6) Sicilian


Sicilian
addikt

Ez nekem se bejövős :(

nothing is true everything is permitted..

(#7) julius666


julius666
addikt

jó, úgy tűnik továbbra sincs jó spiderman játék :)

ezek a "poénok", pfff :U

(#8) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Az átvezetőket hibátlanul megcsinálták. Ahogy néztem, nem értettem, hogy mi a baja az embereknek a graffal. Erre jön egy rajzolt játék... :O Az átvezetők 10/10-esek, annál jobban a képregényt nem lehetett volna visszaadni. De a játék.... :W

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#9) littlelion21


littlelion21
addikt

"PC verzió sajnos nem lesz!"

Annyira nem is bánjuk... :U

(#10) #08052480 válasza TazLeacher (#8) üzenetére


#08052480
törölt tag

jézusom, szerinted ezt rajzolták? :) amúgy ahogy elnézem csak az Ultimate és Amazing részekre van húzva cell shaded szűrő. viszont a tutorial alapján szerintem nem kellene messzemenő következtetéseket levonni :U

(#11) TazLeacher válasza #08052480 (#10) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Akkor a kedvedért: ez a "rajzszerű" játék.

Kétlem, hogy a normál játékmenetben jobb lenne a grafika, vagy látszana tükörképe Pókicának. :U

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#12) Gabr


Gabr
tag

Nagyon állat a játék, már csak 4 boss kell, és vége! Nagyon látványos, izgalmas. Igaz, hogy nincsenek "pályák", csak bossfight minden pálya, de még így is nagyon jó! A Deadpool rész marhajó, amikor robbantgat a tenger alatt, és jönnek a bazinagy hullámok... :)

٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶

(#13) balcsy válasza TazLeacher (#11) üzenetére


balcsy
aktív tag

Elhiszitek hogy CryEngine 3-mal jobban vonzana a játék?:D

Nem én írom a szabályokat, csak kitalálom.

(#14) T0rnad0


T0rnad0
addikt

Kár, hogy nem lesz PC-re, a grafika tetszik, kipróbálnám. Csak a játékmenet tuti nem jönne be ( Arkham Asylum sem tetszett :( )

Z Fold 4

(#15) plejik


plejik
addikt

Pedig nem rossz.... ;)

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#16) plejik válasza T0rnad0 (#14) üzenetére


plejik
addikt

Batman nem :F Pedig az állat csak nincs időm vele játszani, de majd szakítok rá :)

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#17) Xirtam


Xirtam
veterán

Francba. Vártam nagyon de jobbra számítottam. Ezek a mozgások. Áhh :(((

Spider-Man jogokat a RockSteady-nek :R

(#18) kru


kru
csendes tag

nemtudom meddig toltátok én 9\14 nél járok és nagyon baba a játék ötletes harcok , látványos játékmenet , lehet néha néha frusztráló , de nekem nagyon bejön az egésznek a hangulata. Nem a training alapján kellene megitélni a játékot meg nem 15 perc után .. ( én pl a batmant kivettem a konzolból 15 perc után mert sehogy sem jött át..:( ) .. egyéni vélemény kövezzetek meg ha nemtettszik de nekem ez a játék 10ből 8.5!

(#19) DeFranco


DeFranco
nagyúr

Nekem kifejezettem tetszik grafikailag is. Szerintem egy képregényből készült játéknál ez a grafika pont megfelelő, de lehet ezt azért látom így, mert én Spiderman képregényeken és a német RTL szombat hajnalban játszott rajzfilmein nőttem fel. Nekem így autentikus.

A játékmenettel viszont van egy problémám, még pedig az, hogy nekem 1:1-ben Batman AA. Lopakodj, csihipuhizz, maradj a sötétben. Ott kütyük voltak, itt háló. Emiatt egy kicsit unalmas volt nézni is, olyan volt, mint ha az lenne átskinelve. A kaput a pókösztön/detective mode tette be.

(#20) menalcas válasza Xirtam (#17) üzenetére


menalcas
őstag

Én csak annyit mondok hozza a többi Pókember játék szintjét :B

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el a pendrive-ot.

(#21) spammer


spammer
veterán

Teszt a játékról: [link]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.