Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) idegen lény válasza Crystalheart (#50) üzenetére


idegen lény
őstag

Jó, tudom, először fura, de minél többet olvasol a témában, annál furább lesz. :Y
Engem például ez a cikk fogott meg először: [link]

[ Szerkesztve ]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#52) Crystalheart válasza idegen lény (#51) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Azt tudod, hogy egy számtech oldalon, ahol azért hozzáértők is akadnak, nem lehet nagy sikert aratni az ezo-cikkekkel? :D

(#53) idegen lény válasza Crystalheart (#52) üzenetére


idegen lény
őstag

Erre borzasztó egyszerű a válaszom. Ha működik, akkor engem nem érdekel, hogy honnan jön. Ma már mindent lehet mérni, és a számok nem hazudnak. Egyet értesz? Ezért kérdezem, hogy van-e valakinek, és lát-e különbséget a fogyasztásban? Számokat, adatokat kérek, tényeket, a valóságot. A tények majd eldöntik, hogy ez ezotéria vagy a rideg valóság. Nem hiszem, hogy nincs senkinek ilyenje otthon! :F

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#54) idegen lény válasza idegen lény (#53) üzenetére


idegen lény
őstag

Elnézést, ilyene.

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#55) Crystalheart válasza idegen lény (#53) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Egy olyan oldalról, ahol életenergiáról (HP? :D) meg jószellem-felhőkről írnak, amik "megdolgozzák" még a chemtraileket is, aligha rendel a legtöbb PH-felhasználó bármit is, és aligha fogad meg onnan tanácsot.

(#56) idegen lény válasza Crystalheart (#55) üzenetére


idegen lény
őstag

Attól még lehetnek ilyen ismerőseik, neadjisten családtagjaik. Én nem szeretem beskatulyázni az embereket. Engem sem csak a PC érdekel. Vannak az életben más dolgok is. Nem szakadhatnánk már le a kérdésem kritizálásáról? Szerintem pont ebbe a topicba illik. Szerintem ez a villanyóra-lassító is legalább annyira "ezoterikus", mint ez. (Egyébként köszönöm a hozzászólóknak, hogy sikeresen "lebeszéltek" a termék megvásárlásáról. A Google-ből találtam ide.) Inkább olyanok válaszait olvasnám, akiknek vannak tapasztalataik, mérési eredményeik az áramfogyasztásban, legyen az pozitív, vagy negatív.

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#57) idegen lény


idegen lény
őstag

[link]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#58) aszamóca válasza idegen lény (#57) üzenetére


aszamóca
aktív tag

Csodálatos eszköz. "Mérnökök" hada érvel, érvek nélkül mellette, innovációt, szuperponált zavarok szűrését, reaktív energiát, impulzusokat, energiatárolást stb emlegetve. Sajna a villanyórát ezek nem igazán hatják meg.
A gonosz monopólium, a fázós gyermek, az aggódó szülők, munkanélküli feleség, a csak 320 000-ret kereső szegedi mérnök, akinek az ELMÜ külön levitte Pestről a betápot. Anyám borogass!
Olyan átlátszó, hogy már üveg! :W

Nem, nem hangfalnak hívják, gyűjtőnéven hangsugárzónak. A hangfal egy valamekkora tetszőleges geometriájú lapba épített hangszóró.

(#59) aszamóca válasza idegen lény (#56) üzenetére


aszamóca
aktív tag

[No, van is írás róla.]

Nem, nem hangfalnak hívják, gyűjtőnéven hangsugárzónak. A hangfal egy valamekkora tetszőleges geometriájú lapba épített hangszóró.

(#60) idegen lény válasza aszamóca (#58) üzenetére


idegen lény
őstag

És ezek a keresztneves mérnökök is rendkívül hitelesek! Hiszen még a fényképük is ott van! :Y

[ Szerkesztve ]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#61) aszamóca


aszamóca
aktív tag

No itt egy tudományos. :DDD

Nem, nem hangfalnak hívják, gyűjtőnéven hangsugárzónak. A hangfal egy valamekkora tetszőleges geometriájú lapba épített hangszóró.

(#62) Stonerice


Stonerice
őstag

Szerintem legális. Régebben is árultak hasonló cuccokat (ennél komolyabbakat). Ha jól tudom javít a szinuszhullámon, és pár % -al hatékonyabban használható el az áram.

Pénz beszél, kutya utal! Aktuális főkomponenseim: 5600X / Msi B450 Gaming Plus Max / 16GB 3733 cl16 / Sapphire Nitro Rx480

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.