Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kapeti07


kapeti07
senior tag

Várjuk az új részt !!

2012-ig még valahogy kibírom, de remélem év elején fog megjelenni :D

Xbox: kapeti

(#2) Angel1981


Angel1981
veterán

Jó kis ízelítő! ;)

(#3) anulu


anulu
félisten

hinnye, de messze van 2012... addíg mondjuk még mindíg itt a 4. rész és az MK is :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#4) Ateszzero


Ateszzero
őstag

Grafikával ennél sem lesz gond. Remélem lesz olyan jó mint a harmadik rész és még több módot tesznek bele, és a critical finish-t nem csak a tutorial módban tudom megcsinálni.

(#5) Moyko válasza Ateszzero (#4) üzenetére


Moyko
csendes tag

Ja... Asszonnyal mindig minimálra állítjuk a Guardbar-, de így is szőkő-évente van esély bevinni.

Az engine-en nem sokat változtattak.. de IV igy is az egyik legszebb játék PS3-ra. Verekedősből meg 1értelműen az.

Punkte.

There is only one Boss!

(#6) kapeti07


kapeti07
senior tag

Ez így van, ez a legszebb verekedős játék jelenleg (mármint a IV.).

Mikor megjelent a Tekken 6. nem is értettem, hogy miért olyan csúnya Soul 4-hez képest.

Xbox: kapeti

(#7) kapeti07


kapeti07
senior tag

Kíváncsi leszek ebben a részben benne lesznek e a StarWars karakterek. Mert ugye eddig annyit lehet tudni, hogy lesz egy új karakter. De vajon a régiek mind megmaradnak-e :(

Xbox: kapeti

(#8) Moyko válasza kapeti07 (#7) üzenetére


Moyko
csendes tag

hát nem hiszem.. KRATOS elviseltem volna.. de az MK9ben már felhasználták.. elég jól méghozzá.

Szerezhetnének valami mókásatpl: Altair, Conan,

There is only one Boss!

(#9) Zigur válasza Moyko (#8) üzenetére


Zigur
senior tag

Már volt Kratos a Broken Destiny-ben (PSP-s SC).

(#10) Föcsök


Föcsök
aktív tag

Namco nem szarozik, dolgozik a SF x Tekkenen, a Tekken x SF-en, azon az autós cuccon meg ezen, meg még ki tudja min.:D

(#11) Ateszzero válasza Föcsök (#10) üzenetére


Ateszzero
őstag

Belehúztak. Reméljük azért azt is hogy nem a minőség és játékélmény rovására megy majd ez a nagy lendület.

(#12) rinbanbo


rinbanbo
tag

várrróóósss!!!!!

Samsung infuse 4g 4.5" super amoled plus...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.