Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#54) AndyRich válasza TTommi (#33) üzenetére


AndyRich
csendes tag

Igen, ez a kamerakérdés nagyon fókuszban van a Sony telók tesztelésekor, s a felhasználok kommentelésekor.
Bár nekem az az érzésem, hogy sok kommentelő soha nem fényképezett a Z sorozat egyikével sem.
Abban egyetértünk, hogy nagyon megemeli az ISO-t, meg néha a HDR-t is indokolatlanul kapcsolja be.
Ezért rossz fényviszonyok mellett születnek rossz fotók. De szerintem egyéni beállításokat használva, abszolút felveszi a versenyt a legjobbakkal. Sőt... Én a Z2-vel, meg a Z3-al is nagyon szép fotókat tudtam/tudok csinálni. Részletgazdagságban meg veri a mezőnyt! Mindig felhozom a DXO Mark tesztjeit is, amiben nagyon jól szerepelnek a Sony kamerák! A mobilteló kamerák is!
Vszínű ők sem teljesen dilettánsok! :N
Amúgy meg ha sok hozzászólást olvasok itt a fórumon,már kezdem azt hinni, hogy annyira fanatikus Sony rajongó vagyok, hogy teljesen elveszítem az objektivitásomat, mert úgy látom a Z telóim jobb fotókat csinálnak, mint mondjuk az Iphone 5-6, vagy LG G3, Galaxy S6 :DD Ezekkel volt módom összehasonlítani!
Visszatérve az X-hez, szerintem abszolút rendben van a teló. Az ára pár hónapon belül úgyis lemegy.
A vízállóságot meg tudja majd az XP.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.