Hirdetés

2024. július 3., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-02-01 07:11:09

LOGOUT.hu

Sony Xperia P - fémtestvér

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2301) mrlujoak


mrlujoak
veterán

És egy EISA díj az Xperia P-nek

http://blogs.sonymobile.com/products/2012/08/15/scooping-another-eisa-award-xperia-p-is-european-green-smart-phone-2012-2013/

2012-2013
European Green Smart Phone
Sony Xperia P

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#2302) neorow1 válasza mrlujoak (#2301) üzenetére


neorow1
senior tag

Az EISA mit is értékel pontosan? Úgy értem mi alapján díjaznak.

(#2303) rObika8802 válasza nintendojet (#2297) üzenetére


rObika8802
aktív tag

Tőlem is +1 nagyon megvok vele elegedve :)

nyakoati: akk majd vhogy megprobalom megkeresni :)

[ Szerkesztve ]

| Oneplus 8T | Huawei Watch GT2 |

(#2304) mrlujoak válasza neorow1 (#2302) üzenetére


mrlujoak
veterán

Az EISA - Európai Kép- és Hangszövetség (European Imaging and Sound Association) - díjakat 18 ország, 50 vezető magazinjának szerkesztőiből álló zsüri ítéli oda, a legjobb technológiákat és legkívánatosabb funkciókat felvonultató, a formatervezést valódi értékkel ötvöző termékeknek.

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#2305) Ranger^41


Ranger^41
aktív tag

Azt kell mondjam, hogy a tmobile elmehet a bús picsába... Múlt héten voltam bent náluk a flottás kapcsolattartónknál, és kinéztünk rá egy jó kis konstrukciót, 71ezerért, 2 év hűséggel a gonet L csomagra. (Ez hétfőn volt) Ma bemegyek a pénzzel, hogy akkor megvenném, erre kiderül, hogy 2 napja frissítették az árlistát, és 86ezer, tehát 15ezerrel !drágább! lett...
Mindeközben, ugyanilyen előfizetési konstrukcióval új előfizetőként 82ezer, webshopon még olcsóbb, 74ezer, úgyhogy elmehetnek a faszba, ezek után leshetik, hogy bármit is vegyek náluk, köcsög banda...

[ Szerkesztve ]

(#2306) Classius


Classius
aktív tag

Sziasztok!
Szerintetek várható, hogy a készülék kártyafüggetlenül 90.000Ft alá menjen Augusztus végére, Szeptember elejére?
A válaszokat előre is köszönöm! :R

[ Szerkesztve ]

“Nem az számít, hogy a leggazdagabb ember legyek a temetőben. Ami igazán számít, hogy úgy térjek nyugovóra éjszaka, hogy valami csodálatosat alkottunk.” (Steve Jobs) # Lenovo Y580 _ Apple iPhone 7 #

(#2307) xtibi válasza Classius (#2306) üzenetére


xtibi
tag

Frankó magyar garival, nem szürkeimportból származó készülék tuti biztos helyről?
Nem.
Bolti garival, ami a márkaszervízben nem okés, kisgsmből szürkeimportos ki tudja honnan?
Elképzelhető, de kicsi az esélye. Talán szeptember végére.

[link]

Az egyetlen változatlan az örökös változás

(#2308) nintendojet válasza Classius (#2306) üzenetére


nintendojet
tag

Én itt nézegetem, hogy mi a helyzet:
http://www.argep.hu/product_1894816.html

Értelemszerűen a legolcsóbbak mind kérdésesek gari tekintetében és ezért nem játszanak. A hivatalos márkaboltokban nemigen ment le mostanában az ára, már egy jó ideje.

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia P [CM] > Motorola Moto G 2014 [CM12.1] > Oneplus 3 [stock], Sony VAIO VPCCA2S1E [Arch Linux]

(#2309) rObika8802


rObika8802
aktív tag

A kamerára tényleg nem lehet sok panasz :)

[link]

| Oneplus 8T | Huawei Watch GT2 |

(#2310) s4tch


s4tch
veterán

Kihozta a futár. Egyelőre microSIM nincs a közelben, munkahelyen nincs wifi, így csak a tablet netkapcsolatát osztottam meg neki, gugli-bejelentkezés, fájlkezelő-letöltés, sms restore végett. A kijelző a Samsung Wave AMOLED-je után is igen jól néz ki, pár perc nyomkodás után egyelőre ennyi. A T mondjuk kihagyhatta volna az ikonjait...

(#2311) darvinya válasza s4tch (#2310) üzenetére


darvinya
titán

Ez az előnye a független fw-nek.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#2312) TomWexX válasza s4tch (#2310) üzenetére


TomWexX
addikt

A T ikonjai csupán alkalmazások. Ha nem kell, töröld le. ;)

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#2313) Wilika


Wilika
aktív tag

Ez KURV*JÓ!
Emlékeztek rá, hogy a box.com az Xperiásoknak ad 50 giga tárhelyet? Ugye.
De van most egy akció, amivel a "co-worker"-eknek is ke lehet osztani tetszés szerint 50-50-et.
Csak egy egyedi domaines e-mailcím kell hozzá. Lecseréltem a gmail-est a saját wilika.hu-s címemre (50 felhasználót hozhatok létre ingyen a domain alatt :D ) és engedi, hogy az adott domain alatt lévő címekre kiadjak 50-50 gigát. :D HA nem néztem be valamit. :)

[ Szerkesztve ]

mitcsinalanyul.com - Tényleg, mit csinál?

(#2314) Knight666


Knight666
aktív tag

Lehet, hogy találtam egy bugot a frissítésben: nem működik az USB OTG. Pendrive-val és billentyűzettel is próbáltam (korábban egyikkel sem volt gond). A telefon tudomást sem vesz azokról. Lehet, hogy a kábellel van a baj, de még nem tudtam kipróbálni másik készüléken. Van valaki, akinek fent van az új szoftver és tud használni külső USB-s eszközöket?

(#2315) TomWexX válasza Knight666 (#2314) üzenetére


TomWexX
addikt

Indítsd újra a telót, és próbáld meg újra!

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#2316) brooaaf


brooaaf
csendes tag

A kijelző időnként nem reagál érintésre, eddig AngryBirds és hívás közben tapasztaltam ilyet. Restart segít, de nem túl kellemes. Találkozott már valaki hasonlóval?

(#2317) DrPepper


DrPepper
csendes tag

Sziasztok!
Nektek van az előlapi kamerán lencse? Nekem nincs, olyan mint ezen a képen:
[link]
Nem kéne rajta lennie egy kis piros lencsének a közepém? :F

[ Szerkesztve ]

(#2318) darvinya válasza DrPepper (#2317) üzenetére


darvinya
titán

Ez egy bemutató darab ami nem valódi telo.
Vagy a tiedből kimaradt.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#2319) gpek válasza DrPepper (#2317) üzenetére


gpek
tag

Itt van több infó link

Gpek

(#2320) TomWexX válasza DrPepper (#2317) üzenetére


TomWexX
addikt

Nálam ez így néz ki:

Úgyhogy nálad valami nem kerek... :F

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#2321) klai válasza TomWexX (#2320) üzenetére


klai
csendes tag

Az én készülékemen sincs lencse.

(#2322) TomWexX válasza klai (#2321) üzenetére


TomWexX
addikt

És működik rendesen? Tesztelted?

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#2323) gpek


gpek
tag

Lőjön valaki egy képet nagyon kíváncsi lennék rá... felteszitek?

Gpek

(#2324) klai válasza TomWexX (#2322) üzenetére


klai
csendes tag

működik rendesen.

[link]

[ Szerkesztve ]

(#2325) DrPepper válasza gpek (#2323) üzenetére


DrPepper
csendes tag

Lőttem pár képet vele. Vigyem vissza szerintetek e miatt? :/
[link]
[link]
[link]

[ Szerkesztve ]

(#2326) DraXoN válasza Wilika (#2313) üzenetére


DraXoN
addikt
LOGOUT blog

Nem néztél be semmit... nekem is felajánlotta a lehetőséget... csak azt nem tudom kinek küldjem :D

Érdekes ez az előlapi kamera ügy.. nekem is van rajta lencse, itt most vagy valakik telefonjáról lehagyták, vagy 2 faja előlapi kamerával készülnek a telefonok (ez nincs kizárva, sokszor különböző elemek mennek egy-egy azonos szériájú telefonba, az alkatrész ellátottság miatt),, bár szerintem hiányzik a lencse.. a negyedik linkelt előlapi képnél amin a kutya van (a sorozatnál) mint ha torzulna a kép széle.. lehet erre szolgál a lencse (csinálta képet én is, ilyen "effektet" nem láttam, noha a minőség azért nem jobb.. de előlapinak ez is elég szerintem)

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

(#2327) TomWexX válasza DrPepper (#2325) üzenetére


TomWexX
addikt

Ezeket most lőttem...Ugyanolyan szar a minősége mint a tiédnek, úgyhogy nem hiszem hogy vissza kéne vinned ez miatt. :D


[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#2328) DrPepper


DrPepper
csendes tag

Ha megnyitom az OfficeSuit-ot, akkor ilyen lesz a képernyő jobb sarka.
Ez meg mitől van??? Hibás a kijelző? Máshol még nem volt ilyen sehol... :F
[link]

(#2329) TomWexX válasza DrPepper (#2328) üzenetére


TomWexX
addikt

Mivel a képernyőkép készítés után is ott a folt, így nem lehet hibás a kijelző... :U
Egyébként nálam is ilyen, gondolom direkt.

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#2330) DrPepper válasza TomWexX (#2329) üzenetére


DrPepper
csendes tag

Köszi a választ! Megnyugodtam. :DD

(#2331) Firemann


Firemann
csendes tag

Sziasztok!
Észrevettem valamit, ha a telót a nap felé fordítom és visszatükröződik benne a fény, akkor kissé pirossá válik a képernyő (tehát a nap sugarai pirosas és rózsaszinesek lesznek a képernyőn). Nem tudom máshogy megfogalmazni, de elég furcsa. Ez normális?
Nem értek nagyon hozzá, úgyhogy ne szóljatok le. :D
Köszi a válaszokat!

(#2332) Wilika válasza DrPepper (#2328) üzenetére


Wilika
aktív tag

Szerintem kopogószellem. :D

mitcsinalanyul.com - Tényleg, mit csinál?

(#2333) Wilika válasza DraXoN (#2326) üzenetére


Wilika
aktív tag

Nekem jófajta szentként magam felé hajlott a kezem, ezért most van 300gb-nyi online tárhelyem. ^_^

mitcsinalanyul.com - Tényleg, mit csinál?

(#2334) neorow1 válasza Knight666 (#2314) üzenetére


neorow1
senior tag

Működik az OTG sőt a frissítés óta világít zölden a led ha valamit csatlakoztatsz.

(#2335) Classius


Classius
aktív tag

Köszönöm a válaszokat erre a hozzászólásomra. Úgy látszik, akkor idén megveszem az Xperia Ray-t, jövőre úgy is lejár a hűségnyilatkozatom és tudok venni csomagban jobb készüléket is :C

“Nem az számít, hogy a leggazdagabb ember legyek a temetőben. Ami igazán számít, hogy úgy térjek nyugovóra éjszaka, hogy valami csodálatosat alkottunk.” (Steve Jobs) # Lenovo Y580 _ Apple iPhone 7 #

(#2336) rObika8802 válasza Classius (#2335) üzenetére


rObika8802
aktív tag

Nekem Ray volt szal tudom mihez hasonlítani ezt a telót... :)) inkább várj 1 hónapot és vedd meg ezt kicsit többér ;) ugyanis Ray-en az ICS nem az igazi...ugyhogy gondold meg mégegyszer :P

| Oneplus 8T | Huawei Watch GT2 |

(#2337) Classius válasza rObika8802 (#2336) üzenetére


Classius
aktív tag

Ma érkezett update a Ray-hez ICS verzióhoz. Egyébként meg szerintem kifogják javítani az apróbb hibákat a sony-nál, hiszen sokan jelezték pl az sms bugot is, hogy nem jelzi a LED villogással a nem olvasott sms-t. Speciel most inkább megveszem a Ray-t ~55.000- ért, mint ezt 90.000 Ft-ért. Ez nálam rengeteg pénz egy olyan telefonra, amit valószínűleg egy év múlva egyébként is lefogok cserélni... Jövő nyárra pedig megint annyit fog fejlődni ez az iparág, hogy már a P is elavultnak fog számítani :D

“Nem az számít, hogy a leggazdagabb ember legyek a temetőben. Ami igazán számít, hogy úgy térjek nyugovóra éjszaka, hogy valami csodálatosat alkottunk.” (Steve Jobs) # Lenovo Y580 _ Apple iPhone 7 #

(#2338) xtibi válasza Classius (#2337) üzenetére


xtibi
tag

Te pénzed és a Te döntésed és nem is kívánom vitatni.
Csak megjegyzem, hogy ott veszed meg 55-ért a Ray-t, ahol nem vársz pár hetet, hogy a P az általad megjelölt határvonal alá essen, mert az a P szempontjából szerinted sem megbízható. Igaz, hogy a Ray a Sony Centerben is 66 (és nem 90)

[link]

Az egyetlen változatlan az örökös változás

(#2339) Classius válasza xtibi (#2338) üzenetére


Classius
aktív tag

Értem mit akarsz mondani. Az a bajom csak, hogy összeteszem a két kezem így is, hogy függetlenül tudok venni telefont, hála az égnek, hogy így alakult nyár végére. Ha ez a ' P ' lemenne 80.000Ft körülre, már erősen gondolkoznék rajta, de számomra így is sok az a nagyjából 20.000Ft-os (jelenleg inkább 40.000Ft) különbség a két telefon között, mert tudásilag nem mutatkozik meg az akkora különbség. Legalábbis számomra nem. Értem, hogy 2mag meg stb, de a kisebb kijelzőt ez az 1magos proci is kihajtja lag mentesen, játékok terén pedig ahogy nézegettem igen szépen futkároztak rajta GTA III tól kezdve Shadowgun és társai. OP rendszerrel különösebben nem foglalkozok, mert az ICS javítva lesz a Ray-en is, úgy hiszem. Hidd el, ha úgy állnék, akkor én is hamarabb vennék P-t(de ha annyi pénzem lenne már inkább S-t), de így úgy vagyok vele, hogy elég nekem a Ray is, hiszen jelenleg nagyjából fele annyiért veszek egy közel sem fele annyit tudó készüléket. Egyébként is, az x10 mini pro után már a 3,3 inch is nagy lesz, nemhogy a 4 mekkora lenne :) Fokozatosan csak rávezetnek engem is a 'hatalmas' kijelzőkre :)
Azt pedig elfogadom, hogy kinek mi tetszik meg mi nem, ki így csinálná ki úgy, különbözőek vagyunk. Szívesen hallgatom meg más véleményét is, ha meg kritikáról van szó, akkor pedig építő jellegűnek fogom fel. Emberek vagyunk.
Bocsánat a sok offolásért ... :F

“Nem az számít, hogy a leggazdagabb ember legyek a temetőben. Ami igazán számít, hogy úgy térjek nyugovóra éjszaka, hogy valami csodálatosat alkottunk.” (Steve Jobs) # Lenovo Y580 _ Apple iPhone 7 #

(#2340) rObika8802 válasza Classius (#2337) üzenetére


rObika8802
aktív tag

Ertem,utobbi 2hetbe nem nagyon nezegettem mar a Ray topicot mivel enyemet elloptak... :/ nemtudom nekem ez a Led-es hiba nem volt meg,nekem inkabb az hogy eleg sok volt a lag,GB-el kb fele annyi se volt,kicsit bosszanto szinten volt mar...nem vagyunk egyformak,enis csak azert irtam mert az volt a tapasztalatom,te dontesed csak segiteni szerettem volna :)

| Oneplus 8T | Huawei Watch GT2 |

(#2341) Pepeninho válasza Classius (#2339) üzenetére


Pepeninho
őstag

Én még csak arra hívnám fel a figyelmed, hogy augusztus végén jönnek ki az új Sony-k. akkor az S,P,U hármas ára is nagyot zuhanhat...

Ps4, Xiaomi 11T

(#2342) bozsozso válasza Classius (#2337) üzenetére


bozsozso
őstag

Régebben nálam is szem előtt volt a ray, de most mégis P-t vettem amit eddig nem bántam meg. Bár a történethez az is hozzátartozik, hogy még csak pár napja van meg. Mondjuk nekem nem volt szempont a függetlenség én mindig is szolgáltatói telefont vásároltam főleg az olcsóbb ár miatt. Kizárólag az előfizetésemre írtam alá hűséget mivel számomra kihasználatlanok maradnának a hiper-szuper díjcsomagok és így a T-nél 79k-ért vettem meg. Lehet, hogy szeptembertől mégjobban le fog menni az ára az új modellek miatt, de most is 10k-t csökkent az ára ezért is rendeltem meg. Mondjuk én kb.2évente szoktam telefont cserélni mindig újabb hűség vállalással.

(#2343) s4tch válasza bozsozso (#2342) üzenetére


s4tch
veterán

Dettó: kb. 2 évente váltok, szolgáltatónál. A 10%-os leárazással és a webshopos, állandó 10%-os akcióval, a 8 ezres díjcsomagra vállalt hűséggel, valamint a beváltható pontjaimmal szumma 50e alatt volt a telefon. Csak azt sajnálom, hogy nem lehetett pirosban vagy feketében kapni.

(#2344) bozsozso válasza s4tch (#2343) üzenetére


bozsozso
őstag

Ja igen és még a pontokról nem beszéltem én is beváltottam. :)

(#2345) nintendojet válasza Pepeninho (#2341) üzenetére


nintendojet
tag

Ha már árakról esett szó, akkor szerintetek az IFA-s bejelentést követően ilyesmi várható?
Vagy inkább akkor, ha az ott történt bejelentést követően kb 1,5 hónappal itthon is megjelenik az, ami Japánban már kint van? Nem szoktam gyakran telefont venni és ezért nem ismerem a helyzetet, pedig most örülnék, ha tudnám, hogy érdemes-e várnom. (Igen, tudom ez szubjektív megítélés, hogy ki szerint fog csökkenni, de kiváncsi lennék tapasztalataitokra / véleményetekre)

Sony Xperia P [CM] > Motorola Moto G 2014 [CM12.1] > Oneplus 3 [stock], Sony VAIO VPCCA2S1E [Arch Linux]

(#2346) Pepeninho válasza nintendojet (#2345) üzenetére


Pepeninho
őstag

P-t most 100ért lehet venni GSM boltban. Októberben szerintem ez 70-80 köré zuhanhat. Bár lehet, hogy túl optimista vagyok. Vagyis pesszimista, mert nekem Sony S-em van és ugye engem is érintene az "elértéktelenedés"

Ps4, Xiaomi 11T

(#2347) nintendojet válasza Pepeninho (#2346) üzenetére


nintendojet
tag

Most beleolvastam az ion topikba és szeptemberben jön hivatalosan, ha megjelenik, akkor az meg kell jelenjen a Sony boltokban is (remélhetőleg szolgáltatóknál is), így pedig kéne kicsit lefele tolnia az árakat.

Sony Xperia P [CM] > Motorola Moto G 2014 [CM12.1] > Oneplus 3 [stock], Sony VAIO VPCCA2S1E [Arch Linux]

(#2348) Maxentius


Maxentius
addikt

Nem tudom, volt-e már: elindult a P ICS-frissítése is! :)

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#2349) klai válasza Maxentius (#2348) üzenetére


klai
csendes tag

Latest available software: 6.1.B.0.544
Release date: 2012-08-20

(#2350) bbubu852


bbubu852
csendes tag

Sziasztok!

Szeretnék egy új telefont, és ez az Xperia P és Xperia S között vacilálok, ugyanis a kettő ára között nincs túl nagy különbség, pont emiatt nehezebb döntenem. Így néhány dologban segíthetnétek nekem. :) Nos ugye ez fémházas, ebből is adódik a következő kérdésem. Mennyire bírja ez a fémház? Tehát nem kopik el úgy mint pl az X1nek régen? sarkainál vagy máshol esetleg? A következő ami érdekelne ez az ST Ericsson processor és a mali 400as GPU. Ez mire elég? valóban hajlandó laggra a galériában és a böngészőben? (tesztben olvastam, de ilyen tesztekben már olvastam olyat is ami nem feltétlenül van úgy, ahogy írva van) A következő szempont az akkumulátor és az üzemidő. Nos ti, mint tapasztalt felhasználok, hogy vélekedtek erről? Mennyi is amit bír valójában? Esetleg ICS(ha jól tudom már van rá) javított vagy rontott az üzemidőn? Esetleg Xperia S-hez képest tovább, vagy kevesebb ideig bírja? Válaszaitokat előre is köszönöm. :)
További szép délutánt!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.