Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#213) Timer válasza #16820480 (#205) üzenetére


Timer
veterán

Ismét egy érvekkel gazdagon tűzdelt hozzászólást produkáltál, ahogy eddig is! A szarkazmus se megy már így este, csak a szavak visszaidézgetése, hát szomorú vagyok. Sebaj, egyszer biztos sikerül érvelni is a konstans mellébeszélés (hardver >> szoftver >> szarmernincsaódé >> és mostmár hazudnak is, mondod egy teszt alatt, ahol kijelentik, hogy épp a Sony hazudott! :DD ) helyett, akkor még akár értelmes vitát is folytathatunk. Várlak bármelyik OP hír alá, ahol ugyanúgy elmondom a véleményem a termékről, ha szar, azt is. Nem kell isteníteni egyik gyártót se, úgyse szolgáltak rá, bár sokaknak ezt nehéz feldolgozni. Egyszerűen reálisan kéne látni, mindenütt vannak előnyök és hátrányok. Próbáld ki egyszer, hátha a légből kapott bullshitelés helyett beválik. Egy élmény volt, szevasz!

@williamgrant: nem tudom, feltűnt-e, hogy nem akartam meggyőzni senkit. Annyit állítottam, hogy eu ennyiért túl van árazva. Még csak azt sr mondtam, hogy rossz. Annyit állítottam, hogy 350 körül lenne igazán helye a piacon. Pont. Utána állt belém a kolléga példát kérve, amire adtam, de azt el nem fogadta, érvek hiányában ment át OP fikázásba. Írhattam volna más márkát is, mert ezen az áron jelenleg a Sony túl van árazva. Ezt jól bizonyítja, hogy kábé mérési hibahatáron vannak az eladásaik itthon (meg pláne globálban). Az elfogultságról meg annyit, hogy nekem hamarabb volt Sony telóm, mint itt néhány arcnak, az biztos. Csak néhány, amire emlékszem is: J7, T230, P900, K700, XPERIA Mini Pro 2 (sk17i), Arc S, Ray. Na, ennyire utálom én a Sony-t. Ezt a telefont is érdekesnek tartom, csak mint írtam, nem a konkurensek fölé árazva. Erről szólt az eredeti kommentem, a többiben már csak reagáltam a baromságokra. Béke!

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.