Hirdetés

2024. május 25., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13) Atlantis válasza David75 (#10) üzenetére


Atlantis
veterán

Na, mondjuk ezek a koreai vackok sem sokkal jobbak, mint a W705.

Mindemellett teljesen igaza van a bírálóknak. Ennyiért ez a telefon igen kevéske....

...Bár jobban belegondolva: összességében véve egy korrekt tartozékokkal ellátott zenetelefon, van Wi-Fi...apropó: milyen a vételi érzékenység?
van GPS...adnak Wayfinder programot? milyen gyorsan talál holdat a GPS és mennyire tartja stabilan?

Ezekre illett volna kitérni...valamint arra is, ha jól sejtem ebben is ClearBass dolgozik, szóval ne írjunk már olyan hülyeséget, hogy a W800 óta nem változott a minőség. Mert bizony ez sokkal jobban szól.

Én nem értem, miért van felróva a csatlakozó és a memóriakártya típusa a SE-nek. Egyszerűen ehhez van kialakítva minden tartozékuk...Jelen esetben adnak töltőt, adatkábelt, tisztességes méretű memkártyát, korrekt headset-et...apropó: HPM-77? adnak hozzá.
Naszóval, mi az, ami miatt hátrányt szenved a vevő ahhoz képest, hogy USB lenne rajta? Mindent megkap hozzá.

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.