Hirdetés

2024. június 4., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) Daveboy válasza k850 (#200) üzenetére


Daveboy
tag

Üdv!

Köszi a választ. :) Azt, hogy a gatyám is rámegy, úgy értettem, hogy pl. nincs megrendelve a mobilnet és akkor asszem kilobyte-onként valami horror áron történik a számlázás. De nem biztos, annyira nem vagyok otthon a témában. Mindenesetre akkor ezek szerint nyugodt szívvel megvehetem a telót. :))
Amúgy akinek esetleg ilyen van: Mennyire bírja, ha leejtik? :D (Nem dobálózni szeretnék vele, csak érdekel. :) )

(#202) k850 válasza Daveboy (#201) üzenetére


k850
addikt

Igen jól tudod, ha nincs mobil internet csomagod, akkor ha jól tudom a pl. T-mobilnál minden megkezdet 10KB 13Ft, ez tényleg nagyon brutál, a pofátlanság ne továbbja. De azért van sokkal kellemesebb adatforgalmi díj is, pl. ugyan ennél a szolgáltatónál [link] , nem vagyok ügynök nem reklámból írok, csak ezt a szolgáltatót ismerem. Lehet, hogy máshol sokkal jobb feltételekkel lehet mobil netezni. :) A wifi egy jó dolog, de ha olyan helyen vagy ahol nincs elérhető hálózat, vagy ha van is nem tudsz felcsatlakozni akkor nem sokra mész vele. A mobil netnek nagyobb a lefedettsége, ezért érdemes ebben is gondolkodni, szerintem a kettő vegyes használata a legjobb megoldás. :K

[ Szerkesztve ]

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#203) MaTT


MaTT
aktív tag

Jól értelmezem, hogy akkor a WLAN kártyának statikus IP címe van? :Y
Nem lehet ezt átállítani arra, hogy automatikusan kapja a DHCP szervertől?

Hogy bírja a csatlakozó azoknál akik már régóta használják? Mennyire para ez a kontakthiba dolog?

[ Szerkesztve ]

Keep the rubber side down!!

(#204) gemini válasza MaTT (#203) üzenetére


gemini
aktív tag

Én november óta használom és nincs semmilyen kontakthiba.

(#205) k850 válasza MaTT (#203) üzenetére


k850
addikt

Ha a csatlakoztatót helyesen távolítják el, akkor sokáig bírja. Nem szabad erőszakosan kicibálni belőle, csak óvatosan billentve. Előfordulhat, hogy a kéztől bezsírosodik a csatlakoztató felülete, ezt fogpiszkálóval óvatosan megkapargatod és már újra tökéletes. Ezt úgy általánosságban mondom a SE telókra. :K

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#206) Daveboy


Daveboy
tag

Üdv!

Tegnap megvettem a telót (T-Mobile). Adtak hozzá egy 4 gigás memkártyát, csak a szolgáltató telenyomta mindenféle tartalmakkal, pl zenékkel, amik nekem nem kellenek. Le szeretném formázni a kártyát, de se a windows, se a PC Suite program nem ajánl fel ilyen lehetőséget. Törölni sem tudoma fájlokat a kártyáról, mert írásvédettek. Valaki tud megoldást? Előre is köszi! :)

Szerk: ja és mindenképp telefonon keresztül kéne formáznom, mert SD adapterem nincs az M2-höz.

[ Szerkesztve ]

(#207) LEFTHORSE1


LEFTHORSE1
őstag

Telefonròl pròbåltad formåzni? Tudod, fåjlkezelö, egyebek-memòria ållapota-memory stick-egyebek-M.S. formåzåsa

Cseberből vederbe

(#208) Daveboy válasza LEFTHORSE1 (#207) üzenetére


Daveboy
tag

Köszi! Úgy még nem próbáltam, még csak ismerkedek a telóval. :D Ez az első SE-m. :DDD
Amúgy már sikerült az előbb, csak át kellett kapcsolnom adat módba és úgy a win is leformázza, de állati sokáig tartott (4gb: 10-15 perc :(( ).

[ Szerkesztve ]

(#209) Daveboy


Daveboy
tag

Viszont a főmenü elrendezést nem engedi megváltoztatni, tökmindegy milyen témát állítok be, a főmenü ugyanúgy néz ki. Gondolom a T-Mobile korlátozza. Pedig jó kis flash menük lennének hozzá... :(((

(#210) Lasy válasza Daveboy (#209) üzenetére


Lasy
veterán

igen korlátozza, de ha jól olvastam a másik forumon akkor meg is oldottad már.

+36702778032

(#211) MaTT válasza Lasy (#210) üzenetére


MaTT
aktív tag

melyik fórumon? .)
link pls
köszi!

Keep the rubber side down!!

(#212) Lasy válasza MaTT (#211) üzenetére


Lasy
veterán

pl. ez a legbiztosabb
Felteszed a gyári szoftot, és minden megy rendesen.

flash menü felrakása

[ Szerkesztve ]

+36702778032

(#213) frezi


frezi
csendes tag

Sziasztok!

Nem tudja véletlenül valamelyikőtők, hogy a W705-ön lévő játékok neten keresztül mennek? Konkrétan a Bubble town játékra vagyok kíváncsi.

(#214) Lasy válasza frezi (#213) üzenetére


Lasy
veterán

A c510en is rajta van,de nem láttam ilyen lehetőséget benne.
Viszont bármelyik 240x320ra fel tudod tenni.
Holnap feltöltöm,mert leszedtem a telóból.

+36702778032

(#215) Daveboy


Daveboy
tag

Én végül nem szórakoztam ezzel az a2uploader-es dologgal, mivel a garancia akkor ugrik, ha minden igaz.

(#216) cs.zs.


cs.zs.
addikt

Üdv Mindenki !
Ez egy nagyon jó telefon, megéri az árát .
A külsőn kár vitázni, ami az egyik embernek tetszik - az a másiknak nem. Ez korábban is így volt, később is így lesz, mert így van rendjén. Érdekes módon az én környezetemben osztatlan sikert aratott, mások szerint is szép telefon .
A tudása pedig ebben az árkategóriában lazán veri a konkurenseket . 2010 márciusában vásároltam a T-betűs szolgáltatótól . 20.870.- Ft volt , ezért az összegért azóta sem lehet jobb telefont venni, bár a jelenlegi árlistában a C510 /épp akciós, ahogy a W705 is anno/ 9.900.- Ft-os ára erősen elgondolkodtató lehet azok számára, akik még telefonvásárlás előtt állnak. Egy 4 gigás M2 és egy agybadugós füles együtt is simán kijön 10.000.- Ft-ból , és azokkal együtt az is ütőképes telefon lehet.
A teszt írójának igaza van az anyaghasználattal és az összeszereléssel kapcsolatban : tényleg nem az igazi, de nincs igazuk pl a kamerával kapcsolatban : ragyogó, első osztályú képek készíthetőek vele . Az autó fókusz 1m-en belül valóban hiányzik , de azon túl tökéletesek a képek . Nem írták le a tesztben azt sem, hogy a "led villanó" nem led villanó, hanem egy egyszerű lámpa , ami ki- illetve bekapcsolható. Nem mindegy... Az akku 1000mAh Li-Polymer , a specifikációban ez a rész hibás, vagy azóta a gyártásban módosítás történt .
Egy érdekesség:
A csúszka lötyög, lóg. Illetve lötyögÖTT és lógOTT. Mert már nem teszi. Történt ugyanis, hogy a telefont 2 hetesen elejtettem , cirka 60cm magasságból. Az a káprázatosan gyönyörű kijelzője pedig ettől végleg elsötétült. :( .Nem tört össze , nem folyt ki, csak nem működött. Beadtam garis javításra /persze nem hangoztattam hogy megkóstolta az út porát/ , és 10 nap múlva visszakaptam , új kijelzővel . Talán új csúszkával is ? Mert azóta minden rendben van ezzel a résszel is . A gyári összeszerelés lenne ennyire lazára fogva ? :F
A javítás idejére csere-telefont is kaptam egy öregecske K550i személyében, amelynek hátulján 2MP-es, de autófókuszos , dupla villanóval támogatott kamera volt. A kettős LED odaver, de a W705 szebb képeket csinál .

Az én értékrendem szerint "ajánlott" plecsnit kap . Nyugodt szívvel .

[ Szerkesztve ]

...itt kérem mindenki!

(#217) mexicanraven


mexicanraven
aktív tag

Mi ez a wifi kálvária ezzel a tellával? Nem tudok netezni pl a Mekiben? Ha valaki ismertetné a helyzetet azt megköszönném!
Illetve érdekelne még, hogy mennyire minőségi ez a telefon? Könnyen kopik?

when the sun shines, we'll shine together

(#219) Lyrem


Lyrem
csendes tag

Sziasztok!

Ha valakit érdekel esetleg, van egy ilyen telóm eladó.
Azt kell tudni róla, hogy T-Mobile függő, kb 3 hónapja vásárolt, Dominó csomagban.
Még 9 hónap gari van rajta.
Tekintve, hogy nő vagyok, vigyázok a dolgaimra, így teljesen olyan állapotban van, mint az új, hibátlan, karcmentes, és nem is volt valami sokat használva.
Minden tartozékkal adom természetesen (töltő, adatkábel, bontatlan headset, garanciapapír, doboz) + 4 GB mem. kártya.

Semmi problémám nem volt vele, WiFi, stb, minden gond nélkül működött rajta.
Csak azért adnám el, mert nekem valahogy már túl sokat tud, nem használom ki. Meg van is másik telóm.

Az állapota és kora miatt 35 ezerre raknám az árát, de tudom picit lejjebb vinni, ha valaki nagyon szeretné. :)

A teló Bp-en van, átvétel itt oldható meg.
Képeket tudok e-mailben küldeni.
Ha érdekel az ajánlatom, kérlek, ide írj: feelinsojlo@gmail.com

Köszi

(#220) zolikaDB


zolikaDB
veterán

Az előlapja fém vagy műanyag?

(#221) .bruszli. válasza mexicanraven (#217) üzenetére


.bruszli.
aktív tag

Én tudtam Wi-Fi-n netezni a Mekiben,ha ez megnyugtat,de máshol is. ;)
Nem kopik könnyebben,mint más hasonló telefon. Esetleg a csúszka hamarabb kezd lötyögni,mint mondjuk egy w910 esetében.

...ja és szóljatok ha kell olcsón egy kanna besugárzott hangya !

(#222) .bruszli. válasza zolikaDB (#220) üzenetére


.bruszli.
aktív tag

Fém.

Bocs,az előbb kidobott szerkesztés közben...

[ Szerkesztve ]

...ja és szóljatok ha kell olcsón egy kanna besugárzott hangya !

(#223) Ricardo válasza Lyrem (#219) üzenetére


Ricardo
félisten

Ne itt hírdess ! Az apróhírdetések között talán többen nézelődnek vásárlási szándékkal :U

(#224) zolikaDB válasza .bruszli. (#222) üzenetére


zolikaDB
veterán

Köszönöm! Ui a mobilarena tesztben műanyag volt írva, de ez megnyugtat!
Volt P990-esem is, abban elég fos wifi volt, gyenge is meg, dobálta is a hálózatot, meg nem is csatlakozott. A WPA2 meg nekem nem fontos, vidéken, szomszédok nélkül úgyis csak arra kell, h pl vmit megnézzek az udvaron miközben gyönyörködöm a kutyában, amint a frissen nyírt fűbe sz@rik, vagy éppen kómásan ebuddy-zok az ágyban! :)) :DDD

(#225) amanita


amanita
csendes tag

Nekem a wifi nagyon fontos, szóval SE w705 vagy W995 szóba jöhetne de:

Bakker a Nokia 5530 Xpressmusic tapikijelzős használtan ugyanannyi mint egy W705, tehát kb 46.000 Ft. W995 is van 50.000 körül.

Kár pedig amúgy nagyon bejött a W705 nekem..., talán ha 20-ért dobálnák megvenném és boldogan használnám, de így.... bah. :W

Szerk: pedig külcsíny alapján egy ezüst W705-öt szívesebben fognám kézbe mint egy nokiát.

Szóval még nincs teljesen eldöntve.

[ Szerkesztve ]

(#226) MaTT válasza amanita (#225) üzenetére


MaTT
aktív tag

én meg pont ezért vettem a w705öt. Alig találni WiFis mobilt, ami nem érintőkijelzős :W
Nálam stabil a jel itthoni wpa-val védett és más nyílt hálókon is. Tplink routereknél viszont valamit mahinálni kell, hogy menjen a youtube :/

Keep the rubber side down!!

(#227) amanita


amanita
csendes tag

Egy szó mint száz durván fölé van árazva a SE. Okostelefon árban adják, nem jó ez így.

(#228) amanita


amanita
csendes tag

Ok most már mindenem kivan 6 nap googlezés után stb, íme a konklúzió:

T-mobile 2 év hűséggel SE W705 1x2495 Ft és később 12x1990 Ft = 26339 Ft a vas! Na ennyiért megéri.
Plusz havi ~1850 Ft full lebeszélhető Eco csomag * 24 = 44400 Ft a kommunikáció. (mert wifi ingyér van)

Tehát SE két évig havi 3840 Ft, ez így már nem gáz na de -> ugyanez havi 5600 Ft-tal azt jelenti hogy Samsung Galaxy Spica androidos kütyün nyomom hehe. Szóval SE mégis kurva nagy lol.

Szóval Galaxy Spica-t fogok venni. Részemről ennyi.

(#229) MaTT válasza amanita (#228) üzenetére


MaTT
aktív tag

w705 25870Ft + díjcsomag
galaxy spica 52241ft + díjcsomag

Keep the rubber side down!!

(#230) zolikaDB válasza amanita (#228) üzenetére


zolikaDB
veterán

Nekem is bejön a Nokia, de a touchscreen-től minden bajom van, és pont ezért keresek olyat, ami nem érintős, lehetőleg fém, és WIFI-s. Ezeknek a kitételekne kevés telefon felel meg mostanság. Emellé hab a tortán a 4GB M2, a jó füles, 2 év gari. T-nél 1 év hűséggel 36k.

(#231) kalasnikov válasza zolikaDB (#230) üzenetére


kalasnikov
tag

Nekem volt érintőképernyős okostelefonom. Sok bajom volt vele, a net is tele van a tulajok sirámaival. "Normál" telókban viszont alig találni wifit, pedig e nélkül már nem vennék mobilt. Így aztán a w705 mellett döntöttem, hab a tortán, hogy walkman mobil, így nem kell még egy eszköz a bicajzozáshoz.

Egy kicsit én is sokalltam az árát, vettem egy nullkilóméteres kétévgaris "használtat" 25-ért...

Egyszer majd tán veszek egy gps-es, wifis pda-t, de szvsz ezeket a funkciókat nem szabad belezsúfolni a mobilba, mert telefonálásra alkalmatlan lesz.

(#232) rObika8802


rObika8802
aktív tag

nekem már megvan 1 éve ez a teló :) nincs vele semmi gond :) wifi-tökéletesen megy itthon meg eddig még ment mindenhol ahol kipróbáltam, fastport-al gondom még nem volt pedig szoktam tölteni ált :D nekem 4 napot simán elketyeg :) és még nem találtam meg az utódját félek lecserélni :)

| Oneplus 8T | Huawei Watch GT2 |

(#233) DwR-error385


DwR-error385
csendes tag

Tud valaki W705höz pdf olvasót? :)

(#234) k850 válasza DwR-error385 (#233) üzenetére


k850
addikt

Cső! :)
Én a Zesium 1.0.1 PDF olvasót találtam a Java progik közül, ezt feltéve a telefonra nem ájultam el tőle. Nehéz ügy egy a zárt operációs rendszerű SE készüléken, van egy-két program, de egyik sem az igazi. Erőlködés csak az egész, komolyabb nagyobb fájlokat nem tud megnyitni, akkor meg minek? Ha nagyon fontos a PDF fájl használata, akkor más készülékbe kellene gondolkodni.
Itt egy kép a programról, hogy nem csak a hasamra ütöttem, és úgy kritizálom a programot. :R

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#235) Jézus1969 válasza rObika8802 (#232) üzenetére


Jézus1969
tag

szia! én is se w705-öt akarok venni. szóval szerinted megéri? eddig a legtöbb telóm se volt. most nokia 5230 navi van. de már nen igazán jön be pedig 3 hetes.

komolytalan gyerekek kiméljenek!!!

(#236) k850 válasza Jézus1969 (#235) üzenetére


k850
addikt

Szia! :)
Akkor már, mért nem inkább a W995 választod?
Vásárláskor át kell gondolni, hogy mi az a funkció, amit gyakran fogunk használni belőle!
Végül is a két készülék sok mindenben hasonlít, de a W995 újabb kiadás. Vagy ha sokallod érte a pénzt, akkor nézd meg az új SE Zylo, vagy várj még egy kicsit, őszön mindig jönnek az új típusok. :K

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#237) Jézus1969 válasza k850 (#236) üzenetére


Jézus1969
tag

lehet hogy megvárom adnak-e ki új tipusokat. most vettem előfizetéssel a nokia 5230 navi-t. de csak azért mert sajnos w705 nem volt már a t-mobilnál. most vagy elcserélem vagy eladom ez 2 választás maradt egyenlőre. annyira megszoktam a se mobilokat hogy semmiképp nem tudok nokiára váltani. :R

komolytalan gyerekek kiméljenek!!!

(#238) xXmartXx válasza Jézus1969 (#237) üzenetére


xXmartXx
tag

Sziasztok! nekem volt egy ujonnan vásárolt w705 készülékem angyon bánom is hogy eladtam mert nagyon jó kis komoly telefon! nagyon szép angy kijelző csak pozitivumot tudok rá mondani,most van egy nokia 5230 Navi telefonom odaadnám egy w705-ér . ha érdekel privát üzenetet irjon!

Üdv. xXmartXx

(#239) krisztian112


krisztian112
senior tag

Eladó többmint 1 év garanciás tmobilos W705 Semi baja papirok minden van gyári állapotában csak kipróbálva volt eddig a szekrényben pihent. összes tartozékával és jóminőségi szövettokkal. Ha érdekel küldj priviben ajánlatot

[ Szerkesztve ]

Huawei P10 lite

(#240) Jézus1969 válasza krisztian112 (#239) üzenetére


Jézus1969
tag

nem tudom miért ilyen rövid ideig forgalmazza a jó telefonokat a t-mobil? w705-w595-k810i. és nembeszélve az aránytalanul magas árairól. :K

komolytalan gyerekek kiméljenek!!!

(#241) k850 válasza Jézus1969 (#240) üzenetére


k850
addikt

Az elmélet szerint, így könnyebben rátudják venni az ügyfeleket egy készülék cserére. Egy-két apró újítás, új dizájn. :DDD
Szerintem ez a titok.

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#242) Jézus1969 válasza k850 (#241) üzenetére


Jézus1969
tag

igen van bent valami. :R 1-2 telefon annyiba kerül dominó csomagban mint függetlenül. nembeszélve az irtózatósan magas előfizetéses készülék árakról. pl: amig lehetett kapni a w705-öt 2 éves hűségnyilatkozattal 26000-ft volt. nem sok ez 1 kicsit igy.?? :F

komolytalan gyerekek kiméljenek!!!

(#243) Ricardo válasza Jézus1969 (#240) üzenetére


Ricardo
félisten

Nem minden készüléket forgalmaz rövid ideig. K800i sokáig volt náluk.
Jelenleg ott van a kínálatukban az E71 (igaz ez nem SE), ami két éve a listában van.
A W595 ha jól tudom a megjelenése körül került be (2008 szeptember), és nem olyan rég vették le a listáról. Ez nem olyan rövid idő.
A készülék áraik viszont valóban magasak.

[ Szerkesztve ]

(#244) krisztian112


krisztian112
senior tag

Sony Ericsson W705 ELADÓ

[ Szerkesztve ]

Huawei P10 lite

(#245) Jézus1969 válasza krisztian112 (#244) üzenetére


Jézus1969
tag

hali! ha esetleg eladtam a nokia 5230-at. megveszem. :R

komolytalan gyerekek kiméljenek!!!

(#246) Ricardo válasza krisztian112 (#244) üzenetére


Ricardo
félisten

Ennek örülünk, de talán az apróhírdetéseknél kellene próbálkoznod :(((

(#247) Jézus1969 válasza Ricardo (#246) üzenetére


Jézus1969
tag

nem tudom miért nem működhet úgy a rendszer magyarországon is mint külföldön hogy pár euróért elhozhatsz előfizetéssel egy telefont? milyen szép is lenne. :C

komolytalan gyerekek kiméljenek!!!

(#248) troland26


troland26
őstag

üdv
Olyan problémám lenne , hogy nem tudom kikapcsolni a térerő jelző ikon mellett azt a kis 3g jelet . Már néztem a leírást meg nyomkodtam a telót össze-vissza , de semmi . Szoftvert frissítettem előtte nem volt ilyen gondom (nem is tudtam , hogy van ilyen ikon a telefonba )

(#249) MaTT válasza troland26 (#248) üzenetére


MaTT
aktív tag

az mindig ott van ha van elérhető 3g hálózat. ha azt akarod h ne használjo 3g-t a telefon akkor válaszd ki a hálózatoknál a "csak gsm" opciót.

Keep the rubber side down!!

(#250) troland26 válasza MaTT (#249) üzenetére


troland26
őstag

és ez a 3g opció mennyiben befolyásolja a telefon merülését ? Sokkal több energiát fogyaszt vajon ha megy a 3g ?

(#251) k850 válasza troland26 (#250) üzenetére


k850
addikt

A közhiedelemmel ellentétben azt tudom mondani, saját tapasztalatból, hogy nem, elméletileg több energiát igényel, de számottevően nem fogod érzékelni.
Ha nem használod a mobilnetet, akkor nyugodtan kikapcsolhatod, ha meg telóval internetezel, akkor meg a kijelződ lesz a legnagyobb energia zabáló.
:K

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#252) troland26 válasza k850 (#251) üzenetére


troland26
őstag

okés... nem használom a mobil netet akkor ki is kapcsolom :R :R

(#253) Lura válasza Champipi (#1) üzenetére


Lura
csendes tag

Ehhez képest a W705, szeretem a Sony C905 jobb,

(#254) k850 válasza Lura (#253) üzenetére


k850
addikt

Biztos meghatódik Champipi, hogy másfél év után, egy ilyen értelmes hozzászólással reagáltál.
Gondolom így hangzott volna a gondolatod: Szerintem a W705-ös készüléktől a C905 jobb.
Megtisztelsz minket, ha kifejtenéd, hogy miből következtettél rá, saját tapasztalat? :F
;)

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#255) troland26 válasza k850 (#254) üzenetére


troland26
őstag

nem hiszem , hogy a 0-napos emberke ide tévedne még1x :D

(#256) MaTT


MaTT
aktív tag

Mibe kéne konvertálnom a videókat, hogy le tudja játszani a teló?
Format Factory, mp4, 320x240, fps@15/18/29, xvid/divx/avc -t próbálgattam, de egyikkel se hajlandó lejátszani semmit :(

divx, xvid-nél még csak lejátszás gomb sincs. avc-nél van, de "a video nem játszható le" feliratot kapom...

elvileg a legújabb t-mobile-os sw van rajt. R1GA034

Keep the rubber side down!!

(#257) k850 válasza MaTT (#256) üzenetére


k850
addikt

Ha nincs nagy kedved kísérletezni, akkor másolj le egy működő videót és elemezd ki a beállításokat. Ha ez is sok számodra, akkor válaszd ki a programból a képen látható beállításokat (szamár biztos), szerintem ezzel kell, hogy működjön. Kattints a képre úgy jobban láthatók a részletek.

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#258) MaTT válasza k850 (#257) üzenetére


MaTT
aktív tag

sajnos evvel a beállítással se működik :/
mp4, divx kódolásnál nincs is lejátszás gomb, csak küldés.

viszont 3gp formátum, divx kódolással működik, de itt csak silány hangminőséget lehet választani :/

edit: format factory 2.5-tel próbálkozom.

[ Szerkesztve ]

Keep the rubber side down!!

(#259) k850 válasza MaTT (#258) üzenetére


k850
addikt

Vegyél vissza az értékekből FPS 15-re, csökkents a bitarányt 256-ra, a hangnál is hasonlóan.
Én most a 1.9 használom, de valami rémlik, hogy volt nekem is hasonló problémám valamelyik 2... verzióval.

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#260) MaTT válasza k850 (#259) üzenetére


MaTT
aktív tag

nem segít az sem :(
megpróbálkozom korábbi verzóval, lehet más codecet telepít az új.
ha esetleg van 1.9 telepítőfájlod, azt megköszönném :R

Keep the rubber side down!!

(#261) MaTT válasza MaTT (#260) üzenetére


MaTT
aktív tag

Úgy néz ki 2.1-gyel működik az mp4 is :))
jupí!
köszi!

Keep the rubber side down!!

(#262) k850 válasza MaTT (#261) üzenetére


k850
addikt

:))
Örülök, hogy megoldódott.
Ezek szerint a konvertáló progival van a gond. :O

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#263) curtis2


curtis2
tag

Sziasztok,

Szakik segítségét kérném az alábbiakban:
Nemrég a birtokomba került egy függetlenített T-mob-os w705.
Szeretném használni a wifit netezésre (hotspot, otthon), de gondjaim vannak a csatlakozással, ill. böngésző csak a w'n'w található rajta.
A manuális beállítás szintén gondot jelent, gondolom azért, mert a t-m lebutitott nemüt tett a készülékre.
Várom segítségeteket, köszi,

curtis

(#264) sdd2 válasza curtis2 (#263) üzenetére


sdd2
veterán

Beállítás, csatlakozás, adatfolyam vagy internetbeállítás és ott kell kérni a wifi-t csatlakozási pontként.

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#265) curtis2 válasza sdd2 (#264) üzenetére


curtis2
tag

Böngésző probléma?
Ja és a vodás netet hogy tudnám szerintetek beállítani?
Köszi,

curtis

(#266) sdd2 válasza curtis2 (#265) üzenetére


sdd2
veterán

A vodától kérj beállításokat erre a modelre és elküldik SMS-ben.

[ Szerkesztve ]

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#267) Skillet01 válasza curtis2 (#263) üzenetére


Skillet01
csendes tag

elméletileg ha csatlakozva vagy a wifi-re akkor mehetsz a web'n'walk ra és felül nem fog megjelenni a földgömb hanem a zöld wifi jel marad csak, és ingyen netezel
Nekem is ilyen van és egy jó választás volt, mindent tud ami nekem kell.

Soha nem másztam semmiféle szamárlétrán. Sikereimet pusztán a gravitációnak köszönhetem.

(#268) Lacazr93 válasza curtis2 (#265) üzenetére


Lacazr93
senior tag

a Vodafone oldalán fentvannak :)

(#269) N Miklós


N Miklós
csendes tag

Hú de rég írtak ide. :DD Nagyon jó a telefon. :C

(#270) Źşë' válasza N Miklós (#269) üzenetére


Źşë'
addikt

még annál is régebben (azt hittem ez azért pörgősebb topik), tesómnak van egy ilyen telója, és a zene lejátszása elég halk rajta, esetleg ha valaki tud erről valamit h ezt lehet -e orvosolni egy frimware frissítéssel az megdobhatna egy pmel :R

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#271) PearCyp válasza Źşë' (#270) üzenetére


PearCyp
tag

nemkell firmware frissités, egyszerű akkousztika csere.

Személyeskedés; érvelési hiba, a szónok nem az ellenfél gondolataival, állításával vitázik, hanem személyét minősíti, bírálja.

(#272) curtis2


curtis2
tag

Hi,

Valakit érdekel egy ebből a kellemes kis walkman-phone-ból? Nálam van egy eladó, ami gxyakorlatilag 2 napot ment, azóta dobozában pihen..
Üdv,

curtis

(#273) Joddy


Joddy
csendes tag

Van vkinél egy működőképes darab még eme csodából? Kéne egy kis segítség.
Szalagkábel szakadásos lett az enyém,úgyhogy képernyő off,de viszont így évek távlatából meglesném a mem. kártya tartalmát.
Szal feldugnám a gépre,de nem emlékszem,hogy mikor mit kéne nyomni neki,hogy adattároló módban induljon el.
Ha jól emlékszel már az elején lehet választani,hogy telefonként vagy adattárolóként induljon.

Vki tudna segíteni eligazodni a fekete kijelzőmön?

Előre is köszi!

Üdv.: Wookey

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.